Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

Aš irgi tik už įklotus. Nes nuo tamponų man prasideda kandidozė verysad.gif blush2.gif
Atsakyti
O as tai tamponu niekada nenaudoju, nes bijau isidet. Kazkada bandziau, bet man nepatiko su "malka" tarp koju vaikscioti, tai niekda ir negryzau prie tos praktikos.
O tikrai su tamponais patogu maudytis? Jie neprisisunkia vandens/ ir isvis, ar jie tinka kiekvienai moteriai?
O del Libress tikrai pritariu, kad geriausi!
Atsakyti
QUOTE(Bertute @ 2005 12 23, 15:16)
O as tai tamponu niekada nenaudoju, nes bijau isidet. Kazkada bandziau, bet man nepatiko su "malka" tarp koju vaikscioti, tai niekda ir negryzau prie tos praktikos.
O tikrai su tamponais patogu maudytis? Jie neprisisunkia vandens/ ir isvis, ar jie tinka kiekvienai moteriai?
O del Libress tikrai pritariu, kad geriausi!


Tai ji reikia siek tiek giliau isidet ir nesijausi kaip su "malka", mirksiukas.gif jo visai turi nesijaust, ir vandens tikrai neprisisunkia biggrin.gif
Atsakyti
Pirmosiomis (gausesnemis) dienomis naudodavau tamponus. Patikdavo ta svara, tvarka.
kai ginekologe rado zaizdele gimdos kaklelyje, nebepataria daugiau naudoti
tamponu...
tai nelieka kito pasirinkimo, kaip paketai. Naudoju Libresse, nes jie man naturesni, nei Allways, neerzina odos ir mažiau sintetikos.... wub.gif
Atsakyti
LABAI PATINKA LIBRESSE IR CAREFREE ĮKLOTAI rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2005 12 19, 14:18)
Sveikos!  4u.gif Aš tai niekada tamponu nenaudojau. Man geriausia su įklotais. Labiausiai patiko KOTEX firmos.  thumbup.gif  thumbup.gif Tik va dabar jų niekur neberandu.  schmoll.gif Gal kuri nors žinote, kur jų galima rasti?
Ačiū bigsmile.gif

Teko matyt Maximoj savanoriu Kaune man jei irgi nieko as naudoju Bella melynus smile.gif tamponus labai retai kai reikia i baseina ar kur ax.gif
Atsakyti
Aš naudoju Always higieninius paketus "tomis dienomis",bet jaučiu teks kitus pirkt,nes kažko pradėjo alergizuot mane. unsure.gif O įklotų beveik nenaudoju...nes neprisireikia išskyrus,kai būna likus 1-a ar dvi dienos iki "raudonosios viešnios" atėjimo...O tamponų nei karto nebandžiau,nes sako nuo jų gali būti toksnis šoko sindromas ar kaip ten jį... blush2.gif Be to...juk gamta sukūrė,kad visa tai ištektų,o ne būtų laikoma viduje...taip,kad aš prieš tamponus cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caculia: 30 gruodžio 2005 - 03:42
patogiau ir komfortiskiau zinoma tamponai, taciau sveikiau kaip sakant mirksiukas.gif iklotai
Atsakyti
as uz iklotus, man kazkaip baisu butu ten kistis visiska svetimkuni blush2.gif
Atsakyti
As abiem rankom uz iklotus. Tamponu niekad nenaudojau ir nesinori, nes man tai nehigieniskai atrodo (nepykit, kiekvienas turi savo nuomone).
Atsakyti
QUOTE(Veite @ 2006 01 04, 22:56)
as uz iklotus, man kazkaip baisu butu ten kistis visiska svetimkuni blush2.gif

Nu baikit irnesakyk.gif nieko cia baisaus nera.Cia pripratimo ir pasirinkimo reikalas,kaip ir tarp paprastu kelnaiciu ir stringu smile.gif
Atsakyti
Pirmosiom dienom naudojau tamponus,labai patogu kai pvz reik darbe prasėdėt.O nakčiai ir kitom dienom įklotai ax.gif
Atsakyti