Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

Man irgi nepatinka celofaniniai Allways paketai. Naudodavau Bella nova, nes svelnus ir nebrangus, bet kai pabandziau tamponus (O.B. ir Tampax), pampersiuku jau nesinorejo smile.gif Kasdienai naudodavau kvepiancius Carefree, labai patiko, kol neatsirado pienlige sad.gif
Atsakyti
Tomis dienomis Libressai ir tik Libressai. Isbandzhiau ir Bella ir Allwaysus, bet nepatiko, ypach Allwaysu celofanas kuris trindavo  >:(
Kasdienai taip pat naudodavau libressus, kol neprasidejo problemikes. Dabar nebenaudoju nieko. pritariu toms, kurios sako, kad kasdien naudoti iklotus nesveika. Gal ne visoms atsiranda problemeliu, nors niekad netikejau, kad ir man atsiras, nes ju nebuvo ~5-6 metus.
Atsakyti
Isbandziau tuos ruzavus Libres,  :-/ nepatiko vienas dalykas: jie susiglamzo (Alway niekada nesusiglamzo) ir tas kas viduje, nuvaziuoja i sona, nesugeria taip kaip Always. Sutinku, jie naturalus, bet "neuzrakina" taip liuksiskai kaip Always. :-/
Atsakyti
man nieko patogiau nera kaip Allways ;)stebiuosi,kad taip daug kam jie nepatinka ???
Atsakyti
Zivile, ir as nesuprantu ??? Geri ir Always, ir Carefree. Ir Alldays, kurie taip gerai prisilipina, niekur nenuvaziuoja :smile.gif Ir kaina gera. Nusiperku ta dviguba pakuote. Niekas neceza, netraska, svarbiausia super "uzrakina" ;D
Atsakyti
maciau kazkokie nauji Tampax pasirode, plastikiniais aplikatoriais ar koks ten biesas  ;D  tipo kazkokie super super geri  :smile.gif ryt ikisiu knysle i higieniniu prekiu pardoske patikrinsiu kas per naujove  ;D
Atsakyti
Allways dabar atsirado "cotton-like feeling",labai svelnuciai ir tokie nat.atrodo,nors as prie senuju likau,tik naktinius tokius perku wink.gif
Atsakyti
Aš labai vertinu tampaksus O.B. Visada padeda, ypač gausiomis dienomis. Always gerai tik tada, kai gausios dienos ir naktys. O pabaigai naudoju plonučius. Kasdienai nenaudoju jokių. Geriau tegu kvėpuoja grynu oru oda. O Discrit, ar kaip ten vadinasi, labai alergizuoja.
Atsakyti
O jus man paaiskinkit, kas per daiktas tamponai su aplikatoriais? Kam jie reikalingi  ??? niekad tokiu nepirkau. Visa laika perku tamponus be aplikatoriu.
Atsakyti
Cia toks daiktas kai ne pirstu sukisi o su tutele svirksto formos .Va paaiskinau vienu zodziu ranku nesiteplioti pirstu funkcija atlieka . smile.gif
Atsakyti
QUOTE
maciau kazkokie nauji Tampax pasirode, plastikiniais aplikatoriais ar koks ten biesas  ;D  tipo kazkokie super super geri  :smile.gif ryt ikisiu knysle i higieniniu prekiu pardoske patikrinsiu kas per naujove  ;D





Tik tau cia Taure ir reikia dabar tuo dometis ;)As tai dziaugciaus,kad nereikia ir be reikalo net minciu apie tas bjaurybes neprisileisciau ;D ;D
Atsakyti
Kazkurioj temoj radau pamineta apir medvilninius mot. "pampersiukus". TAURE, rodos, minejo. Kas tai per daiktas? Ar Lietuvoj ju yra?
Atsakyti