Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

As tai visokius Always ir Alldays naudoju.
Atsakyti
Always paketai kažkokia tragedija...guminiai blink.gif Nebežinau, kokius bebandyti...
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2007 07 28, 16:57)
Always paketai kažkokia tragedija...guminiai  blink.gif  Nebežinau, kokius bebandyti...

drinks_cheers.gif "Always" aš naudojau tik, kol nebuvo iš ko rinktis. "Libresse" bandei? Man jie visai neblogi. Dar "Naturella" patinka - tik jie visi kvepiantys ax.gif
Atsakyti
Libresse nebandžiau, pabandysim bigsmile.gif
Atsakyti
Čia kažkas rekomendavo BELLA paketus žydrame pakelyje. Pabandžiau smile.gif Tikrai geri smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 28 liepos 2007 - 18:35
QUOTE(Pingvinukas @ 2007 07 28, 19:33)
Čia kažkas rekomendavo BELLA paketus žydrame pakelyje. Pabandžiau smile.gif Tikrai geri smile.gif

drinks_cheers.gif Man irgi šitie patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2007 07 28, 17:20)
Dar "Naturella" patinka - tik jie visi kvepiantys ax.gif

Visada kai perskaitau, kad kvepiantys padedu atgal į lentyną g.gif Na net nežinau, ar tiesa, bet skaičiau, kad gali suerzint ta kvapi chemija ir pan. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2007 07 28, 20:06)
Visada kai perskaitau, kad kvepiantys padedu atgal į lentyną g.gif Na net nežinau, ar tiesa, bet skaičiau, kad gali suerzint ta kvapi chemija ir pan. g.gif

Aš irgi apie tai skaičius, bet kaip pirmą kartą pirkau, nežinojau, kad kvepės. Pabandžiau - ir kol kas nieko.
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2007 07 28, 14:57)
Always paketai kažkokia tragedija...guminiai  blink.gif  Nebežinau, kokius bebandyti...

yra always sensitive, jie tau irgi sintetiniai?
Atsakyti
perku tamponus Tampax, hig. paketus Libres, o kasdienai Cafree ax.gif
Atsakyti
is paketu visada perku Libres,jie skaitos is naturaliu medziagu blush2.gif
Atsakyti
aš tai kiekvienai dienai naudoju kasdienius įklotus, na pas man visą laiką gausios išskyros... kitaip lyg ir neišeina verysad.gif
o kurios atsisakėte kasdieninių įklotų, nekeitėt kitokiom priemonėm? Paprasčiausiai kelnaitės ir viskas? blink.gif
suprantu mano kvaili klausimai doh.gif na man tiesiog tai neįprasta, nejaugi išties sumažėjo išskyrų? O kvapas? g.gif blush2.gif
Atsakyti