Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

QUOTE(cawx @ 2008 06 30, 16:37)
sveikos

jau kuri laika naudojau bella melynus paketus-medvilne ir kaina tiko:)
nusiperku daba--ogi prikvepinti:((((

na, kur jau kvapu sintetiniu prideta, tai jau nera naturalus daiktas...
ka, teks nauju ieskotis:((((
kas dar yra be always sensitive-tie berods irgi medvilniniai....?
naturela tai berods irgi prikvepinti  sad.gif

Man labai patiko Libresse Classic Soft Absorbent, tokie melyni pailgi pakeliai:) man atrodo jie vieni naturaliausiu parduotuvese, neguminiai, neprikvepinti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zemuogine_arbata: 30 birželio 2008 - 18:22
QUOTE(cawx @ 2008 06 30, 16:37)
sveikos

jau kuri laika naudojau bella melynus paketus-medvilne ir kaina tiko:)
nusiperku daba--ogi prikvepinti:((((

Šiandien nusipirkau - nekvepia tongue.gif
QUOTE
naturela tai berods irgi prikvepinti  sad.gif

Taip, jie kvepia. Šiaip "Naturella" labai thumbup.gif , bet galėtų nekvepėt unsure.gif
Atsakyti
Labas vakaras:] Gal ir nelabai vietoje čia aš, bet neaiškumai trukdo.
Lytinių santykių nesu turėjusi ir labai su tuo neskubu, bet norėčiau išbandyti tamponus. žinau, kad galima, bet arba aš įsidėti nemoku arba man.. nelenda;? ;/
Šiaip naudoju bela žalius paketus.. nesiskundžiu aš jais tik jau metai nuo metų pradeda nusibosti tas "tekėjimo" jausmas, o ir per karštas vasaros dienas nėra smagu kiurksoti pavėsyje kai galėtum mirkti vėsiame ežere ;?
Atsakyti
QUOTE(Jaunėlė @ 2008 07 03, 17:47)
Labas vakaras:] Gal ir nelabai vietoje čia aš, bet neaiškumai trukdo.
Lytinių santykių nesu turėjusi ir labai su tuo neskubu, bet norėčiau išbandyti tamponus. žinau, kad galima, bet arba aš įsidėti nemoku arba man.. nelenda;? ;/
Šiaip naudoju bela žalius paketus.. nesiskundžiu aš jais tik jau metai nuo metų pradeda nusibosti tas "tekėjimo" jausmas, o ir per karštas vasaros dienas nėra smagu kiurksoti pavėsyje kai galėtum mirkti vėsiame ežere ;?

as ir dar nekalta bet tamponus kai labai reikia naudoju:) isbandyk mini OB Comfort, jie lengviau slysta del kitokio pavirsiaus, veliau priprasi ir galesi isidet didesnius:)be to reikia labai atsipalaiduoti, jog raumenys butu neitempti, pamatysi, pavyks, man ir tik is kokio antro trecio karto pavyko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaunėlė @ 2008 07 03, 16:47)
Lytinių santykių nesu turėjusi ir labai su tuo neskubu, bet norėčiau išbandyti tamponus. žinau, kad galima, bet arba aš įsidėti nemoku arba man.. nelenda;? ;/

Naudok mažiausius tamponus. Dėdama atsipalaiduok ir stumk iš lėto. Jeigu nelenda, pabandyk pareguliuoti dėjimo kryptį. Tikrai turėtų įsidėti smile.gif

Aš pati pirmenybę teikiu paketams, naudoju tik Always Sensitive, o kai prispiria reikalas - o.b. Comfort.
Iš higieninių paketų labai nepatiko Dicreet unsure.gif Dabar naudoju Libres.
Atsakyti
QUOTE(basa_koja @ 2008 02 28, 23:05)
mergaites, as jau antra cikla naudojau mooncupa, bet kad ir kaip buciau meginus visokias padetis, visvien prateka.  o mane vis nervina, kad nuolat prateka, todel is esmes vis vien turiu kazka papildomai naudoti :/

ir dar, kai menesines gausios, jauciu toki nemalonu turbut tos kojeles durima maksties viduje.

gal kas gali man ka nors paaiskinti?..

gal nauduoji aukstyn kojom,del to ir prateka ir duria biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blalala @ 2008 06 01, 18:50)
Tokiu atveju Bella mėlyni tinka - ir švelnūs, ir natūralūs, ir jau tikrai nesintetiniai..


Man atrodo kad Natracare yra natūralūs, netgi turi ekosertifikatą. Va kaip atrodo:

http://www.blogas.lt...eskaityti-.html

Atsakyti
QUOTE(Zemuogine_arbata @ 2008 06 30, 19:19)
Man labai patiko Libresse Classic Soft Absorbent, tokie melyni pailgi pakeliai:) man atrodo jie vieni naturaliausiu parduotuvese, neguminiai, neprikvepinti smile.gif

as ir situos aptikau, patys geriausi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Afterglow @ 2008 08 05, 19:00)
as ir situos aptikau, patys geriausi thumbup.gif


o kaip jie atrodo?libresse dažniausiai tik žalius mačiau g.gif
Atsakyti
Sveikos, aš kasdienai naudoju discreet kvepiančius, o tomis dienomis always ultra sensitive thumbup.gif
Atsakyti
Man ginekologe sake, kad always yra patys blogiausi, jie naikina tipo mikroflora (as visada juos naudojau), patare naudoti Libres. Perku Libres skirtus nakciai su 6 lasais.
Atsakyti
QUOTE(cawx @ 2008 06 30, 13:37)
sveikos

jau kuri laika naudojau bella melynus paketus-medvilne ir kaina tiko:)
nusiperku daba--ogi prikvepinti:((((



Tai kad ten tik tie geltoni kvepia.. Man irgi Bella mėlyni - patys pačiausi ax.gif

Normalūs paketai, o ne guma, kaip alwaysuose blink.gif

O kasdienai tai nepakeičiami tokie geltoni Bellos, kur su 100% medvilnės paviršium biggrin.gif
Atsakyti