Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

QUOTE(Krisma @ 2006 07 25, 17:40)
Va radau forume apie šį produktą pasisakymų, bet mžokai kažko g.gif
Mielos moterys, gal kas nors galite plačiau apie tai papasakoti? Kas tai per daiktas ir, svarbiausia, ar pas mus (Lietuvoje) tokį galima nusipirkti?

Baisiai ans mane sudomino blush2.gif



Sveika,

na, ieškojau ir aš kažkada įnirtingaiinformacijos, bet nelabai kas galėjo ką pasakyt. Tai ėmiau ir nusipirkau. Naudoju jau gal pusantrų metų, tiksliai nebepamenu, bet negaliu atsidžiaugt thumbup.gif Tikrai nebenorėčiau grįžt prie vienkartinių priemonių.
Pirkau visų pirma dėl ekologinių umetimų, bet pasiteisino ir visais kitais aspektais. Ir patogu, ir sveika, ir finansiškai atsiperka, ir nereikia nuolat atsimint 'desipirkt'. Pradžioj šiek tiek reikėjo apsiprast, pajaust, kaip ir kiek giliai dėtis, kaip išsiimti, bet dabar - vienas malonumas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sorry, pažiūrėjau, kad kitoms tai iš mano pasisakymo ir neaišku, apie ką aš kalbu. mooncup - buvo jau čia kalbėta pie panašius.
Atsakyti
QUOTE(pienių jūra @ 2007 10 18, 18:20)
Sorry, pažiūrėjau, kad kitoms tai iš mano pasisakymo ir neaišku, apie ką aš kalbu. mooncup - buvo jau čia kalbėta pie panašius.

čia tai geras blink.gif pirmą kartą apie tokius išgirdau,bet turbūt nėra pas mus jų pirkti įdomu būtų pabandyti ax.gif
Atsakyti
Na nežinau, ko gero, nėra. man tai būtų noras platint, nes tikiu pačiu produktu. Bet abejoju dėl paklausos plius nežinau, kaip su visais legaliais dalykais. Verslo iš to daryt nesiruošiu, tai nesinorėtų, kad ant kokių mokesčių pakirstų. Aš mat pati užsienyje, tai čia nesudėtinga jų nusipirkt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pienių jūra: 18 spalio 2007 - 17:44
o kokia jų kaina maždaug?tai čia Boots firmos ar ne ax.gif gal galima būtų internetu nusipirkti g.gif
Atsakyti
manau, kad gamina juos ne Boots, tik platina. Aš kaip tik pas juos pirkau ir mokėjau 30eurų. Jei siųstis iš pačių mooncup ltd puslapio, rašo kad 19 svarų. Al aš kažkada per e-bay siunčiaus prekę iš užsienio, tai iki Lietuvos taip ir neatėjo. Reiktų gerai dėl to pasiaiškint, kad pinigėliai nenuplauktų
Atsakyti
o kaip tai naudojasi? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kolege @ 2007 10 19, 15:15)
o kaip tai naudojasi?  blush2.gif

nusiperki tokį, įsidedi ir kraujuoji į tą puoduką... po to išsiimi, išplauni, vėl įsidedi...

bet va skaičiau visokių šlykščių istorijų, kaip viena panelė sugebėjo pamiršti jį viduje... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Frinja @ 2007 10 19, 14:30)
nusiperki tokį, įsidedi ir kraujuoji į tą puoduką... po to išsiimi, išplauni, vėl įsidedi...

bet va skaičiau visokių šlykščių istorijų, kaip viena panelė sugebėjo pamiršti jį viduje...  unsure.gif


Na, pamiršt ir tamponą galima (tiesą sakant, dar lengviau). bet čia gal sugebėt reikia.... g.gif
O beje, radau, kad LT juos parduoda www.sveikiproduktai.lt
Atsakyti
man tai tie mooncup kažkokie baisūs blink.gif nlb norėčiau tokius naudot.. schmoll.gif man išvis geriausia paketai, net su tamponais nekaip jačiuosi, o čia dar išvis kažkokie baisus padarai user posted image
Atsakyti
aš šokiruota. nusipirkau vakar always paketų eilinę dozę, atsidarau, o jie svolačiai juos irgi su "servetėliniu" paviršium gamint pradėjo. kaip suprast? kaina liko ta pati, o paketai tai jau visiškai kitokie, nieko nebesugeria, viskas prie užpakalio limpa schmoll.gif

mamos, patarkit, kokie dar yra paketai, su tokiu paviršium, su kokiu būdavo always?
Atsakyti
Vaivone, tai gal jūs Always SENSITIVE nusipirkot 4u.gif
Atsakyti