Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

na, tamponai, nera reikalas geras, kartais tik rekomenduojama panaudoti, kai nera kitos iseities. nelabai suprantu kai kuriu, kad paketus renkasi del sugerimo, o ne del komfortisko pojucio kelnaitese. juk reikia juos dazniau keisti, tuomet ir nereikes siurbliu blush2.gif
Atsakyti
nu as neturiu galimybes kas valanda i tualeta lakstyt, tai jau geriau pakentesiu nepatogumus, bet busiu rami, kad su deme ant subines nevaiksciosiu...
Atsakyti
QUOTE(Spurgitta @ 2006 12 19, 14:45)
o aš iš viso paketų nemėgstu ir beveik nenaudoju.Visai man nepatinka per visas "dieneles" jausti, kad kazka turiu tarp kojų doh.gif  lotuliukas.gif
Visą gyvenimą būsiu dėkinga tam,kas išrado tamponus  thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
man taip pat TIK tamponai
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 12 29, 18:09)
man taip pat TIK tamponai

as irgi tik juos naudoju drinks_cheers.gif
Atsakyti
Naudoju tik tamponus smile.gif
Bet kai buvau jaunesne,tai mama neleisdavo ju naudoti doh.gif Sakydavo - nesveika unsure.gif
Atsakyti
vasara tamponai, ziemai tai visaip, priklauso nuo situacijos, o nakciai visada naudoju tik iklotus 4u.gif
Atsakyti
pirmas 2 dienas DIENA ir paketai ir tamponai, NAKTI paketai.
kitas likusias DIENA tamponai, NAKTI kaip uzplaukia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jamie @ 2006 12 27, 17:08)
man always visai geri, ne itin malonus prie odos, bet sugeria zymiai geriau nei visi tie su svelniu pavirsium... o siaip tamponai daiktas superinis...


drinks_cheers.gif
Atsakyti
kažkada naudojau bella, bet paskui atradau, kad geriausi yra libress ax.gif
kas dėl dieninių įklotų, tai kol naudojau discreet paprastus be jokių dezikų, viskas buvo čiki, tik pabandžiau carefree kvepiančius, nu ir prasidėjo nesąmonės doh.gif ir šiaip jų paviršius iš pat pradžių pasirodė nelabai mielas kūnui. dabar nenaudoju jokių įklotų smile.gif
Atsakyti


siaip tai man alergija nuo visu higieniniu paketu ir iklotu yra. jei ilgiau panesioju, tai iskart beria. tad sunkios tos dienos buna kai esu priversta nesioti juos blush2.gif
Atsakyti


esu tik pora kartu naudojus tamponus, man kazkaip jie nepritapo prie manes, nors nesakau, kad dziaugiuosi nesiojant paketus.. ax.gif
Atsakyti