Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

Niu, jei galima naudot vystyklus, vietoj mišinuko virt klijukus, kodėl negalima grįžt prie probobučių naudotų daugkartinių įklotų? biggrin.gif. Ir vietoj skalbyklės galima upėj ar ežere žlugtą žlugt ir balint jį saulėj doh.gif biggrin.gif . Vis pigiau ir ekologiškiau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilma: 22 vasario 2007 - 12:51
QUOTE(Dilma @ 2007 02 22, 13:50)
Niu, jei galima naudot vystyklus, vietoj mišinuko virt klijukus, kodėl negalima grįžt prie probobučių naudotų daugkartinių įklotų? biggrin.gif. Ir vietoj skalbyklės galima upėj ar ežere žlugtą žlugt ir balint jį saulėj doh.gif  biggrin.gif . Vis pigiau ir ekologiškiau doh.gif


O dar galima maudytis tik vasarą ir tik upėj, įsivaizduojat kiek vandens sutaupysit.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikusia @ 2007 02 22, 13:54)
O  dar galima maudytis tik vasarą ir tik upėj, įsivaizduojat kiek vandens sutaupysit..  rolleyes.gif


juokas juoakis, bet as tikiuosi,kad kol sitos mamytes dukra prades sirgti mmmm ji tos minties bus atsisakiusi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikusia @ 2007 02 22, 12:54)
O  dar galima maudytis tik vasarą ir tik upėj, įsivaizduojat kiek vandens sutaupysit..  rolleyes.gif

O vietoj vienkartinų nosinaičių vėl naudoti daugkartines ir jas skalbt. Velniai nematė tų sloginių bakterijų biggrin.gif Užtai kiek popieriaus sutaupysim doh.gif

bigsmile.gif o jei vietoj tualetinio popieriaus irgi medžiagų skiautes naudot bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilma: 22 vasario 2007 - 13:02
QUOTE(Dilma @ 2007 02 22, 14:01)
O vietoj vienkartinų nosinaičių vėl naudoti daugkartines ir jas skalbt. Velniai nematė tų sloginių bakterijų biggrin.gif Užtai kiek popieriaus sutaupysim doh.gif

bigsmile.gif o jei vietoj tualetinio popieriaus irgi medžiagų skiautes naudot bigsmile.gif  biggrin.gif



neperzenkit ribos nono.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikutė @ 2007 02 22, 13:05)
neperzenkit ribos  nono.gif

Perisprašau, tyliu censored2.gif
Atsakyti
QUOTE(Irena @ 2007 02 21, 22:42)
http://www.sleepingb.../Baby/PADS.html
http://sckoon.com/cl...strualpads.html
http://www.gladrags.com/
http://pacificcoast....oons/howto.html
http://www.diapersew...m/clothpads.htm

Oi, tokiu graziu iklotu, Raideles, gali pasisiuti, kad visos supermamos tau pavydes !!!
Pries kuri laika as irgi svarsciau apie medvilninius iklotus. Bet is tikro esu tingine. Siuti tai tikrai nesugebeciau. O ir ar tikrai ju norejau, nebuvau tikra. Mano menesines labai gausios, man juokie iklotai neatlaikydavo. Naktim kelis is karto issidedavau, tai rizikuot su medvilniniais tikrai nesiryzau. Kazkaip nesaugus jie man atrodo.
O butent tada, kai neto platybese skaitinejau apie medvilninius, aptikau ir Diva Cup. Dar viena pazystama nusipirko ir patare nedviejoti. Tai pabandziau ir dabar esu tikrai patenkinta. Svaru, sveika, EKOLOGISKA ( tau tai yra svarbu), na ir pigu, nes juk cia vienkartine investicija ( na, bent jau keleriems metams). Dar ir savo seserai kaledoms uzdovanojau.

http://www.divacup.com/
http://www.keeper.com/

Nuosirdziai rekomenduoju !


Ačiū, Irena. Smagu vėl susitikti smile.gif Dėl medžiaginių tai aš labai abejoju, nes mano mėnesinės irgi būdavo gausios. Norėtųsi gyvai su moterimis pasišnekėti kaip viską tvarkosi, nes užsieniniai pasisakymai neatrodo tokie gyvi wink.gif Dėl puodelio tai aš iš pradžių buvau prieš, nes nemėgstu tamponų, bet vakar pažiūrėjau ir susigundžiau baisiai smile.gif 100 lt ne tiek jau daug smile.gif
Atsakyti
Irena, gal dar Tu esi ištyrusi ar Diva cup, Keeper ir Mooncup yra tas pats produktas, ar skiriasi kuom nors?
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2007 02 23, 13:48)
Irena, gal dar Tu esi ištyrusi ar Diva cup, Keeper ir Mooncup yra tas pats produktas, ar skiriasi kuom nors?



