Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

QUOTE(ragnez @ 2008 01 02, 22:14)
ir kaip jie?

Dar neišbandžiau, vakar tik išskalbiau prieš naudojimąsmile.gif
Iš tiesų tie įklotukai joks stebuklas, tik tuos "laikiklius" nemokėčiau pasisiūti.
Atsakyti
QUOTE(pienių jūra @ 2008 01 02, 18:49)
applebee, siūlo nėra, bet yra silikoninė uodegėlė. Įsidėti/išsitraukti reikalauja šiek tiek ipratimo, bet po poros ciklų daugiau jokių bėdų. Šiaip puodelį dediesi vidun šiek tiek sulenkusi, paleistas jis išsiskleidžia ir įsistato gan tvirtai, tad viduj neslankioja ir niekur nevaikšto. Ir jaust nesijaučia.
Aš naudoju Mooncup. Jį dabar jau ir Lietuvoje parduoda, kainuoja apie 100Lt. Dėl Divacup negaliu pasakyt, gal naudojančios atsilieps.

Aha.. smile.gif Sudomino mane ax.gif O kaip pasirinkti tinkama dydi? Eisiu siandien i vaistine pazioplinet, bene nusipirksiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(applebee @ 2008 01 07, 08:47)
Aha.. smile.gif Sudomino mane ax.gif O kaip pasirinkti tinkama dydi? Eisiu siandien i vaistine pazioplinet, bene nusipirksiu bigsmile.gif

Nebus vaistinėje schmoll.gif Gal nebent susitikti su kokia mama ir paprašyti kad parodytų wink.gif Apskritai jais Lietuvoje prekiauja tik sveikiproduktai.lt arba galima atsisiųsti/paprašyti kad kas parvežtų iš Britanijos ar JAV.
Dydžiai yra du pagal kriterijus: 1 dydis negimdžiusioms ir jaunesnėms jei 30 metų (abu kriterijai turi būti patenkinti) 2 dydis gimdžiusioms arba toms, kurioms virš 30 metų.
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2008 01 07, 13:18)
Nebus vaistinėje  schmoll.gif Gal nebent susitikti su kokia mama ir paprašyti kad parodytų wink.gif Apskritai jais Lietuvoje prekiauja tik sveikiproduktai.lt arba galima atsisiųsti/paprašyti kad kas parvežtų iš Britanijos ar JAV.
Dydžiai yra du pagal kriterijus: 1 dydis negimdžiusioms ir jaunesnėms jei 30 metų (abu kriterijai turi būti patenkinti) 2 dydis gimdžiusioms arba toms, kurioms virš 30 metų.

Vat kaip cia.. g.gif Tai tikriausiai man reiks uzsisakyt ir pabandyt paciai, gal patiks. Prisiklausiau cia apie tamponu neigiama poveiki, tai noris ko nors "sveikesnio" smile.gif Kaip suprantu, dauguma patenkintos ax.gif
Atsakyti
Tokia atsilikus pasijutau, nes nieko nezinojau apie Mooncup blush2.gif
Butu smagu isgirsti kuo daugiau atsiliepimu...
Aciu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2008 01 02, 20:13)
smile.gif
Nesijaučia, nes puodelis minkštas. Puodelis turi tokią kojytę, už kurios galima patraukti šiek tiek žemyn ir tada paspausti šoną, kad jis atsitrauktų nuo makšties sienelės ir tada nesunku ištraukti. Dėl sugrūdimo per giliai irgi nereikia jaudintis, nepavyks per giliai sugrūsti smile.gif
http://sveikiproduktai.lt parduoda už 96 lt (mooncup)
http://www.betterlif...sp?brand_id=660 galima nusipirkti už 17.45 dolerius.



Kadangi angliskai nekertu ir is nuorodu man jokios naudos, tai skaiciau cia jusu atsiliepimus ir vis tiek man niekaip nedaieina, o tai kaip is to puodelio skystis miegant neisbega?
Atsakyti
http://www.sveikipro...ducts?pid=17611 o čia dar irgi įdomios prekės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Paramparara @ 2008 01 09, 16:13)
Kadangi angliskai nekertu ir is nuorodu man jokios naudos, tai skaiciau cia jusu atsiliepimus ir vis tiek man niekaip nedaieina, o tai kaip is to puodelio skystis miegant neisbega?

Puodelio kraštai priglunda prie makšties sienelių. Dėl to ir reikia žiūrėti dydį, nes su amžium ar po vaiko gimimo vis tiek ten praplatėja, reikia didesnio puodelio.
Tiek naktį, tiek dieną teisingai įsidėjus puodelį niekas negali išvarvėti.
Atsakyti
Atsiprasau uz kvaila klausima, o tai kai tas puodelis prisipildo... kas tada ...? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivileee @ 2008 01 09, 20:42)
Atsiprasau uz kvaila klausima, o tai kai tas puodelis prisipildo... kas tada ...? ax.gif

Ištrauki, išpili kas susikaupė, išplauni ir vėl įsidedi smile.gif
Atsakyti
Butinai reik pabandyt, greiciausiai ir finansiskai apsimoka g.gif smile.gif Tik kad dar tamponu uzsivarius puse spinteles, reik pabaigt blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cutie @ 2007 12 01, 15:49)
man tie always paprasti tai vieni ziauriausiu, tokie siurkstus ir girgzda kai judi kaip celofanas doh.gif  ir visai nenaturalus, sintetika gryn, vienintelis pliusas tai kad gerai sugeria, bet apie patoguma geriau patylesiu schmoll.gif
Mano megstamiausi tai Naturella ir Always Ultra Sensitive Fresh 4u.gif

Nieko slykstesnio negali buti uz Always drinks_cheers.gif kazkokia cerata padengta doh.gif kazkada vasara nusipirkau degalinej, nes kitokiu nebuvo, tai issutau visa, kirksniuose nuo sparneliu net zaizdos pasidare gun_bandana.gif visai kas kita yra Always Ultra Sensitive Fresh ir Naturella, dar Bella perfekta (melyni) visai neblogi mirksiukas.gif
Atsakyti