Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

Seniau ir man, atrodė tie ''kištukai'' nejaukiai, kaip tai kazkas ten viduje. Bet pabandžiau ir visai tiko. Išbandžiau visus įklotus, tačiau pastėjau (gal čia man vienai taip), bet jei reikėdavo pasėdėti ilgėliau (aišku ne visą dieną), po to kai atsikeli užuosdavau nelabai malonų kvapą schmoll.gif . Nors ir keidavau juos labai dažnai. O su "kištukais" tikrai nebejaučiu to kvapo.
Atsakyti
QUOTE(erika*saule @ 2005 04 08, 02:35)
Seniau ir man, atrodė tie ''kištukai'' nejaukiai, kaip tai kazkas ten viduje. Bet pabandžiau ir visai tiko. Išbandžiau visus įklotus, tačiau pastėjau (gal čia man vienai taip), bet jei reikėdavo pasėdėti ilgėliau (aišku ne visą dieną), po to kai atsikeli užuosdavau nelabai malonų kvapą  schmoll.gif . Nors ir keidavau juos labai dažnai. O su "kištukais" tikrai nebejaučiu to kvapo.

O nebaisu, kad gali prabegti su tamponais? Ar taip nebuna?
Atsakyti
QUOTE(Burbulytis @ 2005 04 10, 22:28)
O nebaisu, kad gali prabegti su tamponais? Ar taip nebuna?


Naudoju tamponus, o kad neprabėgtų - dar deduosi kasdieninį Alldays įklotą dėl šventos ramybės. Tikrai patogiau nei su kokiu storu paketu.
Atsakyti
Naudoju ir viena, ir kita. Priklauso nuo nuotaikos ir aplinkybių. Bet pirmenybę teikčiau vis tik įklotams.
Atsakyti
As tik iklotus naudoju,nes nuo tamponu beveik visada po to atsirasdavo uzdegimas
Atsakyti
As tai iklotu salininke 4u.gif nes mano manymu taip sveikiau, o beto ginekologe sake, kad tada geriau gimda issivalo. Tamponus naudoju tik butiniausiu atveju, papludimy ir kai del kai kurio garderobo ipatumu tenka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbulytis @ 2005 04 10, 22:28)
O nebaisu, kad gali prabegti su tamponais? Ar taip nebuna?


Buna, prabega, buvo man taip syki, kada buvo laaabai gausios mmm, o tamponus reikejo keisti ta diena kas 2h. O siaip tokiu atveju, jei jau labai daug ten bega, visada gali pasitiketi dviguba apsauga! smile.gif
Atsakyti
na siaip priklauso viskas nuo situacijos.
siaip dazniausiai naudoju iklotus,o jau kai reikia tada ir tampona(kai tam tikra ruba reikia apsirengt)
Atsakyti
As visada naudoju iklotus,nes isties daug sveikiau kai gymda gali visa issivalyti.Naudoju plonus BELLA Perfeckta green,nors menesines gausios.Uztai daznai kai keiti tai ir kvapo nejauti.
Bandziau naudoti tamponus - labai jais nusivyliau,man basei skaudedavo vos tik ikisu.Viskas del to jog tamponas yra labai suspaustas o kraujas dazniausei yra tirstesnis nei iprastas kuno kraujas.Tad tamponas ilgai sugere,del to buna uzdegymai ir visi kiti negalavimai.Jus visos turbut pastebejote kaip palengveja kai kraujas plusteli,tada praeina tie skausmingi saremiai jei (kam skausmingos menesines).
Beto kad su tamponais patogiu tai tikrai,bet labai didele ryzika susirgti gymdos kaklelio veziu.Ar oputemis.
Tad jums spresti kas geriau.
As uz tai - Lai kraujas liejasi laisvai. tongue.gif
Atsakyti
Mielos mamytės, kaip suprantu, tamponai kartais (o gal ir dažnai) yra labai patogūs. Taigi turiu vieną tokį klausimuką 4u.gif ..

