Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

QUOTE(jurale @ 2006 07 22, 15:17)
as tik uz o.b. kartais juos keiciu tik kas 8 val. normaliai ir diena ir nakti. nes zinau viena dalyka kaip elgtis kad ten viduj puvimas neprasidetu. va taip mergytes  smile.gif


Na nežinau kiek "ten" laikyti reikėtų, kad puvimas prasidėtų doh.gif Taip kad nieko stebuklingo tu nemoki biggrin.gif O gal?.. g.gif

Pati naudoju o.b. normal pradžioje ir mini toliau . Naktį tik įklotus. Renkuosi libress arba always sensitive. Taip pat jeigu esant tom dienom vilkiu šviesias kelnes dėl atsargos kartu su tamponu naudoju discreet kasdienius įklotus. cool.gif
Atsakyti
Aš už įklotus, prie tamponų neįpratau schmoll.gif
Papildyta:
Bet geriausias buvo 9 mėn. laikotarpis, kai nereikėjo nieko biggrin.gif
Atsakyti
O man tai įklotai schmoll.gif Iš karto alergija prasideda. Nesvarbu kokios firmos. Visus esu išbandžius schmoll.gif Todėl jau daug metų naudoju tik tamponus thumbup.gif Geriausi O.B., bet iš bėdos ir Tampax nieko. O keičiu tai aš kas 4 val. (aišku naktį 8 prabūna mirksiukas.gif ).
Atsakyti
as geriausiai ir patogiausiai jauciuosi su tamponais,o iklotai mane alergizuoja,net patys svelniausi ir neutraliausi
Atsakyti
QUOTE(pienių jūra @ 2006 01 12, 14:56)
Na įdomu, nes radau britiško tokio tipo produkto - mooncup - gamintojo puslapyje, kad Uk yra 'stockists'. Jau užklausiau, ar jie parduoda ir Airijoj, žiūrėsim, ar atsakys.



QUOTE(kvanksht2 @ 2006 07 12, 11:22)
Sveiki,

norėjau sužinoti Jūsų nuomonę apie alternatyvius higienos reikmenis menstruacijų metu, t.y. menstruacinius puodelius:
www.mooncup.co.uk/

lyginant su tamponais, ši priemonė neissausina gleivines, nesukelia toksinio soko sindromo, nepalieka jokio pluoshto plaukeliu, kurie gali veliau sukelti infekcijas, lyginant su paketais, tai jokio kvapo, alergiju, pratekejimo ar "pampersu" nesiojimo, ypac kai karsta.
ji yra daugkartinio naudojimo, nereik su savim tampytis nieko, ar prisiminti nusipirkti, pasiimti einant is namu.



Va radau forume apie šį produktą pasisakymų, bet mžokai kažko g.gif
Mielos moterys, gal kas nors galite plačiau apie tai papasakoti? Kas tai per daiktas ir, svarbiausia, ar pas mus (Lietuvoje) tokį galima nusipirkti?

Baisiai ans mane sudomino blush2.gif
Atsakyti
Sveika, Meile.
As 18 pusl. sios temos jau pasidalinau savo ispudziais, gali pasiskaityt. O gal dar kas galetu papyldyti ?
Atsakyti
Diena visada naudoju o.b. tamponus, o nakciai tai "Always"us... smile.gif Bet gerai, kai dabar galiu pailseti nuo "raudonosios armijos"... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justytiaa: 26 liepos 2006 - 16:24
maximoje pirkau tampax super su aplikatoriumi , 3 uz 2 kaina... O siaube!!!Niekada daugiau tokiu nepirksiu!!! Sugeria mazai, o kai isiimi jis toks deformuotas, istyses, vata atsipleisejusi - feee, su OB. tokio pat dydzio ir sugerimo - visai kitoks jausmas - svelnuciai, jokios vatos gabaleliu... Tik saunu, kad jie butu su aplikatoriumi - tikrai patogiau isideti...o gal ir yra, tik as nepastebejau.
Atsakyti
Stengiuosi naudotis vien paketais, nes esu skaičiusi ir girdėjusi, kad tamponai kenkia, gali bakterija kokia įsiveisti, nepaisant to, kad keiti tamponą kas 3-4 val. (kažkas sugeba net 8 val. išslaikyti smile.gif ) Juk procesas vyksta viduje kaip bebūtų ir tos valandos, kai viskas "stovi"... g.gif Tačiau patogumo dėlei, ypač, kai norisi aptemptais rūbais apsirengti, naudojuosi ir tamponais, o.b. normal arba mini dažniausiai, kartais tampax be aplikatoriu, nepatinka man jie, o ir taip įsidėti visai patogu blush2.gif Keičiu labai dažnai tamponus, kas kartą nuėjusi į tualetą smile.gif Paketai mėgstamiausi Always, ultra plus. Bandžiau daugelį, pigesnius, brangesnius, nepatiko nė vieni taip, kaip always smile.gif Paskutinėmis dienomis dažniausiai pakanka įklotų, patinka Bella tiek tanga, tiek stringai, Discrette..
Atsakyti
moterytes, reikia ant tampono prieš jį įsidedant užlašinti lašelį arbatmedžio aliejaus. kadangi jis yra labai stiprus antiseptikas,tai ir 8 val. galit drąsiai nekeisti tampono. aišku jei nebėga jau pro kojas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dani @ 2003 05 29, 22:11)
Na kiek intymoka temele, bet ne paslaptis, kad visos naudojame wink.gif Kokie megstamiausi kasdieniniai ir "raudonuju veleveliu dienu" iklotai? Man labai patinka Always kasdieniniai ir "tomis dienomis" plonieji Ultra super. Dar kartais perku Carefree be aromato, minksti tokie, malonus. pabandziau tuos ultra ploniukus, tai irgi patiko, bet jie gal labiau vasarai tinka ??? Spec. juodu neperku, nes su universaliais issiverciu.


pritariu thumbup.gif tik va Carefree man nepatinka schmoll.gif , o be Always'u neįsivaizduoju savo gyvenimo wink.gif o dėl tų tamponų... man O.B. patiko, bet juos naudoju tik kai važiuoju prie ežero tomis dienomis..., o šiaip esu linkusi prie įklotų ax.gif
Atsakyti
aš tai tamponus naudoju tik vasarą, nes su paketais man nepatinka, kai lauke +30... ax.gif
Atsakyti