Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

Sudomino tie puodeliai (nors niekad nesu naudojusi tamponų, tai nežinau, ar priprasčiau rolleyes.gif ).
Irena, būk gera, apšviesk - o kas kiek laiko reikia jį keisti? Kažkodėl man sunku save įsivaizduoti darbe keičiančią ir plaunančią - gal čia labiau tinka toms, kurios turi privatesnį sanmazgą...
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2007 02 24, 01:30)
man kojos linskta vien i juos paziurejus biggrin.gif  neisivaizduoju kaip nesijaucia,cia gi koks geras 5 cm skersmens.ar klystu.ir cia tipo labai sveika? blink.gif  sorry tikrai neskaiciau visko kas ten parasyta

drinks_cheers.gif Man ir linksta kojos,įsidėt tai gal dar nieko,jį galima suspaust,bet kai prisipildo kai reikės išsiimti doh.gif
Na,kad sveika tai labai abejoju.Keičiamas 2-3kartus per parą-tai reiškia kas 12-8val.Taigi bakterijų veisykla baisi.Juk ir tamponus rekomenduojama keisti maždaug kas 3-4val.,kad neprisidaugintų per daug bakterijų,taigi jos išskiria toxinus,kurie rezorbuojasi į organizmą.
Na bet kiekvieno teisė rinktis mirksiukas.gif
Atsakyti
Skamba šiurpokai... O kaip kokioj kelionėj? Išlipai iš automobilio, pabėgėjai į mišką, išpylei ir vėl tokį... įsidėjai? Paketą tai dar gali pasikeist ir be apsiplovimo ar servetėle pasivalius... Normaliom sąlygom tai tikriausiai galima keist kas kelios val., nebūtinai laukt pusdienį ir bakterijas augint... Gal kokia naudojanti atsirastų ir apšviestų?
Įdomus ir tas grąžinimas po 3 mėn., jei netiko. Tai ką, tą patį paskui kitai parduoda? Kad ir kaip dezinfekuotų, na jau atleiskit...
Atsakyti
QUOTE(biologė @ 2007 02 24, 12:34)
O kaip kokioj kelionėj? Išlipai iš automobilio, pabėgėjai į mišką, išpylei ir vėl tokį... įsidėjai? Paketą tai dar gali pasikeist ir be apsiplovimo ar servetėle pasivalius...



O paketą, ką, galima pabėgėjus į mišką išmest ir kitą įsidėt? biggrin.gif Turbūt kelionėj kaip ir su paketais - sustojai degalinėj ar kavinėj ir nuėjus į wc pasikeiti/išsiplauni rolleyes.gif Ir su drėgna servėtėle tikriausiai įmanoma vidų pavalyt rolleyes.gif

Man įdomiau, o kaip su kvapais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 24 vasario 2007 - 11:42
QUOTE(flight @ 2007 02 24, 12:41)
O paketą, ką, galima pabėgėjus į mišką išmest ir kitą įsidėt?  biggrin.gif  Turbūt kelionėj kaip ir su paketais - sustojai degalinėj ar kavinėj ir nuėjus į wc pasikeiti/išsiplauni rolleyes.gif Ir su drėgna servėtėle tikriausiai įmanoma vidų pavalyt  rolleyes.gif

Man įdomiau, o kaip su kvapais?

isplauni? blink.gif pavalai? blink.gif
man kazko cia sterilumu nekvepia.ypac krano vandeniu praplaunant lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sygyta: 24 vasario 2007 - 12:03
QUOTE(sygyta @ 2007 02 24, 13:02)
man kazko cia sterilumu nekvepia.ypac krano vandeniu praplaunant



Tai tada, jei negalima krano vandeniu ar servėtėlėm praplauti, ir darbe be šansų tokiais naudotis - tik namie?
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2007 02 24, 13:29)
Tai tada, jei negalima krano vandeniu ar servėtėlėm praplauti, ir darbe be šansų tokiais naudotis - tik namie?

na as nesuprantu kaip toki daikta per tokias dienas galima kisti dra karta.dieve,gal as ir klystu,kol nepabandzius taip ir sakau.neisivaizduoju save darbe kriauklei plaunant.man tokie dalykai vienkartiniai turi buti blush2.gif ka as zinau gal isbandzius kitaip snekeciau
Atsakyti
a tai pas jumi kriauklės darbe atskiros? Taip ir įsivaizduoju vaizdelį, kaip nešu tą puodelį išplaut į kriauklę ir kokia kolegė užeina lotuliukas.gif
o kol jį išimčiau tai jaučiu išvis Kruvinąja Mere patapčiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2007 02 24, 14:57)
a tai pas jumi kriauklės darbe atskiros? Taip ir įsivaizduoju vaizdelį, kaip nešu tą puodelį išplaut į kriauklę ir kokia kolegė užeina  lotuliukas.gif
o kol jį išimčiau tai jaučiu išvis Kruvinąja Mere patapčiau  bigsmile.gif

na daug kur kriaukles atskiros smile.gif tualetu kabinos ir isejus kriaukles biggrin.gif daug kur gali rast,traukiniu stotyse,kino teatruose visur biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2007 02 24, 16:07)
na daug kur kriaukles atskiros smile.gif  tualetu kabinos ir isejus kriaukles biggrin.gif  daug kur gali rast,traukiniu stotyse,kino teatruose visur biggrin.gif


na tai nebent jei kiekvienam kriauklė stovi bigsmile.gif
o pas mane išėjus iš kabinos jau nebe atskiros kriauklės, tad procesas būtų komplikuotas lotuliukas.gif
Papildyta:
o tai kaip- išeiti iš kabinos, išsiplauti ir vėl grįžti įsidėti? O kaip tuo metu kai plauni būti? Ar čia kelis reikia turėti? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2007 02 24, 15:25)
na tai nebent jei kiekvienam kriauklė stovi  bigsmile.gif
o pas mane išėjus iš kabinos jau nebe atskiros kriauklės, tad procesas būtų komplikuotas   lotuliukas.gif
Papildyta:
o tai kaip- išeiti iš kabinos, išsiplauti ir vėl grįžti įsidėti? O kaip tuo metu kai plauni būti? Ar čia kelis reikia turėti? bigsmile.gif

tai as apie tapati masciau biggrin.gif reiketu ten graziai delnuka laikyti lotuliukas.gif o su kita rankute plauti lotuliukas.gif

kai rasiau atskiros tai ir turejau omeny atskirai nuo tualeto kabinu,visiems bendrai,oba ir dar su dziovintuvu galetume issidziovint lotuliukas.gif
na gal pabandyt ir sutikciau gal tada kitaip kalbeciau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sygyta: 24 vasario 2007 - 14:32
QUOTE(sygyta @ 2007 02 24, 16:31)
reiketu ten graziai delnuka laikyti lotuliukas.gif o su kita rankute plauti lotuliukas.gif




hihihi.gif oi negaliu lotuliukas.gif


QUOTE(sygyta @ 2007 02 24, 16:31)
kai rasiau atskiros tai ir turejau omeny atskirai nuo tualeto kabinu,visiems bendrai,oba ir dar su dziovintuvu galetume issidziovint  lotuliukas.gif
na gal pabandyt ir sutikciau gal tada kitaip kalbeciau


rimc, taigi su džiovintuvu dar greičiau visas procesas vyktu.
Jei vdrug į Lietuvą šį stebuklą atveš ir sugalvosi išbandyt, tai pranešk kaip sekėsi tą puodynę- surinktuvą naudot, mažu ir aš norėč nail.gif
Atsakyti