Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

Tamponai ar puodeliai?
As galima sakyt visa gyvenima naudoju tamponus. Man asmeniskai jie kokiu 100 kartu patogesni uz hig. iklotus. Nei kvapo, nei jokiu pojuciu, ir aplamai juos naudojant pamirst galima kad tau tos dienos. Zinojau apie didziausia ju bloguma - tai, kad labai retais atvejais jie gali sukelt toksinio soko sindromo. O siaip buvau isitikinus, kad visos siuolaines merginos/moteris naudoja butent juos.

Tema paskaityt priverte, kai mano sese is nuostabos isverte akis, suzinojus, kad as namie neturiu iklotu o naudoju tik tamponus. Jos sunerimusi veido israiska priverte mane susimastyt ir pradet dometis. Ogi ji pati gydytoja. Ir pasirodo, jiems besimokant ginekologai propagavo, kad tamponai nieko gero moters sveikatai blink.gif

Tema ziuriu uzvesta dar 2004 m. Ir ten labai svyruoja nuotaikos del iklotu/tamponu.
O dabar apskitai kalba uzejo apie ekologija ir puodelius.
Kadangi esu "baisiai persigandus" del savo kenkimo sveikatai, ieskau alternatyvu.
Na nzn, ar galeciau pereit prie ikotu. Labai nemaloniai su jais jauciuosi.

O dabar labai sudomino tie puodukai MoonCup ar kaip jie ten. Man labai keista - juk kai pvz atsiguli, tai jame prisikaupes skystis turetu nubegt atgal i kuno vidu? blink.gif Ir siaip labai idomu - kaip ji galima issimt prisipildziusi, kad neislaistyt is jo skysti, ot tai jau tada grazu butu, visai apsitaskius is tuliko iseit rolleyes.gif unsure.gif Kaip ji galima pasikeisti darbiniam ar viesajam tulike? Juk tu turi issimt ta puodeli, nueit "be nieko" iki kriaukles, isplaut, paskui vel isidet. Na nezinau kame ten patogumas?

Siaip as irgi nieko pries ekologija (na pvz siuksliu rusiavima ir t.t.) - bet siuo atveju - jei cia tik del ekologijos, tai ka as zinau?

Padiskutuokim, ką?! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lolute: 15 birželio 2008 - 02:09
QUOTE(RUPUTUPU @ 2008 05 25, 10:03)
Aš tai dabar labai susidomėjau medvilniniais įklotais. Yra tokia kompanija WINALITE, Įklotai LOVE MOON. Ši firma  garsi visame pasaulyje, tik pas mus deja dar nera parduodama pardutuvėse, o turbūt ir nebus. Nebus parduodama parduotuvėse dėl labai paprastos priežasties, užsidedamų antkainių, nes įklotai nepigūs perkant tiesiai iš sandėlio. 1 pakelio kaina apie 14 Lt.
Įklotai yra minkštučiai, švelnučiai iš medvilnės. Kiekvienas įklotas turi anijonine juostele, kurios pagalba yra pritraukiamos bakterijos ir tai padeda mažinti uždegiminius procesus, bei kraujospūdį mėnesinių metu. Kikeviename pakelyje yra testas, kurio pagalba galima susižinoti ar nėra prasidėjas uždegiminis procesas  thumbup.gif .
Gal kas dar bandėte šios firmos produkciją ir galite parašyti savo atisliepimus?


Susidomėjau ir aš jais. Reiktų pabandyt kas ten per stebuklas. Dar girdėjau, kad padeda toms, kurios turi problemų su šlapimo nelaikymu.
Atsakyti
QUOTE(Lolute @ 2008 06 15, 01:07)
Tamponai ar puodeliai?
As galima sakyt visa gyvenima naudoju tamponus. Man asmeniskai jie kokiu 100 kartu patogesni uz hig. iklotus. Nei kvapo, nei jokiu pojuciu, ir aplamai juos naudojant pamirst galima kad tau tos dienos. Zinojau apie didziausia ju bloguma - tai, kad labai retais atvejais jie gali sukelt toksinio soko sindromo. O siaip buvau isitikinus, kad visos siuolaines merginos/moteris naudoja butent juos.

Tema paskaityt priverte, kai mano sese is nuostabos isverte akis, suzinojus, kad as namie neturiu iklotu o naudoju tik tamponus. Jos sunerimusi veido israiska priverte mane susimastyt ir pradet dometis. Ogi ji pati gydytoja. Ir pasirodo, jiems besimokant ginekologai propagavo, kad tamponai nieko gero moters sveikatai  blink.gif

Tema ziuriu uzvesta dar 2004 m. Ir ten labai svyruoja nuotaikos del iklotu/tamponu.
O dabar apskitai kalba uzejo apie ekologija ir puodelius.
Kadangi esu "baisiai persigandus" del savo kenkimo sveikatai, ieskau alternatyvu.
Na nzn, ar galeciau pereit  prie ikotu. Labai nemaloniai su jais jauciuosi.

O dabar labai sudomino tie puodukai MoonCup ar kaip jie ten. Man labai keista - juk kai pvz atsiguli, tai jame prisikaupes skystis turetu nubegt atgal i kuno vidu?  blink.gif  Ir siaip labai idomu - kaip ji galima issimt prisipildziusi, kad neislaistyt is jo skysti, ot tai jau tada grazu butu, visai apsitaskius is tuliko iseit  rolleyes.gif  unsure.gif  Kaip ji galima pasikeisti darbiniam ar viesajam tulike? Juk tu turi issimt ta puodeli, nueit "be nieko" iki kriaukles, isplaut, paskui vel isidet. Na nezinau kame ten patogumas?

Siaip as irgi nieko pries ekologija (na pvz siuksliu rusiavima ir t.t.) - bet siuo atveju - jei cia tik del ekologijos, tai ka as zinau?

Padiskutuokim, ką?!  4u.gif


Brangioji, visam pasauli tukstanciai moteru juos naudoja, ju tarpe ir as pati, tad galiu garantuot, kad "issiliejimo" tikimybe tikrai nedidele, jei tik zinoma teisingai isidedi ir nelauki kol persipildys. O siaip paprastai istustinu as ji kol dar neprisikaupes iki virsaus (buna apie puse), tad tikrai neapsitaskai. ax.gif o ir darai tai paprastai ant tualeto atsisedus (ar ten kur paprastai apsiprausi), taigi viskas iskart nubega ten kur ir reikia. thumbup.gif Mano dienos nera labai gausios, tai man paprastai uztenka ji isplauti ryte ir vakare (per pirmas 2 dienas dar per piet del visa pikta istustinu), tad tikriausiai daugeliu atveju tada busi namie. jei taip iseina kad esi viesajame tualete, tik ispilti galima ir pavalyti tualetiniu popieriumi, o kita karta isplausi su muilu normaliai. jei tenka apsiimti tuo malonumu kelioneje, as paprastai turiu su savimi buteliuka vandens su kuriuo ir isplaunu.
Del issiliejimo atgal i kuna atsigulus ta irgi gali nebijoti schmoll.gif . Gimdos kakliukas siauras ir atgal niekas tikrai nesubegs, o bus tam nedideliam puodelio sudarytam vakuume, kad ir aukstyn kojom pradetum vaikscioti. Tas vakuumas dingsta tik issiimant puodeli ar kai persipildo.

Jei kils dar kokiu klausimu, rasyk, pabandysiu savo patirtimi pasidalinti placiau. 4u.gif Ir tikrai linkiu apsispresti pabandyti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Kasdienai mini iklotus o per mmm higieninius paketus ir tamponus blush2.gif
Atsakyti
O sakykit su taip moon cup galima turbut ir maudytis? nes su tamponais tai ne itin, perslapdavo, gal kas bandet? as ir labai mastau isbandyt juos bet dar nesiryztu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(doviile @ 2008 06 18, 12:57)
O sakykit su taip moon cup galima turbut ir maudytis? nes su tamponais tai ne itin, perslapdavo, gal kas bandet? as ir labai mastau isbandyt juos bet dar nesiryztu  blush2.gif


Nu as tai tikrai maudausi ne pirma vasara be jokiu apribojimu su mooncup. Iki siol jokiu problemu neturejau thumbup.gif
Atsakyti
Tuomet as jau itinkinta, reiks pirktis thumbup.gif o kur ieskoti?
Atsakyti



