Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

QUOTE(Pingvinukas @ 2007 12 01, 12:27)
Vaivone, tai gal jūs Always SENSITIVE nusipirkot  4u.gif


butent, tokius ir pagriebiau. kiti normalus? reikia lekt i parduotuve biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivone @ 2007 12 01, 15:22)
butent, tokius ir pagriebiau. kiti normalus? reikia lekt i parduotuve  biggrin.gif

Taip, kiti NORMALŪS 4u.gif

Nors man tik sensitive patinka ax.gif
Atsakyti
man tie always paprasti tai vieni ziauriausiu, tokie siurkstus ir girgzda kai judi kaip celofanas doh.gif ir visai nenaturalus, sintetika gryn, vienintelis pliusas tai kad gerai sugeria, bet apie patoguma geriau patylesiu schmoll.gif
Mano megstamiausi tai Naturella ir Always Ultra Sensitive Fresh 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2007 12 01, 14:28)
Taip, kiti NORMALŪS  4u.gif

Nors man tik sensitive patinka  ax.gif



man irgi sensitive labiau patinka... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolie23 @ 2007 12 01, 17:28)
man irgi sensitive labiau patinka...  ax.gif

Išbandžiau ir aš šituos - neblogi. Už tuos guminius "Always" tikrai daug labiau patinka. Ir nepasakyčiau, kad ten kažkas kažkur limpa blush2.gif
Atsakyti
pasikonsultavau su sese - ta pasirodo irgi sensitive gerbeja, o man uz 'girgzdancius' nieko geriau ner smile.gif
Atsakyti
sensitive patys paciausi thumbup.gif
Atsakyti
as uz Always Ultra Night, man jie visiems gyvenimo atvejams. Tamponu nepakenciu, ka jau kalbeti apie kazkokius plastmasinius puodukus - net siurpas nukrete blink.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2007 12 03, 16:57)
as uz Always Ultra Night,

sie ir alwys sensitive geriausi thumbup.gif
keista, "jaunysteje" biggrin.gif biggrin.gif , mokyklos laikais , tik tamponai buvo issigelbejimas unsure.gif po mokyklos tik paketai unsure.gif
Atsakyti
Pagaliau išbandžiau Divacup. Super daikčiukas. Esu juo labai labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Papasakok biski, please, apie tai. Nesu bandzius, kaip ten kas blink.gif smile.gif
Atsakyti
http://www.divacup.com/ čia dar galima pasiskaityti smile.gif Nors aišku, asmeninė patirtis įdomesnė smile.gif
Atsakyti