Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

į ką labiausiai kreipiate dėmesį rinkdamosi paketus?
Papildyta:
dar norėjau pastebėti, jog jei viskas gerai, nėra nei uždegimų, nei kitu ligų, kasdieninų įklotų nereikėtų naudoti, visdėlto tai sintetika.na dar praverčia per vaisingas dienas...
Atsakyti
Man tai Always'ai vistiek geriausi, ne labai seniai pradejau sensitive naudoti ir visai patiko, geriau negu libbress ir kt. O kas liecia iklotus tai kzkada naudodavau juos kasdiena, bet prasidejo uzdgimai ir pan tai meciau. Dabar naudoju tik tada kai ateina "dienu" laikas, kad siurprizu nebutu smile.gif. Tai jokiu uzdegimu jau kokie 3 metai nebeturiu.
Atsakyti
Man Libress patys priimtiniausi ir geriausi. Kažkada Always naudojau, tai tikrai nieko gero... schmoll.gif Kažkoks plasmasės gabalas kelnaitėse hihihi.gif
O su įklotais dariau eksperimentą - vieną mėnesį su jais kasdien, o kitą mėnesį iš vis be jų. Rezultatas - be jų sumažėjo problemų mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
Mano mylimiausi higieniniai paketai yra KOTEX. Tik gaila, kad jų dabar yra pirkti tik NORFOS parduotuvėse ir tai tik super plus, o normal nėra... Jie man patys patys geriausi thumbup.gif thumbup.gif O gal kas žinote kur dar galima jų nusipirkti????

Always negaliu iš viso naudoti, dar Carefree neblogi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 17 gruodžio 2006 - 17:28
Man patinka bella melyni. tie kur su svelniu pavirsium o ne tuo kaip as sakau alwaysiniu.
Atsakyti
"Libresse" man geriausi ax.gif
Atsakyti
o aš iš viso paketų nemėgstu ir beveik nenaudoju.Visai man nepatinka per visas "dieneles" jausti, kad kazka turiu tarp kojų doh.gif lotuliukas.gif
Visą gyvenimą būsiu dėkinga tam,kas išrado tamponus thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif Man patinka ,, Libresse" thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arabeska: 20 gruodžio 2006 - 11:20
QUOTE(Pingvinukas @ 2006 12 17, 19:27)
Always negaliu iš viso naudoti, dar Carefree neblogi  4u.gif

Man tik Carefree ir tinka. Na, kartais dar Librese. Nuo visu kitu (o ypac nuo always) alergijos baisiausios prasideda.
Atsakyti
QUOTE(arabeska @ 2006 12 20, 11:19)
thumbup.gif Man patinka ,, Libresse"  thumbup.gif

Man irgi sitie geri, dar naudoju Cosmea (is Eurokos parduotuviu)- jie naturalus ir labai geri. O Always alergijas sukelia, nes jie sintetiniai schmoll.gif
Atsakyti
man always visai geri, ne itin malonus prie odos, bet sugeria zymiai geriau nei visi tie su svelniu pavirsium... o siaip tamponai daiktas superinis...
Atsakyti
Anksčiau visada naudojau Always, o kadangi mano dienos tęsiasi net 7 dienas, tai į pabaigą jau viską ten niežtėdavo schmoll.gif Pabandžiau Bella - ir jokių problemų visą savaitę. Dabar net nežiūriu į Always schmoll.gif
Atsakyti