QUOTE(Lailatina @ 2008 06 16, 15:30)
Brangioji, visam pasauli tukstanciai moteru juos naudoja, ju tarpe ir as pati, tad galiu garantuot, kad "issiliejimo" tikimybe tikrai nedidele, jei tik zinoma teisingai isidedi ir nelauki kol persipildys.  O siaip paprastai istustinu as ji kol dar neprisikaupes iki virsaus (buna apie puse), tad tikrai neapsitaskai.  ax.gif  o ir darai tai paprastai ant tualeto atsisedus (ar ten kur paprastai apsiprausi), taigi viskas iskart nubega ten kur ir reikia.  thumbup.gif  Mano dienos nera labai gausios, tai man paprastai uztenka ji isplauti ryte ir vakare (per pirmas 2 dienas dar per piet del visa pikta istustinu), tad tikriausiai daugeliu atveju tada busi namie. jei taip iseina kad esi viesajame tualete, tik ispilti galima ir pavalyti tualetiniu popieriumi, o kita karta isplausi su muilu normaliai. jei tenka apsiimti tuo malonumu kelioneje, as paprastai turiu su savimi buteliuka vandens su kuriuo ir isplaunu.
Del issiliejimo atgal i kuna atsigulus ta irgi gali nebijoti  schmoll.gif . Gimdos kakliukas siauras ir atgal niekas tikrai nesubegs, o bus tam nedideliam puodelio sudarytam vakuume, kad ir aukstyn kojom pradetum vaikscioti. Tas vakuumas dingsta tik issiimant puodeli ar kai persipildo.

Jei kils dar kokiu klausimu, rasyk, pabandysiu  savo patirtimi pasidalinti placiau.  4u.gif  Ir tikrai linkiu apsispresti pabandyti.  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif ,niekuo ten neapsitaskai,na nebent ''pila'' kaip is kibiro blush2.gif ,bet tai issitraukus tualetiniu popieriu gali ''pasilaikyt'' kol iki kriaukles nueisi ar pan.siaip dazniausiai tada pravartu vandens buteliuka nesiotis..as ne tik cup'a issiplaunu ,bet r siaip dar apsiplaunu-tualetiniu pop. nusisluostau-as megstu laaabai svariai-vien del to mun cup-nepamainomas man.
QUOTE(doviile @ 2008 06 18, 14:57)
O sakykit su taip moon cup galima turbut ir maudytis? nes su tamponais tai ne itin, perslapdavo, gal kas bandet? as ir labai mastau isbandyt juos bet dar nesiryztu  blush2.gif

jis ir yra tuo ''stebuklingas'' ,kad surenka is vidaus,is isores nieko nepriims,nes ten vakumas,tai taip grubiai tariant,kaip kamsciu uzkimsta-jokio vandens,nieko ten neprieis..ne taip,kaip su tamponais dry.gif net nupurto pagalvojus........ rolleyes.gif
Atsakyti
Uzsisakyti internetu gali cia: http://www.mooncup.c...rderonline.html
Siuncia ir i LT, o i kaina siuntimas jau iskaiciuotas (bent jau anglijoj perkant is parduotuves ta pati kaina kaip ir siunciantis - £19.99).
O ar kur parduotuvese lietuvoje parduoda tai tikrai nezinau...
Atsakyti
Žinokit, neverta vargti su siuntimais iš užsienio, yra ir Lietuvoje thumbup.gif 96 Lt. kainuoja, tai tikrai brangiau nesigauna smile.gif

Įmetu nuorodą apie patį produktą : http://www.sveikipro...d...11&id=17613 ir informaciją kaip įsigyti: http://www.sveikipro...t/lt/main/howto
Atsakyti
O kaip gerai kad yra ir vietoj. tada zinoma neapsimoka siustis is toli.
Atsakyti
sveikos

jau kuri laika naudojau bella melynus paketus-medvilne ir kaina tiko:)
nusiperku daba--ogi prikvepinti:((((

na, kur jau kvapu sintetiniu prideta, tai jau nera naturalus daiktas...
ka, teks nauju ieskotis:((((
kas dar yra be always sensitive-tie berods irgi medvilniniai....?
naturela tai berods irgi prikvepinti sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cawx: 30 birželio 2008 - 15:40