Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

aš visada naudoju p.b comfort, ir pradžioj mm ir gale, tik beabejo pradžioje juos reikia keisti kur kas dažniau ax.gif man su paketais nepatinka schmoll.gif jei pasėdi kur, tai po to prilimpa , juk visgi prakaituoja ten...nu nžn, man o.b comfort yra thumbup.gif - iausi ...
Atsakyti
Geriu KT, tai pas mane tos dienos juokingos biggrin.gif .... užtenka kasdieninių, Pvz. Bella, Alldays, Libress thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Waiworyksciuke @ 2005 06 15, 12:03)
aš visada naudoju p.b comfort, ir pradžioj mm ir gale, tik beabejo pradžioje juos reikia keisti kur kas dažniau  ax.gif  man su paketais nepatinka  schmoll.gif  jei pasėdi kur, tai po to prilimpa , juk visgi prakaituoja ten...nu nžn, man o.b comfort yra  thumbup.gif  - iausi ...

pritariu thumbup.gif
Atsakyti
Kasdienai naudoju dabar cafri aloe,o anksciau aldays,o tom dienom tai tampaxs ax.gif
Atsakyti
tamponai man tik svajone liko blush2.gif
po valandos - isspjauna organizmas ir vsio doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skristi: 20 birželio 2005 - 21:20
Naudoju tik įklotus "Allways". thumbup.gif Tamponai man nepatinka, nervina jausmas, kad "ten kažkas yra". schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(skristi @ 2005 06 20, 22:18)
tamponai man tik svajone liko  blush2.gif
po valandos - isspjauna organizmas ir vsio  doh.gif  doh.gif  doh.gif



kaip keista blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bajm: 21 birželio 2005 - 07:36
Anksčiau naudojau Allways, bet, kai pabandžiau Libresse, kitokių nebeperku nei kasdienai, nei tomis dienomis. Namie būdama deduosi paketus, o darbe ar kelionėje - o.b. Dar nebandžiau tampax, bet kitą mėnesį išbandysiu - sakė, kad geresni.
QUOTE
man nepatinka, nervina jausmas, kad "ten kažkas yra".

O gal blogai įsidedi ir jauti, kad "ten kažkas yra". Jų neturėtum jausti.
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2005 06 20, 20:31)
Kasdienai naudoju dabar cafri aloe,o anksciau aldays,o tom dienom tai tampaxs  ax.gif


Aškasdien nieko nenaudoju... kaip ir nereikia....
O mmm dienomis - tai dažniausia tamponus + Aldays Aloe įklotuku (jei truutį kas....)
Kartais įklotus Always sensitive arba Libresse. NEs paprasti Alwaysai - kažkokie per daum man plastmasiniai, plėvelė ir tiek....
Atsakyti
Anksciau naudojau Always. Budavo tikra kankyne. Tada isbandziau Always Sensitive- pasirode dar blogiau! Tada nusipirkau Tampax su aplikatoriumi, nes paprastu niekaip negalejau istumti, bet su laiku pasisemiau patirties ir isbandziau o.b. Nu tai nuo to laiko juos tenaudoju. O dar kai atsirado o.b comfort- tai isvis pasaka. Menesines kaip svente 4u.gif
Atsakyti
Kadangi nešioju kelnes,sijonus nelabai mėgstu,naudoju tamponus-ob arba tampax,jų kokybė maždaug vienoda.
Atsakyti
Ginekologe man uzdraude naudoti tamponus. Sako, kad tai netinkama priemone. Tik ekstra atvejais. O as prie ju taip pripratau! Sunku bus...
Atsakyti