Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

Jau kelerius metus (5 tai tikrai) naudoju tik tamponus. Daug patogiau ir higieniškiau. Jokio diskomforto. Negaliu pakęsti, kai iš manęs "kažkas varva". O vasarą neįsivaizduoju savęs naudojat higieninus paketus net teoriškai.
Atsakyti
labai patinka tamponai Ob labai patogu, nes nieko nejauti, be to patogu vaziuoti prie juros
Atsakyti
O tos,kuriuos naudojate tamponus kaip darote nakti? As pradejau vis dazniau naudot tamponus,bet nakti tai bijau likti su juo,nes mane labai gasdina tas TSS (toksinio soko sindromas),be to rasoma,kad jis ilgiau nei 4h negali buti,tad ir bijau likt nakciai su juo,o miegot su paketu,ypac tokiomis karstomis dienomis ir dar kai buna labai gausiai kraujuojama pirmas dienas klaikiai nepatogu,nes issikruvina paklode visada,baisiai karsta,nepatogu ir panasiai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Įsimylėjusi Boružė @ 2006 07 11, 00:52)
O tos,kuriuos naudojate tamponus kaip darote nakti? As pradejau vis dazniau naudot tamponus,bet nakti tai bijau likti su juo,nes mane labai gasdina tas TSS (toksinio soko sindromas),be to rasoma,kad jis ilgiau nei 4h negali buti,tad ir bijau likt nakciai su juo,o miegot su paketu,ypac tokiomis karstomis dienomis ir dar kai buna labai gausiai kraujuojama pirmas dienas klaikiai nepatogu,nes issikruvina paklode visada,baisiai karsta,nepatogu ir panasiai sad.gif

Nakti tai nepatariama naudot tamponus, bet as sito patarimo nepaisau (tai nereiskia, kad gerai darau). Be to, TSS arba pasireiskia is karto, arba nepasireiskia visai (naudojant to paties gamintojo tamponus, pvz. oB, jei nepasijutai blogai po pirmo oB naudojimo, tikimybe tik teorine, kad gali TSS pasireikst veliau butent nuo oB). Pirmas dvi naktis kraujavimas paprastai buna gausesnis, tai nori-nenori tenka keltis ir keist juos. O paskui leidziu sau jais ramiai miegot iki 7 val. Nera gerai. Sutinku. Bet tfu tfu tfu, jokie grybeliai ar uzdegimai nepasireiske. Nors taip gyvenu jau 7 metus.
Atsakyti
QUOTE(Įsimylėjusi Boružė @ 2006 07 10, 23:52)
...o miegot su paketu,ypac tokiomis karstomis dienomis ir dar kai buna labai gausiai kraujuojama pirmas dienas klaikiai nepatogu,nes issikruvina paklode visada,baisiai karsta,nepatogu ir panasiai sad.gif


man ta pati problema buna pirma nakti, bet issiverciu: naudoju naktinius paketus nakti, tai jie i ilgi apsaugo, o kad pro sonus neprabegtu tai turiu nusipirkus aptemptus sortukus kad prispaustu, bet ne tuos kur per viduri siule, nes tie tik iskreipia... ax.gif
Atsakyti
O as naudoju tik "pampersus". Nu nekelia man pasitikejimo tamponai - asociuojasi su bakterijom, besikaupianciomis "viduje", potencialiais grybeliais ir t.t. Ir krebzdu sau su pampersiukais, net ir vasara biggrin.gif Kazkaip n metu naudoju, pripratau. O tamponus tik prie ezero retkarciais panaudoju, bet su jais man kazkoks nesaugumo jausmas patovus - vat, paims ir iskris, nezinau, kada jau laikas ateina keisti, tam, kad juos pasikeisti, reikalinga svaresne aplinka ir t.t. Konservatyvi as motera doh.gif
Atsakyti
As ir uz "pampersus". Nors nieko pries tamponus neturiu. Tiesiog sergu ilgai, bet labai negausiai ir kazkaip g.gif kad siaip sau jis ten butu g.gif nezinau. Nors kai dabar pasiskaitinejau tema, turbut nusipirksiu karstom, "raudonu veliaveliu", vasaros dienoms smile.gif
Atsakyti
Man tik ''pampersai'', nu negaliu as priprast prie tamponu. Kelis kartus buvau isidejus, bet jauciausi kaip nesava unsure.gif Nors jau kartais nervina tas cezejimas, lyg IKI maiseli buciau isedejus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemuogė @ 2006 07 12, 20:11)
Man tik ''pampersai'', nu negaliu as priprast prie tamponu. Kelis kartus buvau isidejus, bet jauciausi kaip nesava  unsure.gif  Nors jau kartais nervina tas cezejimas, lyg IKI maiseli buciau isedejus  doh.gif

joa cezejimas tai juokingas lotuliukas.gif bet as visvien uz iklotus
tamponai fear.gif
Atsakyti
as tik uz o.b. kartais juos keiciu tik kas 8 val. normaliai ir diena ir nakti. nes zinau viena dalyka kaip elgtis kad ten viduj puvimas neprasidetu. va taip mergytes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurale @ 2006 07 22, 15:17)
as tik uz o.b. kartais juos keiciu tik kas 8 val. normaliai ir diena ir nakti. nes zinau viena dalyka kaip elgtis kad ten viduj puvimas neprasidetu. va taip mergytes  smile.gif

Kas 8val??? blink.gif Ar neilgai? Aš juos naudoju tik vasarą,keičiuosi kas 4val. Niekada nebandžiau laikyti ilgiau. g.gif
Atsakyti
Man daugiau patinka O.b tamponai.Jaučiuos patogiau. lotuliukas.gif
Atsakyti