Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

QUOTE(Lilly @ 2007 09 14, 18:45)
Kadangi negaliu pakesti to 'tekejimo' ir dregmes jausmo, nuo neatmenamu laiku naudoju tamponus. Visada su aplikatoriumi, nes ne visada tos rankos pakankamai svarios, o be to kazkaip ir siaip pagalvojus, nelabai malonu be aplikatoriaus. Naudoju Playtex su aplikatoriumi, plastmasinis, super. Dar ir spalvytes tokios mergaitiskos  nail.gif  Patiko ir tas, kad yra kvapnus  biggrin.gif



mane kaip tik kartais nervuoja kvapnus paketai/tamponai schmoll.gif
Atsakyti
Pirmaja diena tampax, antra ir trecia - ir tampax ir iklota (dazniausiai always, bet paskutiniu metu cerefree, nors kartais ir abu pramusa.. doh.gif ) na o likusias dienas vel tampax. Kasdieniniu nebenaudoju (keista, bet isskyru tikrai sumazejo g.gif tik anksciau nesusimastydavau apie tai..).
Atsakyti
As kadangi negaliu pakesti to jausmo, pavadinkime ji "tekejimu" tai visada naudoju tik tampax su aplikatoriumi pacius stipriausius kad nebutu avariniu situaciju, ir pirmos trys dienos papildomai always super plius., paskui tik stiprieji tampax
OB nemegstu is vis, o kitokiu paketu negaliu naudoti nes is kart isberia tik always tiek menesiniu tiek kasdieniniu ax.gif
Atsakyti
nuolat naudojant tamponus galima tokiu bedu aptureti kad ojojoj doh.gif (kalbu is skaudzios patirties) taigi dabar naudoju tamponus tik tada kai kur nors einu,o namuose bunu tik su paketu blush2.gif ,tiesa dabar atsirado jau nauji always be celofano,kaip jus sakot,tai tokie faini,man patiko 4u.gif o del kasdieniniu iklotu tai nenaudoju jokiu ir jums nepatarciau,jei vargina isskyros apsilankykite pas ginekologa issigydysite visas bedas ir pacios nustebsite kaip gera nenaudot iklotu ir visada jaustis svariai ir sausai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tisan @ 2007 09 20, 11:21)
nuolat naudojant tamponus galima tokiu bedu aptureti kad ojojoj  doh.gif


kokiu? Girdejau tik apie toksinio soko sindroma, kai ilgai nekeiciami tamponai..
Atsakyti
QUOTE(Jonna @ 2007 09 29, 16:57)
ech, pamenu kaip buvo baisu, kai prieš 6 metus man prasidėjo mm, ir mama davė kažkokių paprastų įklotų, kaip buvo nepatogu, kažkokie stori, šlapia viskas nuo jų  doh.gif  unsure.gif  galvojau išprotėsiu iki menopauzės smile.gif verkiau pamenu visą naktį  biggrin.gif 

ane? mirksiukas.gif o ką būtum darius jei apskritai jokių įklotų nebūtų buvę, ką? biggrin.gif buvo gi taip, tai tie pirmieji ir tai atrodė kaip tikras išradimas ir išganymas biggrin.gif o dabar naudoju tik tamponus tongue.gif
Atsakyti
as taip pat naudoju tik tamponus,nes man su paketais ziauriai nepatogu,normaliai net pajudet negaliu,atrodo,kad prabegs kiaurai doh.gif siaip tai zinau,kad tamponai nera pats geriausias sprendimas,taciau bent jau patogiausias smile.gif jei pradesim ziuret,kas kenkia sveikatai,tai galetumem vardint pradedant maistu,baigiant soliariumu ir t.t.
Atsakyti
Sveikutes! biggrin.gif As taip pat uz Alwais su "sparneliais",jie patys patogiausi! thumbup.gif o del kasdieniniu iklotu,tai kazkada nesiojau,bet per juos atsirado daug isskyru,ir dar buvau isitaisius pienlige,kai suzinojau kad nuo tu kasdieniniu,tai iskart ismeciau,ir daugiau gyvenyme nebesidejau ir nebesidesiu!del tamponu,tai sutinku,jie patogus,bet irgi deduosi tik kai einu maudytis, i baseina,ezera,ir t.t. tamponus yra labai negerai nesioti tomis dienomis kas dien,o dar ir miegant,jug kai mes sergam menesinem,valosi gimda,tas kraujas su visais nesvarumais turi iseiti lauk,o tamponai neleidzia issivalyti,tai del to galima labai negeru ligu isitaisyti!o kam to reikia?!?pagalvokit apie tai,mergytes! g.gif sekmes visoms! 4u.gif
Atsakyti
as irgi renkuosi kad su sparneliais butu. mano megstamiausi carefree. tamponai tai tik isskirtiniu atveju, kai i jura nori ilist ar i pirti. viena karta man OB "praleido" pro sonus ir dar darbe blush2.gif
Atsakyti
always,ir ob patys man geriausi smile.gif
Atsakyti
o su tamponais saugu maudytis, kazkaip ne karto nebandziau... g.gif nesuslampa ir neprabega biggrin.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(cognac @ 2007 10 01, 11:13)
viena karta man OB  "praleido" pro sonus ir dar darbe  blush2.gif

oho, tai gal per ilgai nepakeistas buvo arba per mažas?


QUOTE(naaringiux @ 2007 10 01, 17:46)
o su tamponais saugu maudytis, kazkaip ne karto nebandziau...  g.gif nesuslampa ir neprabega  biggrin.gif  g.gif

saugu, tik dažniau keist reikia rolleyes.gif
Atsakyti