Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

Man always schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Naudojau libress, dabar kasdieninius įklotos dsecret naudoju, visai nieko smile.gif O per tas dienas, tai bella, nes mėnėsinės negausios, tai man jie labai tinka, o ir ne toia sintetiniai kaip akways rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Crazy @ 2007 01 01, 21:59)
Man always  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif Naudojau libress, dabar kasdieninius įklotos dsecret naudoju, visai nieko smile.gif O per tas dienas, tai bella, nes mėnėsinės negausios, tai man jie labai tinka, o ir ne toia sintetiniai kaip akways rolleyes.gif


Gerai tau, o va man tos dienos pačios sunkiausios ir nelaukiamiausios verysad.gif Man reikai paketų kurie sugeria labai daug verysad.gif
Atsakyti
na, aktualiausias klausimas visom, kad sugertu labai daug...tai gal tuomet pampersai padėtų? lotuliukas.gif jei vargina gausus kraujavimas, tai reikia spresti problema, ar liga, o ne rinktis plastmasinius " basonus". yra daug naturalių, netradicinės medicinos būdų, tradicinės medicinos būdų, bobučių išminties kaip sumažinti gausų kraujavimą...
Atsakyti
always is tiesu kazkokie sintetiniai, pamenu draugei baisiausia alergija buvo nuo ju, o libres kai pabande tai atsidziaugt negalejo.
Atsakyti
pastebejau ir as kad nuo olways man niezejimas prasidejo ir perstejimas ,anksciau jie buvo kokie tai geresni nors jie ir gerai sugeria bet del elergijos tai reikia kazko kito g.gif o kokie ten su ramunelemis kur reklamuoja kazi ar geri neatsimenu pavadinimo.? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lynkute: 03 sausio 2007 - 13:59
tie su ramunėlėm (naturella). ten ir ramunėlėm kvepia. man tai nelabai, kažkokie skystoki ir lipdukai kažkaip nelabai gerai klijuojasi. žodžiu, libresse daug geriau
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2007 01 03, 15:58)
kazi ar geri neatsimenu pavadinimo.? g.gif

NATURELLA neblogi ax.gif user posted image
Atsakyti
reiks isbandyti ir tuos ir tuos biggrin.gif
Atsakyti
as manau, kad kuo daugiau visokiu kvapu prideta, tuo labiau gali dirginti, geriausia rinktis mekvapius, beskonius lotuliukas.gif patarciau pabandyti carefree paketus.man jie fantastika.tik nelabai pigus, pakelis apie 5 litus kainuoja.bet uztad su jais apsisaugau nuo alergiju, kurias reikia gydyt braangiais vaistais...
Atsakyti
As paprastai naudoju paketus always... tik vasara prie ezeru vaziuojant ar i pirti einant tamponus.

Bet va pries menesi isigijau menstruacini puodeli MOONCUP, tai nerealiai dziaugiuosi. praktiskai pamirst galima kad tavo dienos. viena kart uzsisakei ir gali pamirst visus paketus, tamponus, bloga kvapa, prabegimus, negalejima maudytis, eit i pirti ir t.t.... thumbup.gif ir mamai ka tik uzsakiau. is ju puslapio galima i bet kuria pasaulio vieta uzsakyt uz ta pacia kaina. nuosirdziai rekomenduoju. as sakiausi is puslapio http://www.mooncup.co.uk/wc.php?u=1229
bet gal ir kitur yra, as neieskojau.
Atsakyti
aš tik už paketus ax.gif ,nors kartais ir tamponu neatsisakau rolleyes.gif
Atsakyti
Labiau patinka tamponai, nes niekas tada neprabega ir jauties smagiau, bet kadangi su paketais sveikiau, tai 95 proc tik juos ir naudoju. bigsmile.gif
Atsakyti