Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

as beveik visada naudoju iklotus. buvau kazkada isidejusi tampona. gal ne taip dejau, nzn, bet labai nesmagiai jauciaus, skaudejo ir galvojau kaip kuo greiciau ji is ten "iskrapstyti" blush2.gif
Atsakyti
Tik tamponai. Cia diena aisku, o nakti jau iklotus deduosi. Tik tuos tamponus as kistukais vadinu tongue.gif
Atsakyti
O as negaliu pakest iklotu, "mano dienos" budavo kaip katorga kazkokia... Labai jau jie man nepatogus doh.gif Gal nesugebejau paauglystej prisitaikyt prie ju... veliau "atradau" tamponus, baigesi kanciu keliai. Prisimint juos teko kai po gimdymo iskart reikejo su iklotais vaikscioti - buvo kazas baisaus doh.gif doh.gif
Tamponai - kitas reikalas thumbup.gif . As kaip tik su jais svariau jauciuosi, be to visai nesijunta tos "mano dienos". Cia matyt kaip kam,o as tik uz tamponus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(morgana @ 2005 02 17, 11:34)
as beveik visada naudoju iklotus. buvau kazkada isidejusi tampona... galvojau kaip kuo greiciau ji is ten "iskrapstyti" blush2.gif

Vat aš irgi noriu kuo greičiau iškrapštyti,tiesiog jaučiu viduje,o dar ta įdėjimo-išėmimo procedūra fear.gif nemalonu...
Atsakyti
QUOTE(alma @ 2005 02 17, 12:07)
Vat aš irgi noriu kuo greičiau iškrapštyti,tiesiog jaučiu viduje,o dar ta įdėjimo-išėmimo procedūra fear.gif nemalonu...


Pradzioj as irgi jusdavau, tai gydytoja man paaiskino, kad blogai isidedu... blink.gif Reikia toliau siek tiek stumtelti ir nesijus blush2.gif Ilgainiui "ismokau" ir tikrai nieko nejauciu thumbup.gif
Matyt dar ir psichologiskai priimtina tamponus naudoti turi buti g.gif
Atsakyti
As negaliu tik tamponu naudot, nes labai gausios men.
taigi tenka naudoti ir iklotus, ir tamponus atitinkamomis dienomis smile.gif
Siaip esu uz tamponus, zymiai patogiau.
Atsakyti
man labiau iklotai patinka. su tamponais nelabai malonu. buna, kad gerai isidedu, buna kad ne ir tada vaikstau ir mintys tik ten. o buna kad ir visai pamirstu per tuos tamponus, kad man menesines biggrin.gif tas jau irgi negerai.
Atsakyti
As uz iklotus, labai nejaukiai jausciaus zinodama, kad viduje kazkoks svetimkunis yra schmoll.gif
Atsakyti
nu as tai nejauciu to svetimkunio, ir man visiskai dzin kad jis yra smile.gif
nzn kaip jus ji jauciat,
as tai nejauciu, tik va nebent pamirst galima kad sergi wink.gif
Atsakyti
Naudojau kazkada tamponus,bet labai jau nesmagiai jauciuosi su jais,jausmas,kad siulas nutruks ir neistrauksiu biggrin.gif ir pritupt baisu,ir pasilenkt,greiciausiai nemoku as ju isidet blush2.gif vis tik jei kokia svente,ar kazkas panasaus,naudoju tamponus,bet siaip man patogiau su iklotais. 4u.gif
Atsakyti
dar prisiminiau kas erzindavo, kai tamponus naudojau. ogi ju dydziai atitinkantys sirgimo dienas. pradzioj didesni, paskui mazesni. tai neprisipirksi ten tu skirtingu dezuciu. su iklotais ta prasme man patogiau, nes visad vienodi.
Atsakyti
QUOTE(Mally @ 2005 02 17, 13:31)
dar prisiminiau kas erzindavo, kai tamponus naudojau. ogi ju dydziai atitinkantys sirgimo dienas. pradzioj didesni, paskui mazesni. tai neprisipirksi ten tu skirtingu dezuciu. su iklotais ta prasme man patogiau, nes visad vienodi.


tai kad iklotu irgi yra ivairiu, pagal dienas smile.gif
tai ir ju tada iseina reik pirkt visokiu dydziu.
Atsakyti