Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

Kadangi man negausios kai vartoju kt-tai Always sensitive man labai patinka,nieko nesijaucia,ploni ir nesukelia alergijos..o siaip megstu tampax-bet daznai vartojant paskui ten viskas issiderina sad.gif
Atsakyti
zinokit as uz tamponus. juos naudoju 4-5 metus. ir diena, ir nakti. ju deka pavyko nejausti dregmes pojucio, kvapo, siugzdejimo, nerimo nakti kai verciuosi ant kito ir tu tokiu pliupsniu nuo didesnio judesio. man geriausi ob...tampax su aplikatorium abndziau, bet gaudavosi kaip kokiam filme - zodziu kvailai absurdiska situacija, kai nepavykdavo isideti...
kas dienai naudoju discreet nearomatizuotus. man patinka, alergijos nera, dregmes pojucio irgi. zinau tikrai, kad kasdieninia libress netiko.
Atsakyti
QUOTE
Tiesa, ar blogai kasdien naudoti kasdienius iklotus???Girdejau, jog kenkia...Bet su jauis daug svariau jauciuos thumbup.gif


nu negerai. Labai geras kelias pienligei užveist. Įklote kaupiasi ir dauginasi bakterijos, kuriom pas tave atkeliaut tik viens du. Be to, šunta ten viskas. Pvz. aš tikrai nerekomenduočiau vartot, jei nėra būtinybės - na per kokią kelionę kartais galima, tada, kai vargina gausios išskyros ar teplioja.
Atsakyti
QUOTE(liepsnelė @ 2005 08 25, 11:22)
nu negerai. Labai geras kelias pienligei užveist. Įklote kaupiasi ir dauginasi bakterijos, kuriom pas tave atkeliaut tik viens du. Be to, šunta ten viskas. Pvz. aš tikrai nerekomenduočiau vartot, jei nėra būtinybės - na per kokią kelionę kartais galima, tada, kai vargina gausios išskyros ar teplioja.


naudojau ir as tuos kasdieninius, tai gerai nebuvo, o to iprocio atsikratyti is tikro labai sunku. ir pienlige puole, ir dregna ten, ir siaip nevisad patogu. o kai jau del pienliges nervai nelaike, emiausi priemoniu: meciau KT ir iklotus. tuo metu daug laiko praleisdavau namie, tai nebuvo problemos ir susitvarkyti jei ka... o dabar labai liuks viskas! dabar kartais laukiant mmm isidedu ta kasdienini, jei kur einu, bet labai nesmagiai jauciuosi su tuo popieriu blush2.gif
Atsakyti
Aš tai kombinuoju. Lengvesnėm dienom - tamponus, sunkesnėm - įklotus.
Atsakyti
man tai labiau patinka tamponai, kažkaip saugiau jaučiuosi ir mažiau dienu gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(liepsnelė @ 2005 08 25, 10:22)
nu negerai. Labai geras kelias pienligei užveist. Įklote kaupiasi ir dauginasi bakterijos, kuriom pas tave atkeliaut tik viens du. Be to, šunta ten viskas. Pvz. aš tikrai nerekomenduočiau vartot, jei nėra būtinybės - na per kokią kelionę kartais galima, tada, kai vargina gausios išskyros ar teplioja.

kaip jos kaupiasi ? blink.gif na nebent kelias dienas ta pati nesiojant biggrin.gif o sunta ten tada, kai kelnaites isirezusios i kirksnis ir nepraeina oras, as tokiu kelnaiciu nenesioju
Atsakyti
QUOTE(Teta Aldona @ 2005 08 25, 15:38)
kaip jos kaupiasi ? blink.gif na nebent kelias dienas ta pati nesiojant biggrin.gif o sunta ten tada, kai kelnaites isirezusios i kirksnis ir nepraeina oras, as tokiu kelnaiciu nenesioju


na nebent keiti kas kelias valandas, per dieną puikiausiai dauginas bakterijos. Įkloto terpė tam palanki - viskas praeina pro paviršių ir sustoja ten, nes įkloto apačia būna nepralaidi orui. O dėl šutimo - ypač jei darbas sėdimas, tikrai šunta, nes kaip rašiau, tuos paketėlius daro tokius, kad pro juos neprabėgtų jokios išskyros ant kelnaičių - nepraleidžia ir oro todėl jie, susidaro uždaresnė ertmė nei dėvint vien kelnaites.
Atsakyti
Naudoju tik paketus, esu bandziusi tamponus, nu labai nepatiko, nesaugiai jauciausi, nu jei maudytis prie ezero vaziuoju jei menesines nebegausios tai isidedu ka darysi.
Atsakyti
Aš ir naudoju įklotus, nes porą kartų naudojau tamponus, kažkaip nepatiko schmoll.gif Jaučiausi labai keistai, ir po to nei karto nebesidėjau schmoll.gif
O dienomis paprastomis, tai tik Aldays.... Zalius. Nesenai prikau Carefree, bet išsiėmiau jau po keletos valandų, nes labai griaužti pradėjo.. nejauku...
Atsakyti
Sveikos! 4u.gif Aš tai niekada tamponu nenaudojau. Man geriausia su įklotais. Labiausiai patiko KOTEX firmos. thumbup.gif thumbup.gif Tik va dabar jų niekur neberandu. schmoll.gif Gal kuri nors žinote, kur jų galima rasti?
Ačiū bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnele @ 2005 08 25, 12:22)
nu negerai. Labai geras kelias pienligei užveist. Įklote kaupiasi ir dauginasi bakterijos, kuriom pas tave atkeliaut tik viens du. Be to, šunta ten viskas. Pvz. aš tikrai nerekomenduočiau vartot, jei nėra būtinybės - na per kokią kelionę kartais galima, tada, kai vargina gausios išskyros ar teplioja.


Tai ką jau tuomet kalbėt apie tamponus doh.gif rolleyes.gif ,vadinasi,visos bakterijos "linksminasi" viduje bigsmile.gif ,net keliaut nereikia.... rolleyes.gif
aš tik už įklotus smile.gif ,o tamponai-tik ekstra atveju mirksiukas.gif
Atsakyti