Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

as ttaip pat naudoju iklotus libresse kasdienai nezinau gal as tik isivaizduoju kad pas mane per daug tu isskyru gal ju tiek turi buti gal tai normalu bet man be ju per dregna labai noreciau ju nenaudoti atsisakyti visiems laikams nes jau prisiskaiciau kas jie "sukelia" tai baisu ohmy.gif bet kaip ju atsisakyti ir zianoti kad normalu kai buna tiek isskyru?
Atsakyti
As irgi naudoju Libresse (atrodo) kasdieninius iklotus (zalia dezute), nes per daug slapiai jauciuosi. Bet ale, kad jie is prekybos isimti ar ka? nerandu niekur ph34r.gif O always brangoki kiekvienai dienai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (krika @ 2004 02 02, 10:52)
As irgi naudoju Libresse (atrodo) kasdieninius iklotus (zalia dezute), nes per daug slapiai jauciuosi. Bet ale, kad jie is prekybos isimti ar ka? nerandu niekur ph34r.gif O always brangoki kiekvienai dienai unsure.gif

klaipedoj pas mimis yra tik IKI pardavyklose o maximoj medijoj ir pan tai niekada nebuna as ir tuos pacius perku kur po 1.98 atrodo g.gif
Atsakyti
biggrin.gif reikes tada urmu uzsipirkti laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (krika @ 2004 02 02, 11:03)
biggrin.gif reikes tada urmu uzsipirkti laugh.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif clap.gif thumbup.gif
Atsakyti
nusipirkau Kotex iklotus ziuresiu kaip tie g.gif
Atsakyti
naudoju tamponus n metu ir jokiu neigiamu dalyku nesu apturejus.man menesines buna tik kokias 3,4 dienas, bet ir tos ne itin varginancios. net negaliu isisvaizduoti, kad reiktu pereiti prie paketu ph34r.gif
ir nakciai naudoju tamponus, keiciu daznai, nes ir taip keliuosi nakti rolleyes.gif nes kaip tik nakti negaleciau pakesti to jausmo, kai ten teka kazkas... sad.gif
o ir diena tas pats, megstu, kai viskas svaru ir sausa...nereikia pergyventi del drabuziu pasirinkimo ir t.t.
naudoju o.b. kazkaip man jie mielesni nei kiti...
o nuo kasdieniniu paketu, tai tikrai pienlige atsirado ph34r.gif bet nustojau naudoti ir dingo laugh.gif
Atsakyti
man jokie nepatinka ir netinka dry.gif , tik problemos nuo jų blink.gif, na, gal "Librese" geresni, ypač šios firmos įklotai plonyčiai (iš tokios plastmasinės pakuotės traukiami rolleyes.gif ), o T-Marketo ar Always, netinka dry.gif, tamponų nenaudoju rolleyes.gif , geriausia, kai vakar vaistininkė įklotų nuo paketų neatskyrė, nesuprato, ko noriu rolleyes.gif
Atsakyti
As o.b naudoju ir labai patenkinta, turiu ivairiu "dydziu", t.y. skirtu ir pirmoms dienoms, ir ne tokioms gausioms. Svarbiausia, kad su jais galiu nesirinkti drabuziu, nesideti butinai tamsesniu kelniu, galiu vaiksciuoti su baltom, vasara su trumpu sijonuku, visada deveti stringus ir visiskai jokio diskomforto. Kol nieko blogo neatsitiko, tik juos ir zadu naudoti thumbup.gif.
Atsakyti
Na as dabar tokius kazkokius naujus atradau, Mi, vadinasi, taciau ju tik Norfoje yra, kitur nemaciau. Siaip tai nieko tokie, uz allways tikrai ne storesni. O siaip tai isvis man tokie dalykai nepatinka, geriau jau ju isvis nereiktu........ wink.gif
Na o nuo visu ob. visko buna, ir kraujo uzkretimai, ir grybeliai ir t.t. Na, bet jie pravercia kartais, buna gi tokiu atveju, kai be ju neisiversi.....
Atsakyti
as tai suppratau nuo ko man tu isskyru atrode per daug clap.gif o pasirodo kai uzsidedu sintetines kelnaites taip ir pasileidzia o kai medvilnines su trupuciu sintetikos ar dar ko tais taip viskas gerai thumbup.gif dziaugiuosi kad issiaiskinau gal cia kokia alergija ar dar kas?? g.gif
Atsakyti
Na, merginos, papliurpkime tokia tema, su kuo jauciates konfortabiliau (koki cia lietuviska zodzio atitikmeni surasti... nezinau.... doh.gif ) su iklotais ar su tamponais? As kazkaip dazniau iklotus naudoju, nes galvoje kirba kvaili isitikinimai, kad tamponai gal ne visai higieniska.... ax.gif
Atsakyti