Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

pirma mano zinute drinks_cheers.gif

As kokius 3 metus naudoju tik tamponus (o.b. + iklotukus kasdiena), ir neturiu jokiu bedu. anksciau del pienliges ir kitokiu "cudu" kas pora menesiu pas ginekologe begiojau. doctor.gif

persilauzti buvo sunku, nes apie tamponus daug visokiu legendu vaiksto. bet cia gal is anu laiku, kai normaliu tamponu nebuvo? g.gif

mano gydytoja sake, kad su iklotais dar blogiau, nes daugiau kontakto su isorine aplinka, jau nekalbant apie sutimus, kai silta... su tamponais svarbiausia svariom rankom deti blush2.gif . Vis galvoju tampax su aplikatorium isbandyti, kik kai laikas pirkt ateina, vis o.b. nugriebiu smile.gif Ir kaip supratau jie nelabai kokie?..

Na ir tas mooncup vilioja, tik nezinau ar labai faina ji plauti, ypac kai tuoletas... tiksliau kriaukle viesa? gossip.gif

Anyway, dabar net neisivaizduoju, kaip tiek metu su čežutėm vargau doh.gif
Atsakyti
Aišku jei sėdžiu namuose ar šiaip bimbinėju tai paketus, o jei varom į baseiną, tai tamponus. Tiesiog priklauso nuo to, ką veikiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Man irgi geriau yra naudoti tamponus ax.gif patys geriausi man yra o.b thumbup.gif su paketais labai keistai jauciuosi , nepatinka , o jei paketa naudoju nakti tai neramiai miegu vis vaidenasi kad istepsiu patalyne kad ir kokius ten sparniukus benaudociau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(signatura @ 2007 01 05, 22:56)
mano gydytoja sake, kad  su iklotais dar blogiau, nes daugiau kontakto su isorine aplinka, jau nekalbant apie sutimus, kai silta... su tamponais svarbiausia svariom rankom deti  blush2.gif . Vis galvoju tampax su aplikatorium isbandyti, kik kai laikas pirkt ateina, vis o.b. nugriebiu smile.gif Ir kaip supratau jie nelabai kokie?..

Aš tik tampax ir perku su aplikatoriumi thumbup.gif , kitokiu net nebandžiau blush2.gif
Atsakyti
O jei ne paslaptis kiek tas surinktuvas kainavo,kaip jį įsidėti ar nesijaučia kad yra kažkas.Ar neprabėga?
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2007 01 07, 18:17)
Man irgi geriau yra naudoti tamponus  :ax: patys geriausi man yra o.b  :super su paketais labai keistai jauciuosi , nepatinka , o jei paketa naudoju nakti tai neramiai miegu vis vaidenasi kad istepsiu patalyne kad ir kokius ten sparniukus benaudociau :lotuliukas:

O tai jei mėnesinės gan gausios- irgi tamponus naudojat? Man visada atrodo, kad jei gausiai sergi- tai su dideliu paketu saugiau, patikimiau. Jau pradedu galvoti, kad šitas mano įsitikinimas klaidingas... Ar tiesa?
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2007 01 22, 20:33)
O tai jei mėnesinės gan gausios- irgi tamponus naudojat? Man visada atrodo, kad jei gausiai sergi- tai su dideliu paketu saugiau, patikimiau. Jau pradedu galvoti, kad šitas mano įsitikinimas klaidingas... Ar tiesa?

Apie pusė metų naudoju tik tamponus ir džiaugiuosi, nes po paketų naudojimo jausdavauperštėjimą, o su tamponu ir švariau, mažiau jadinimosi kad nuslys, kad švies paketo formos.

o dėl gausumo- tai kada gausiau sergi dažniau keiti tamponus arba naudoji didesnius, ir labai greitai pasimato ant siuliuko jei tamponas jau pilnas
Atsakyti
As naudoju tik tamponus. o.b. man patys geriausi.
Atsakyti
visad naudojau tik iklotus, bet reiks pabandyt tamponus, tik man tokia paranojiska baime, kad betraukiant tampona, gali siulas nutrukt biggrin.gif blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(yrka @ 2007 02 11, 13:36)
visad naudojau tik iklotus, bet reiks pabandyt tamponus, tik man tokia paranojiska baime, kad betraukiant tampona, gali siulas nutrukt  biggrin.gif  blush2.gif  doh.gif

keleta kartu yra taip nutike,situacija is nemaloniuju biggrin.gif
bet as vistiek uz tamponus.iklotai tik besibaigiant tam reikalui.na tiesiog nekenciu " tekejimo" jausmo ir viskas.man paranoja kad viskas taip kiaurai ir pratekes bigsmile.gif ir tamponai tik su aplikatorium
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sygyta: 11 vasario 2007 - 12:59
QUOTE(sygyta @ 2007 02 11, 12:56)
keleta kartu yra taip nutike,situacija is nemaloniuju biggrin.gif

eik tu sau negasdink, visai nota atmusi pabandyt doh.gif o tai kaip iskrapstei unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yrka: 11 vasario 2007 - 13:02
QUOTE(yrka @ 2007 02 11, 14:01)
eik tu sau negasdink, visai nota atmusi pabandyt  doh.gif o tai kaip iskrapstei  unsure.gif

viena syki ne nutruko,o as isikisau ji su sniuru biggrin.gif tai krapsciau krapsciau kol ta siula sugaudziau. doh.gif o kai nutruko tai veidroduka tarpkoji pasidejus ieskojau jo biggrin.gif ,tai gerai kad buvau jau po darbo namuose,nezinaqu ka buciau darius,jei darbe buciau pastebejus.nors siaip svarbiausia nepanikuos ir gerai paieskot biggrin.gif ,o as tokiais momentais supanikuoju.gi toli jis nepabegs.... lotuliukas.gif
Atsakyti