Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

QUOTE(Raideles @ 2007 03 06, 10:42)
Atrodo, nesupratot mano klausimo esmės. Aš neprašau pasidalinti sunkia anų laikų patirtimi, o prašau pasidalinti šiuolaikinių medžiaginių higieninių įklotų naudojimo patirtimi.

Ar šis, žemiau esantis, reilalo apibūdinimas ir turėjo byloti apie tą šiuolaikiškumą medžiaginių įklotų naudojime? g.gif :
QUOTE(Raideles @ 2007 02 21, 12:40)
Gal pačios siuvotės? Ką darėt, kad kelnaitės neišsiteptų? Ar dėjot kokį nors neperšlampamą sluoksnį? Iš ko siuvotės? Kaip sekasi naudoti esant gausioms mėnesinėms? Naktimis? Kaip skalbiate? Kur laikote neskalbtus? Kaip einate į miestą, darbą, kaip ten keičiate?


Na nebent kokį polietileną, kaip neperšlampamą sluoksnį, ,,įmontuotą" į pačios pasisiūtą, kaip rašot, įklotą laikyt šiuolaikine technologija g.gif
O kur šiandien, kitaip nei prieš 50 m., jūsų nuomone, galima juos panudotus laikyt? Tik, kad pritaikyti dar vieną šiandienos technologiją - skalbyklę, gal tiksliau jau reiktų sakyti ,,kaupti"; gal kokiame vakuuminiame inde g.gif
Ir tada jau tai ,,vadintųsi šiuolaikinių medžiaginių įklotų naudojimu"?
Jūs tikriausiai teisi - nesupratau jūsų klausimo esmės schmoll.gif
Atsakyti
Taip, akivaizdu, kad nesupratot 4u.gif

Aš neturiu atsakymų į išvardintus klausimus, todėl juos ir noriu užduoti moteriai, kuri tai daro šiais laikais, o ne moteriai, kuri tai darė kažkada, kai nebuvo pasirinkimo.

O dėl siuvimo... Na, aš savo vaikui vilnoniu kelnyčių, kurios apsaugo nuo šlapimo viršutinius drabužius, taip pat nepirkau, o mezgiau pati. Nešiuolaikiška? Bet praktiškas panaudojimas nesiskiria.

Ar negalėtų taip būti ir su įklotais? Gal svarbu sužinoti iš ko siūti?

Dar kartą ačiū už pastangas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2007 03 06, 11:42)
Bet tiek to, ryt eisiu į mamų ratą, kur turėtų būti gyvas pasidalinimas šia patirtimi. Ir ačiū už pastangas.


Na, ar pavyko ką nors išgirsti mamų rate? Papasakok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irena @ 2007 02 24, 00:24)

As dar rinkausi Diva, todel, kad turejau galimybe po trieju bandimo menesiu grazinti preke ir atgauti pinigus (jaigu likciau nepatenkinta). Bet as negrazinau  mirksiukas.gif




LABAI IDOMU ka daro su tuo grazintu?!?!



O del tu "organic" pads... "going green" yra dabar madingas dalykas ypac tarp Vakaru aukstuomenes, tad manau tie 15$ tam sluoksniui yra lotuliukas.gif . Ir labai abejoju, kad jos tuos iklotus naudoja daugiau nei karta - bent jau JAV highendines pupos isproteje del higienos ir dezinfekuojasi rankas paciupineje simtine. wink.gif

As pati tokiam reikalui (lyginimui, dziovinimui ir t.t.) laiko neturiu ir geriau sumokesiu as tuos 5-10 lt. Plius naudoju tik tamponus, o jie, kiek zinau, gaminami is medvilnes ir celiuliozes, tad suirti turetu greitai plius jau pasodinau kokius 3-4 medzius:)

zodziu, tikiuosi gamta man padekos drinks_cheers.gif Na, ar bent jau nesupyks uz mano "organinius" tamponus wink.gif
Atsakyti
Na gal galetumet pasidalinti savo patirtimi.,Man vienkartinius iklotus labai patinka nesioti.,bet ginekologe sako kad negalima.,nuo ju dauginasi bakterijos ir t.t.tai ar jie naudingi ar kenkia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jusiukai @ 2007 06 08, 17:18)
Na gal galetumet pasidalinti savo patirtimi.,Man vienkartinius iklotus labai patinka nesioti.,bet ginekologe sako kad negalima.,nuo ju dauginasi bakterijos ir t.t.tai ar jie naudingi ar kenkia? g.gif

Nuolat aš jų nenešioju, bet kiek nešioju, nepastebėjau kokių blogybių. Renkuosi laidžius orui, bekvapius, kuo natūralesnio pluošto.
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2007 06 08, 22:09)
Nuolat aš jų nenešioju, bet kiek nešioju, nepastebėjau kokių blogybių. Renkuosi laidžius orui, bekvapius, kuo natūralesnio pluošto.

Tai as ir naudojau iki siol kol neatsirado grybelio pozymiu ir sako kad tai nuo vienkartiniu iklotu nesiojimo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jusiukai @ 2007 06 09, 11:19)
Tai as ir naudojau iki siol kol neatsirado grybelio pozymiu ir sako kad tai nuo vienkartiniu iklotu nesiojimo  blush2.gif

Matyt vis dėlto negalima griežtai atmest šitos tikimybės unsure.gif
Atsakyti
Man patys geriausi paketai yra Allways, o įklotų nebenaudoju, nes ginekologė patarė.
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2007 06 11, 18:46)
Man patys geriausi paketai yra Allways

O man tai jau tikrai ne schmoll.gif Gryna sintetika doh.gif Dabar pamėgau "Libresse" ir kur kas geriau jaučiuosi su jais.
Atsakyti
Anksciau diena is dienos nesiodavau vinkartinius iklotus.Atrodo reikejo verysad.gif . Bet drauge papasakojo, jog ji nutrauke ju nesiojima ir jai patinka labiau taip. Atsisakiau ir as ju pries kokius metus ir tikrai galiu pasakyti, jog isskyru visai nebera. Daktare man ir paaiskino, jog iklotai kaip traukuciai yra. Firmos nori didesniu palamu, daro didziausias reklamas ir mes tikime tuo, nors jie visiskai nereikalingi kasdienai. As esu sia dienai daug laisvesne be ju thumbup.gif
Atsakyti
o man nuo visu tu iklotu atsirado pienlige.nusprendziau nebenaudoti. jauciuosi thumbup.gif ir ligos dingo smile.gif
Atsakyti