Siek tiek skiriasi.
Keeper (JAV) yra gaminamas is naturalios gumos, jis netinka toms, kurios yra alergiskos lateksuj ir jo negalima virinti. Tinka naudoti iki 8 metu.
Mooncup (Didzioji Britanija) pagamintas is silikono (hiperalergento, t.y., nesukelia alergiskos reakcijos) ji galima sterelizuoti virinant kelias minutes vandenyje, siek tiek platesnis uz Diva, bet trumpesnis vienu centimetru. Tinka naudoti iki 10 metu.
Diva Cup (Kanada) taip pat pagamintas is silikono, labiausiai tinka moterims, turincioms labai gausiais menesines (man). Tinka naudoti iki 10 metu.

As dar rinkausi Diva, todel, kad turejau galimybe po trieju bandimo menesiu grazinti preke ir atgauti pinigus (jaigu likciau nepatenkinta). Bet as negrazinau mirksiukas.gif

Jaigu dar kazkaip juos sulyginti, tai esu skaiciusi, kad Mooncup yra siek tiek "minkstesnis" uz Diva, o Keeper - labai gluotnaus pavirsiaus, todel tinka ypac jautrioms moterims.
Atsakyti
oho blink.gif tipo juos isidet reikia ten? o kaip issiimt? o kas jei nebesugebesiu isimt. lotuliukas.gif pas mane toks netilptu schmoll.gif bent nuotraukose nemazas atrodo lotuliukas.gif lotuliukas.gif


oi paverciau tema atgal tai kad prisijuokiau is tu pasiutu paketuku doh.gif ,tai zinot girdejau mociutes senovej siena dedavosi,gal ir taip kas bande? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sygyta: 23 vasario 2007 - 23:55
QUOTE(sygyta @ 2007 02 23, 20:46)
oho blink.gif  tipo juos isidet reikia ten? o kaip issiimt? o kas jei nebesugebesiu isimt. lotuliukas.gif  pas mane toks netilptu schmoll.gif  bent nuotraukose nemazas atrodo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Taip, juos reikia TEN (i maksti) isideti. Manau, reikia siek tiek igudimo. Pirmas kartas tikriausiai nebus labai sklandus blush2.gif . Bet isideti nereikia giliai, visai ne taip kaip tamponus. Atvirksciai, prie pat maksties angos (atleiskit nezinau tiksliu genekologiniu terminu). Ir kas keisciausia, neziurint didzio, jo visai nesijaucia ! Jis puikiai prisitaiko. O kadangi, "puodelis" nera giliai makstyje, jo tikrai nereikia ten "zvejoti", o jaigu jis ir pajudetu siek tiek auksciau (pvz. labiau atsipalaidavus maksties raumenims miegant), tai tada tereiktu tik siek tiek tu paciu raumenu pagalba ji pastumeti i prieki, panasiai kaip stumiant kudiki gimdymo metu. Tik, zinoma visai neskaudetu ir tikrai nereiketu dideliu pastangu. Ir su dviem pirstais patraukti uz "snapelio".
Atsakyti
QUOTE(Irena @ 2007 02 24, 01:25)
Taip, juos reikia TEN (i maksti) isideti. Manau, reikia siek tiek igudimo. Pirmas kartas tikriausiai nebus labai sklandus  blush2.gif  . Bet isideti nereikia giliai, visai ne taip kaip tamponus. Atvirksciai, prie pat maksties angos (atleiskit nezinau tiksliu genekologiniu terminu). Ir kas keisciausia, neziurint  didzio, jo visai nesijaucia ! Jis puikiai prisitaiko. O kadangi, "puodelis" nera giliai makstyje, jo tikrai nereikia ten "zvejoti", o jaigu jis ir pajudetu siek tiek auksciau (pvz. labiau atsipalaidavus maksties raumenims miegant), tai tada tereiktu tik siek tiek tu paciu raumenu pagalba ji pastumeti i prieki, panasiai kaip stumiant kudiki gimdymo metu. Tik, zinoma visai neskaudetu ir tikrai nereiketu dideliu pastangu. Ir su dviem pirstais patraukti uz "snapelio".

man kojos linskta vien i juos paziurejus biggrin.gif neisivaizduoju kaip nesijaucia,cia gi koks geras 5 cm skersmens.ar klystu.ir cia tipo labai sveika? blink.gif sorry tikrai neskaiciau visko kas ten parasyta
Atsakyti