Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

as irgi kasdienai naudoju iklotus, nes nemazai isskyru, tik nakciai ne... renkuosi, kad butu is naturaliu medziagu
Atsakyti
Kai aplanko raudonosios dienelės, tai naudoju "always", na, o šiaip paprastomis dienelėmis naudoju "carefree" įklotukus be kvapo. Esu bandžiusi naudoti tamponus "tampax", bet man nepatiko, tad grįžau prie hig.paketų.
Atsakyti
QUOTE(Kašaras @ 2007 07 31, 14:04)
aš tai kiekvienai dienai naudoju kasdienius įklotus, na pas man visą laiką gausios išskyros... kitaip lyg ir neišeina  verysad.gif
o kurios atsisakėte kasdieninių įklotų, nekeitėt kitokiom priemonėm? Paprasčiausiai kelnaitės ir viskas?  blink.gif
suprantu mano kvaili klausimai  doh.gif na man tiesiog tai neįprasta, nejaugi išties sumažėjo išskyrų? O kvapas? g.gif  blush2.gif


Kazkada ir as naudojau tuos kasdieninius, ir vien nuo ju isskyru budavo doh.gif Tada cia SM paskaiciau koks tai blogis ir nustojau juos naudoti. Kad nebutu didelio nepatogumo tai iskart po mmm buna "sausa", tai va taip ir prisipratinau... Ir tikrai daug geriau be tu kasdieniniu thumbup.gif Ir dabar kai buna mmm ty i pabaiga juos panaudoju, tai nelabai patinka schmoll.gif Ir taip, paprastai tik su kelnaitem bunu, jokiu kitu priemoniu ax.gif Tikrai nepagailekit pastangu tais kasdieniais atsikratyt, aisku pirmom dienom gal ir nefaina, bet pvz savaitgaliais bunant namie nenaudokit ir pan. Pamatysit kaip situacija pageres ir ju net nereikes - as dabar dezute sunaudoju per kokius 3-4 menesius ir vien per mmm tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2007 09 08, 20:33)
Kazkada ir as naudojau tuos kasdieninius, ir vien nuo ju isskyru budavo  doh.gif Tada cia SM paskaiciau koks tai blogis ir nustojau juos naudoti. Kad nebutu didelio nepatogumo tai iskart po mmm buna "sausa", tai va taip ir prisipratinau... Ir tikrai daug geriau be tu kasdieniniu  thumbup.gif  Ir dabar kai buna mmm ty i pabaiga juos panaudoju, tai nelabai patinka  schmoll.gif Ir taip, paprastai tik su kelnaitem bunu, jokiu kitu priemoniu  ax.gif Tikrai nepagailekit pastangu tais kasdieniais atsikratyt, aisku pirmom dienom gal ir nefaina, bet pvz savaitgaliais bunant namie nenaudokit ir pan. Pamatysit kaip situacija pageres ir ju net nereikes - as dabar dezute sunaudoju per kokius 3-4 menesius  ir vien per mmm tongue.gif



visiskai pritariu siam atsakymui - prie visko priprantama ir sunku atprasti...
tik po mmm naudoju kasdieninius iklotus (kai dar sike tiek tepa). o po to visiskai nieko ...
ir jauciuosi puikiai...
o manau daznas iklotu naudojimas issaukia nereikalingas moteriskas ligas ...
Atsakyti
Kasdienai naudoju Carefree įklotus, patys geriausi.


QUOTE(Pukutė @ 2007 09 09, 12:43)
visiskai pritariu siam atsakymui - prie visko priprantama ir sunku atprasti...
tik po mmm naudoju kasdieninius iklotus (kai dar sike tiek tepa). o po to visiskai nieko ...
ir jauciuosi puikiai...
o manau daznas iklotu naudojimas issaukia nereikalingas moteriskas ligas ...

Gerai, kai galima tai sau leist wink.gif bet jei išskyrų tiek, kad tenka bent kartą per dieną pasikeist tą kasdieninį, tai ką tada daryt doh.gif kelnaičių gi nesinešiosi pasikeitimui doh.gif lotuliukas.gif Manau, kiekviena pati žino kas jei geriausia ir jokios taisyklės čia būti negali wink.gif
O dėl ligų tai gal nejuokinkit doh.gif arba koks būtų koknkretus argumentas prieš? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Owly: 09 rugsėjo 2007 - 14:41
Per menesines naudoju Naturella, man patinka :} o kasdienai iklotu nenaudoju.
Atsakyti
Kasdienai naudoju Carefree iklotus, menesiniu metu o.b. tamponus ir dar iklotuka del visa ko isidedu smile.gif
Atsakyti
tamponu negaliu naudoti, labai niezti, nebent retai. naudoju always paketus ir kartais iklotus ax.gif
Atsakyti
Na as ir kazkaip naudoju always, bet kadangi pas mane raudonosios dienos uzsitesia iki 6 dienu, paskui nuo paketuku (ypac tu "celofaininiu") pradeda persteti,kartais net isberia.... tad stengiuosi rinktis tuos svelnius, sensitive, nors jie gal ir prasciau sugeria.....
o kasdieniniu iklotu nenaudoju....nebent po manuju dienu, kai isskyru dar buna... mirksiukas.gif
Atsakyti
Per "tas" dienas always, nakciau ob, man taip patogiau miegoti. Su paketais prastai issimiegu. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(gintute3 @ 2007 09 12, 13:01)
Per "tas" dienas always, nakciau ob, man taip patogiau miegoti. Su paketais prastai issimiegu.  blink.gif


Aš irgi tik taip, norsa dažnai ir dieną ob, nes mėgstu daug judėt, į baseiną dar nueti... kodėl turėčiau visko atsisakyt vien dėl to?
Atsakyti
Kadangi negaliu pakesti to 'tekejimo' ir dregmes jausmo, nuo neatmenamu laiku naudoju tamponus. Visada su aplikatoriumi, nes ne visada tos rankos pakankamai svarios, o be to kazkaip ir siaip pagalvojus, nelabai malonu be aplikatoriaus. Naudoju Playtex su aplikatoriumi, plastmasinis, super. Dar ir spalvytes tokios mergaitiskos nail.gif Patiko ir tas, kad yra kvapnus biggrin.gif
Atsakyti