Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

na visos temos aš neskaičiau - prisipažinsiu. Bet moterys ir merginos- paskaitykit temeles apie moteriškas ligas. Jei dar su jom nesusidūrėt ir kol kas džiaugiatės pilnaverčiu intymiu gyvenimu, net nesusimąstote kokie pavojai jūsų tyko. Nenoriu pamokslauti, bet kuo natūralesnis produktas tuo geriau. Man ginekologas tamponų naudoti griežtai nerekomendavo, o įklotus tik kuo naturalesnio pluošto. Taigi aš palaikau tas, kurios naudoja Libress arba kažką panašaus. Aš naudoju Bella Perfecta žydros spalvos. Perku visad dvigubą pakį, nes taip pigiau, o jie kokybe mažai atsilieka nuo Libress.
Atsakyti
QUOTE(yrka @ 2007 02 11, 14:36)
visad naudojau tik iklotus, bet reiks pabandyt tamponus, tik man tokia paranojiska baime, kad betraukiant tampona, gali siulas nutrukt  biggrin.gif  blush2.gif  doh.gif

Na bent jau ob siuliuko tikrai nenutrauksi gali buti rami mirksiukas.gif Jau kiek metų naudoju viskas thumbup.gif tik va man kazkaip nepatikimai tampax`ai atrodo, bet cia tik mano nuomonė. Jei neesi naudojus nei vienų nei kitų, tai pabandyk abu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juodcke: 13 vasario 2007 - 19:13
Stengiuosi naudot kuo dažniau paketus ir kuo rečiau tamponus,nes tamponai sudaro geresnes sąlygas mikroorganizmų dauginimuisi ir visokioms infekcijoms.Tai ypač aktualu mėnesinių metu,nes gimdos kaklelis būna praviras,be apsauginio gleivių kamščio,mikroorganizmai esant tamponui sparčiau dauginasi ir keliauja į gimdos kaklelį ir gimdą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo campanula: 13 vasario 2007 - 20:02
ar o.b. tamponai buna su aplikatorium g.gif kiek ziurejau, kazkaip nepastebiau, tik tampax maciau
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2007 02 13, 21:16)
ar o.b. tamponai buna su aplikatorium  g.gif kiek ziurejau, kazkaip nepastebiau, tik tampax maciau


ne, o.b. nera su aplikatorium.
Atsakyti
gal o.b. ir geresni uz tampax, bet be aplikatoriaus man kažkaip nehigieniška ir nepatogu, todėl visada naudoju tampax - kad siūlas nutrūktų, tai neįsivaizduoju, nes ten gi net ne siūlas, o visa virvė biggrin.gif
o dėl visokių infekcijų, tai per pačias "smarkiausias" dienas su įklotais man žymiai nemalonesnis jausmas ten kyla, o su tamponais, kaip sakant "nieko nesimato, jokio kvapo ir nuostabi švara" thumbup.gif
Atsakyti
Naudoju įklotus, nes su tamponu kai bandziau buvo nemalonus jausmas. Gal nesugebėjau gerai įdėt?
Atsakyti
QUOTE(campanula @ 2007 02 13, 20:00)
Stengiuosi naudot kuo dažniau paketus ir kuo rečiau tamponus,nes tamponai sudaro geresnes sąlygas mikroorganizmų dauginimuisi ir visokioms infekcijoms.Tai ypač aktualu mėnesinių metu,nes gimdos kaklelis būna praviras,be apsauginio gleivių kamščio,mikroorganizmai esant tamponui sparčiau dauginasi ir keliauja į gimdos kaklelį ir gimdą.


Jei gimdos kaklelis būtų atviras,tai kiekvieną mėn.mes pajustume tokius
gimd.kaklelio atsidarymo skausmus,kaip prieš gimdymą doh.gif Ir gleivių kamštis (kiek aš suprantu) susidaro nėštumo metu g.gif
Atsakyti

QUOTE(vittie @ 2007 02 18, 19:14)

o dėl visokių infekcijų, tai per pačias "smarkiausias" dienas su įklotais man žymiai nemalonesnis jausmas ten kyla, o su tamponais, kaip sakant "nieko nesimato, jokio kvapo ir nuostabi švara" thumbup.gif


drinks_cheers.gif visiškai pritariu mirksiukas.gif

O be to mane nuo bet kokių įklotų išberia unsure.gif Išbandžiau visokių rūšių ir pavadinimų doh.gif
Atsakyti
Jau kurį laiką galvoju kur tokią temą patalpinti smile.gif Jei kur nors yra, bet aš neužtikau SM platybėse - duokit žinoti, nes net neįsivaizduoku kaip paieškoti tokios temos...

Taigi. Po to, kai sėkmingai pradėjau naudoti medžiaginius vystyklus, sekantis logiškas žingsnis būtų pereiti prie medžiaginių įklotų mėnesinėms. Dar kol kas neaktualu, todėl manau, pats laikas ištirti galimybes smile.gif

Gal kas naudojate ir galite pasidalinti patirtimi?

Gal pačios siuvotės? Ką darėt, kad kelnaitės neišsiteptų? Ar dėjot kokį nors neperšlampamą sluoksnį? Iš ko siuvotės? Kaip sekasi naudoti esant gausioms mėnesinėms? Naktimis? Kaip skalbiate? Kur laikote neskalbtus? Kaip einate į miestą, darbą, kaip ten keičiate?

Daug klausimų... Ieškau patirties...
Atsakyti
O kam to reikia? Nes as medziaginius (lininius) vystyklus naudojau kai dukra buvo alergiska. Kazkada "jaunystej" naudojom vata blush2.gif , bet medziaginius...
Juk juos kazkur iki skalbimo reiktu laikyti tai ir nesvaru ir kvapas g.gif
Nu labai jau as cekava blush2.gif
Atsakyti
Pigu. Ekologiška.
Man turbūt būtų šie du argumentai.

Šiais laikais mamos užsieniuose nenaudoja vatos ir taip įsivaizduoju medžiaginiai įklotai neturėtų kelti daug problemų. Kaip ir auginimas su vystyklais šiais laikais nepanašus į tą, kaip mus mamos augino smile.gif
Atsakyti