Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

QUOTE(cheery @ 2006 07 28, 20:23)
aš tai tamponus naudoju tik vasarą, nes su paketais man nepatinka, kai lauke +30... ax.gif

aš 100 procentų UŽ biggrin.gif
Atsakyti
Aš naudoju tik iklotus,tamponų išvis nenaudoju schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tamsi: 29 liepos 2006 - 19:26
tie paketai tomis dienomis man isvis atrodo absurdas! man tai arodo labai nehigieniska ir nepatogu, nes nuolat jauti ir matai. pati visada naudoju tamponus , su kuriais labai patogiai jaciuosi ir net izmirstu, kad sergu. ir vasara su jais jokiu problemu, galiu vaziuoti prie juros, maudytis, sportuoti...
Atsakyti
as pries tamponus,man tai kwepia rizika-uzdegimai ir t.t. blink.gif cia tik mano nuomone blush2.gif
Atsakyti
as tik uz iklotus ax.gif esu keleta kartu tamponus panaudojus ax.gif tai jauciuosi kaip prievartaujama... doh.gif biggrin.gif ir siaip labai man asmeniskai nepatogus dalykas schmoll.gif
Atsakyti
Be tmponų neįsivaizduoju savo gyvenimo cool.gif Naudoju Ob ir naktį ir dieną.Neseniai buvo akcija euro vaistinės tamponų,po litą.Tai prsipirkau dešimt dėžučių ax.gif Ir nesigailiu,ne ką prastesni už o.b.Bandžiau naujus tampax su plastmasiniu aplikatorium beee.gif niekados tokių nepirksiu.
Atsakyti
Naudoju ir tuos ir tuos.Kai labai "plaukiu"ir žinau kad gali tekti ilgai išbūti be tuoleto naudoju abu thumbup.gif kad "neprabėgčiau" biggrin.gif
Atsakyti
sveikos motereles,noriu jusu patarimo,todel ir pisijungiau mirksiukas.gif niekada nenaudojau iklotu kai nera menesiniu,bet dabar kelias dienas pries menesines labai padaugejo isskyru,tai reiketu iklotu tik nezinau kurie geriausi,siaip tai noreciau kad butu is naturaliu medziagu blush2.gif .tai gal galit man patarti? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(milge @ 2006 09 01, 14:12)
sveikos motereles,noriu jusu patarimo,todel ir pisijungiau mirksiukas.gif niekada nenaudojau iklotu kai nera menesiniu,bet dabar kelias dienas pries menesines labai padaugejo isskyru,tai reiketu iklotu tik nezinau kurie geriausi,siaip tai noreciau kad butu is naturaliu medziagu blush2.gif .tai gal galit man patarti? rolleyes.gif


Rinkis iš Libress, arba dar Discreet nieko, plonyčiai labai, kaip kad reklamoj biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
o as naudoju libress zalius nakti,diena ob,o kasdien jei reikia carefree ar kaip ten rasosi smile.gif
vasara tai patogiau tamponai...ar jei kur eini, o vat nakti nelabai yra skirtumas blush2.gif
Atsakyti
As mieliau renkuosi "allways sensitive" iklotus, jie tarsi medvilninei, taip malonu... blush2.gif Kartais, labai retai, kai labai reikia nusiperku "ob", o seip tamponu nenaudoju. schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
As nesioju ir tuos,ir tuos.Pagal situacija ax.gif
Atsakyti