Nesu išbandžiusi tamponų, bet iškilo toks nepatogumas: Tarkim atėjus tam ganėtinai nepatogiam periodui man reikia lėkt į žirgyną, taigi ir kyla abejonė, kad su įklotu viskas liks savo vietoj, nepratekės ir šiaip nesukels nemalonumų... blush2.gif Kuomet man teks sėdėt išsižergusiai ant arklio ax.gif esu tikra, kad turėtų būt labai nepatogu blink.gif .
Taigi tikriausiai šiuo atveju man galėtų pagelbėti tamponai? Tačiau ar įmanoma būtų surasti mažyčius mažyčius, tačiau su aplikatoriumi? Na LABAI mažyčius ax.gif .
Taigi labai prašau - patarkite . ax.gif Būčiau labai dėkinga, nes kaip matot aš visai dar nepatyrus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(super_vaikas @ 2005 04 24, 11:13)
Mielos mamytės, kaip suprantu, tamponai kartais (o gal ir dažnai) yra labai patogūs. Taigi turiu vieną tokį klausimuką  4u.gif  ..

Nesu išbandžiusi tamponų, bet iškilo toks nepatogumas: Tarkim atėjus tam ganėtinai nepatogiam periodui man reikia lėkt į žirgyną, taigi ir kyla abejonė, kad su įklotu viskas liks savo vietoj, nepratekės ir šiaip nesukels nemalonumų... blush2.gif Kuomet man teks sėdėt išsižergusiai ant arklio  ax.gif  esu tikra, kad turėtų būt labai nepatogu  blink.gif  .
Taigi tikriausiai šiuo atveju man galėtų pagelbėti tamponai? Tačiau ar įmanoma būtų surasti mažyčius mažyčius, tačiau su aplikatoriumi? Na LABAI mažyčius  ax.gif  .
Taigi labai prašau - patarkite .  ax.gif  Būčiau labai dėkinga, nes kaip matot aš visai dar nepatyrus  4u.gif

Na aš tai žinau,kad yra o.b. mažyčiai mažyčiai, labai geri kai jos negausios.
Pati aš naudoju ir tuos ir tuos, priklauso ir nuo nuotaikos, ir nuo situacijos. Bet man nuo "kištukų" kartais taip pat skauda pilvo apačią, vos tik išsiimu ir pajaučiu palengvėjimą. Anksčiau buvo visai kitaip, kol buvau negimdžiusi, mmm būdavo be proto skausmingos, tai tie "kištukai" būdavo mano išgelbėjimas, juos įsidėjus skausmas žymiai sumažėdavo. Bet dabar vis dėl to pirmenybę teikiu įklotams.
Atsakyti
QUOTE(Jenifer27 @ 2005 04 24, 12:24)
Na aš tai žinau,kad yra o.b. mažyčiai mažyčiai, labai geri kai jos negausios.
Pati aš naudoju ir tuos ir tuos, priklauso ir nuo nuotaikos, ir nuo situacijos. Bet man nuo "kištukų" kartais taip pat skauda pilvo apačią, vos tik išsiimu ir pajaučiu palengvėjimą. Anksčiau buvo visai kitaip, kol buvau negimdžiusi, mmm būdavo be proto skausmingos, tai tie "kištukai" būdavo mano išgelbėjimas, juos įsidėjus skausmas žymiai sumažėdavo. Bet dabar vis dėl to pirmenybę teikiu įklotams.



Aš suprantu, visą laiką naudoju įklotus, jie man nepatogumo nesuteikia, tačiau problema iškilo todėl, kad ruošiuosi lankyti žirgyną ir noriu visapusiškai apsisaugoti nuo nemalonių situacijų. Bijau, kad sėdint ant žirgo tikrai gali būti taip, kad pratekės ir bus nepatogumų blush2.gif .
Atsakyti