Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

QUOTE(Waiworyksciuke @ 2005 06 15, 12:03)
aš visada naudoju p.b comfort, ir pradžioj mm ir gale, tik beabejo pradžioje juos reikia keisti kur kas dažniau  ax.gif  man su paketais nepatinka  schmoll.gif  jei pasėdi kur, tai po to prilimpa , juk visgi prakaituoja ten...nu nžn, man o.b comfort yra  thumbup.gif  - iausi ...


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Joalin @ 2005 07 29, 10:23)
Ginekologe man uzdraude naudoti tamponus. Sako, kad tai netinkama priemone. Tik ekstra atvejais. O as prie ju taip pripratau! Sunku bus...

o man tiesiog netiko,dabar galiu naudot tik iklotus sad.gif
Atsakyti
Aš tai nuo pirmųjų mėnesinių iškar nešiojau tamponus iki pat nėštumo. Man jie taip patinka ir tikrai kaip pagimdysiu nežadu keisti. Manau tai pati geriausia priemonė apsisaugoti.
Atsakyti
As tai naudoju tik tamponus ir tik tampax compak. Man jie toke patogus kad beveik galiu pamirst apie menesines
Atsakyti
anksciau naudojau tik paketus, nes nemokejau isideti tamponu ax.gif man skaudedavo, spausdavo ir t.t. (nepakankamai giliai istumdavau, nes bijodavau, kad siulas nutruks, ir nebeiskrapstysiu tampono is ten blush2.gif ). kai vaizavau atostogauti ir uzklupo tos dieneles - naudojau tampax compact, su aplikatoriumi - tai visai patiko. bet siaip kaip bunu pvz namie ir nereikia niekur eiti, naudoju paketus. kazkaip man atrodo, kad geriau viskas "issivalo", ypac kai pas mane buna tokiu kresuliuku, ir dar bijau to toksinio soko sindromo unsure.gif
Atsakyti
Naudoju naktinius "Allways" visada,nes labai gausiai kraujuoju cry.gif o tamponus,tai atsibosta kad pusvalandis keitaliot ir siaip kazkoki diskomforta jauciu,nor ir gerai isidedu schmoll.gif
Atsakyti
oi aš tai prieš tamponus schmoll.gif schmoll.gif na negaliu aš jų naudoti nors tu ką, naudoju tik ypač ekstra atvejais t.y. kokį kartą ar du į metus.
na nesijaučiu patogiai ir saugiai. aš jo nejaučiu tik kokias 10 min nuo įsidėjimo pradžios o po to blink.gif blink.gif o jau jausmelis traukiant lauk.
na šiuo klausimu aš tikra davatka blush2.gif negaliu perlipti per save tad ir nenaudoju ax.gif
Atsakyti
Naudoju tamponus OB, o paketai labai jau lipdavo, praleisdavo į šoną ir panašiai, nors bandžiau ir libresse, ir always, ir dar krūvą visokių... Kasdien paprastai nelabai naudoju, tik jei tenka kur važiuot - alldays, nes sugeria kvapą, ir ciklo viduryje tenka libresse, nekvepiančius ir orui nelaidžius, nes turiu tokią problemėlę, kaip padidintas gleivių išsiskyrimas, ir kartais tiesiog varvėte varva... orui laidūs įklotai permirksta kiaurai kartu su kelnaitėmis:/
Kai turėjau šiokį tokį uždegimą ir naudojau žvakutes, buvo labai jautru, tai ginekologė kaip mažiausiai alergizuojančius rekomendavo Tena - jie skirti šlapimo nelaikančioms, o šlapimas kur kas labiau alergizuoja, negu kraujas ar išskyros. Manau, didesnius galėtų išbandyti ir turinčios itin gausias mėnesines.
Atsakyti
o jusu nebuvo "ten" isbere nuo discreet aromatintu iklotu? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2005 08 22, 15:28)
o jusu nebuvo "ten" isbere nuo discreet aromatintu iklotu? blink.gif


mane aromatizuoti išvis blogai veikia, ir šiaip nuo tų kasdienių tik šunta ten... schmoll.gif
Atsakyti
Ir aš paketus naudoju būdama namuose, kad išsivalytų, bent kartą pre dieną tamponus pakeičiu paketais. O jei kur eiti, o ypač vasarą, kai šilta, labiau patinka tamponai - nei jaučiu, kad tamponas yra, nei kad mėnesines biggrin.gif Tik reikia valandas skaičiuoti, kada jau laikas pasikeist smile.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2005 08 22, 15:28)
o jusu nebuvo "ten" isbere nuo discreet aromatintu iklotu? blink.gif

Buvo. Nuo jų man grauždavo ir skaudėdavo, bet dabar perku paprastus, be kvapo (mėlynus), tai viskas čiki thumbup.gif . Jokių pašalinių požymių.
Per "šventes naudoju tik Allways. Nors jie ir čeža, bet patikimiausi. Pabandžiau Allways sensitive (ružavi). Nu ir nesąmonė. Nors ir labai natūralūs, bet kad viskas per kraštus bėga blush2.gif
Libresse ir visi kiti nepatinka.
Atsakyti