Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

as taip pat naudoju pagal sitaucija...bet pastaruoju metu prie tamponu perejau.man kazkaip patogiau, ir saugiau jauciuosi su jais. o jei buna gaisios ir noriu pasitiket savim tai naudoju tamponus ir kasdieninius iklotus, kad neissitepciau..... smile.gif be to su tamponu svariau jauciuosi thumbup.gif
Atsakyti
Buvau pradejus naudoti ob, bet dabar esu atpratus nuo ju, nors su jais zymiai patogiau ir svariau jauciuosi. Reikes ir vel prie ju pereiti rolleyes.gif
Atsakyti
Man tai tik tamponai! Nera patogiau
Atsakyti
šiais laikais higieniniųpaketų pasiūa gan didelė, tačiau ar jie pateisina mūsų lūkesčius, ar esame visiškai patenkintos jų kokybe ir galimybėmis?
Kokius paketus naudojate jūs, mielosios ?
Atsakyti
gal reiktu sia tema perkelt i Grozis ir sveikata?
O siaip as naudoju always ir esu patenkinta.
Atsakyti
tu always yra visokiu, man idomu, butent kuriuos?
Papildyta:
kazkada pati bandziai tuos, kur pavirsius padengtas guma, tai tik nutryne ir paskui dantis sukandus kelnaites galejau uzsideti
Atsakyti
negaliu patiketi, kad visoms tokie geri siulomi paketai, kad nieko neparaso neigiamo, ar siaip kokiu pastebejimu neturite...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazyle2000: 14 gruodžio 2006 - 14:03
O kodel turi butinai nepatikt?As visa gyvenima naudoju kasdieninius iklotus ir kai sergu always ir jokiu nusiskundimu neturiu,tik del tos gumos ir perku,man tinka ir patinka.Nieko neprisitrinu jauciuosi puikiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Naudoju tik Libresse paketus, jie naturalesnio pluošto. Always nutrina.
Atsakyti
ta always guma tikrai ne i nauda-oda nekvepuoja,po to visokiom pienligem dziaugiames doh.gif
dabar libresse natural kazkokius pabandziau-visai nieko g.gif
Atsakyti
neveltui eiles nusidriekusios prie ginekologes kabineto duru, su visokiom kandidozem ir uzdegimais.kai pabandziau paketus Carefree, tai i kitus negaliu net paziuret.man Libresai truputi " skysti". kai pamatau ka nors naujo, vis pabandau, bet nusiviliu ir grįžtu prie savųjų atradimų mirksiukas.gif
Atsakyti
naudoju Libresse ir jokių nusiskundimų. O Always schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti