Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

A6 tai neįsivaizduoju gyvenimo be tamponų.Man tai kaip tik nemalonus jausmas kai jauti ,kad bėga...O tamponą įdedi ir no problem thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2006 01 04, 22:21)
As abiem rankom uz iklotus. Tamponu niekad nenaudojau ir nesinori, nes man tai nehigieniskai atrodo (nepykit, kiekvienas turi savo nuomone).



O man atvirksciai, iklotai daug labiau nehigieniskai atrodo.
Iklotu nenaudoju niekada, nervina mane, nors negaliu nesutkti, kad iklotai yra sveikiau, kazkada per telika girdejau kaip Brazausko dukte ginekologe minejo, kad moteris kuri naudoja tamponus anksciau ar veliau tures problemu....
Bet as kazkaip tikiuosi isvengti lotuliukas.gif
Atsakyti
Hmmm, jau buvau pradėjusi abejoti savo jausmų sveikata, nes tiesiog purtydavo nuo to jausmo, kai jusdavau, kaip ten kažkas (na, ne "kažkas") bėga. Kiek kartų bebandžiau sugrįžti prie įklotų... Sunaudodavau per dieną tikriausiai po pakelį su puse, nes tik pajuntu, kad kažkas šilta teka - ir keistis. Kažkaip atgrasu man. Bet kažkaip vis stengiuosi.
Atsakyti
Na va as irgi noreciau pasisakyti..Uz tamponus,tiesiog ir patogiau ir taip nesijaucia jog su puskem vaikstai mirksiukas.gif mirksiukas.gif Ypac vasara labai liuks.. smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Roline @ 2006 03 05, 15:15)
Na va as irgi noreciau pasisakyti..Uz tamponus,tiesiog ir patogiau ir taip nesijaucia jog su puskem vaikstai mirksiukas.gif  mirksiukas.gif Ypac vasara labai liuks.. smile.gif  smile.gif



As irgi uz tamponus visada ir visur kai reikia.Svaru patogu praktiska.nes kai sergu vis tiek namiae be kelnyciu vaikstau man taip smagiau kai vyras ziuri i uzpakaliuka ir jam taip patinka.Na o kaip vaikuciu turesim tai aisku nuoga nevaisciosiu na bet cia dar toli biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tikiuosi
Atsakyti
as uz paketus,nes tamponai-lyg swetimkunis,kuris ten sunta ir dauginasi bakterijos.juk ten taip wiskas "wietoj".aisku nebent keisti kas walanda,bet jei taip keiteliotum tai bekeiteliojant dirgintusi ta musu jautrioji terpe.o paketai -liux thumbup.gif
aisku,ne visi.toli grazu ne visi.tie plastikiniai-visokiai always-tikras s..dirgina siaubingai,nepraleidzia oro.sintetiniai tokie..
geriausi man libress su ramunelem ir alaviju.naturalus komponentai ir ikloto pavirsius-tikrai naturalu.patogus,mazai jauciasi.atsimenu kai naudojau allways labai jausdavau kad kazkas yra tarpukojy.o su libress to nejuntu biggrin.gif
Atsakyti
as uz paketus,tamponu negaliu pakest,man nepatogu. blink.gif
Atsakyti


Aš už įklotus. Bet nesu ir prieš tamponus-manau kad tam tikrais atvejais jie yra nepamainomi (pačios žinom kokiais). Bet jei žiūrėt iš medicininio požiūrio, tai kraujas, gleivinės atplaišos ir visas kitas "džiaugsmas" iš ko susideda menstruacinis kraujas turi išbėgti iš organizmo. Makštis + tamponas labai gera terpė ligos sukėlėjams daugintis.
Nežiūrint viso to požiūrio prieš kelis metus ir aš buvau įsicinkinus nadoti tamponus-švaru, gražu, patogu ir pan. Ir ką jūs manot-tokį grybelinį makšties uždegimą įsivariau, kad maža nepasirodė schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif . na gal tie tamponai ir nebuvo tiesioginė to priežastis, kad kad prisidėjo tai tiksliai.
Taip kad kiekvienos pasirinkimo teisė, ką naudoti, kaip kam patogiau.
Atsakyti
Aš už įklotus, tačiau kai kuriais atvejais tamponai nepakeičiami thumbup.gif Pavyzdžiui, kai eini į pirtį ar baseiną.. arba vasarą prie ežeriuko cool.gif
Atsakyti
QUOTE(eziukai @ 2006 01 15, 21:44)
A6 tai neįsivaizduoju gyvenimo be tamponų.Man tai kaip tik nemalonus jausmas kai jauti ,kad bėga...O tamponą įdedi ir no problem thumbup.gif

Visiškai su tavim sutinku. Visada naudoju tik tamponus, nors ir žinau, kad gal nelabai gerai darau, bet ko tik nepadarysi dėl komforto... ax.gif
Atsakyti
Man labiau patinka įklotai ax.gif
Atsakyti
aš tai noriu nenoriu turiu naudoti įklotus, nes tamponų mano organizmas nepriima. kažkada įsidėjau tai iš karto prasidėjo taip vadinamas toksinio šoko sindromas (nors gal ir ne taip parašiau). po kurio laiko vėl pabandžiau,galvojau gal aną kartą tiesiog sutapo,bet buvo lygiai tas pats. tad dabar naudoju įklotus. pripratau ir nesiskundžiu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo logika: 06 gegužės 2006 - 15:10