Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

O kokie patys naturalausi? Man mat reikia ne mazesniu, nei always ultra night, bet nerandu, gal kas patartu? O siaip tai as pries tamponus, nieko ten sveiko, nebent vienintele savaite prie juros per metus, ir bac...Tada tik tam reikalui.
Atsakyti
as esu atsilikele. niekad nesu naudojus tampono. baisu kazkaip kistis:((( beto nezinau kas yra aplikatorius.
Atsakyti
QUOTE(Burbulytis @ 2005 03 14, 22:00)
O kokie patys naturalausi? Man mat reikia ne mazesniu, nei always ultra night, bet nerandu, gal kas patartu? O siaip tai as pries tamponus, nieko ten sveiko, nebent vienintele savaite prie juros per metus, ir bac...Tada tik tam reikalui.


Dėl dydžių tai tiksliai nežinau, bet šiaip tai Libresse gamina iš natūralių medžiagų, bet ne visas rūšis, reikia perkant pasiskaityt, būna parašyta, ar iš natūralių. Bent jau ant Libreso toks normalus užrašiukas, ne kur nors sudėties sąraše. Pasižiūrinėk, manau rasi ir didesnių.
Jei kamuoja pienligės, tai patartina vengt sintetinių įklotų, juo labiau - tamponų.
Atsakyti
QUOTE(Itka @ 2005 03 02, 16:15)
Anksciau naudodavau tik iklotus, bet pries kelis metus pajutau, kad ipatingai nakti man ten niesti, karsta ir t.t. tai dabar pradejau naudoti ob arba tampaxs tamponus...dievuleliau kaip ten gerai ir svariai jauciuosi biggrin.gif  Dabar mastau gal ten tie alwaisai man netinkami buvo g.gif  o kokiu firmu iklotus jus vartojat?


Anksčiau naudodavau tik Always, bet kai pirmąkart įsitaisiau pienligę, perėjau prie Libresų, bet tų, iš natūralaus pluošto. Tai esu patenkinta, nei šunta, nei niežti, viskas ok. mirksiukas.gif
Atsakyti
O man irgi labiau patinka tamponai, nes jauciuosi svari. Bet vis tiek karta per diena tampona keiciu iklotu, nes labai jau bijau toksinio soko... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnele @ 2005 03 17, 08:56)
Anksčiau naudodavau tik Always, bet kai pirmąkart įsitaisiau pienligę, perėjau prie Libresų, bet tų, iš natūralaus pluošto. Tai esu patenkinta, nei šunta, nei niežti, viskas ok.  mirksiukas.gif



Kaip apie mane parašyta tongue.gif . Buvau ištikima alwaysų naudotoja, kol net nežinau alergija ar kas ten prasidėjo blush2.gif . Bet galvojau šakės bus.
Atsakyti
QUOTE(Tautė @ 2005 04 01, 13:30)
Kaip apie mane parašyta tongue.gif . Buvau ištikima alwaysų naudotoja, kol net nežinau alergija ar kas ten prasidėjo blush2.gif . Bet galvojau šakės bus.


tai prie ko perbėgai smile.gif ?
Atsakyti
Na siaip naudoju tamponus tik kai i koki vakarely einu ar kai jau tikrai reikia. Nuo ju man taip pat kazko maudzia pilva, lyg sona, na nemalonus jausmas. cry.gif O is paketu tik ne Libres, gal as kokia nenormali, bet man nuo naturalumo nu ne alergija, bet labai nemalonus jausmas. doh.gif Dazniausiai naudoju Allways, dabar tos ekonomiskos pakuotes, pigu, apsimoka... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbulytis @ 2005 03 14, 22:59)
O kokie patys naturalausi? Man mat reikia ne mazesniu, nei always ultra night, bet nerandu, gal kas patartu? O siaip tai as pries tamponus, nieko ten sveiko, nebent vienintele savaite prie juros per metus, ir bac...Tada tik tam reikalui.

Patys natūraliausi yra Natracare. Jie gaminami iš grynos medvilnės be jokių cheminių priedų ir kvepalų. Medvilnė auginama nenaudojant jokių pesticidų bei herbicidų (bent jau taip teigiama). Ji taip pat nėra genetiškai modifikuota. Ekologiška ir sveika. Paketai ir tamponai biologiškai suyra gamtoje.Parduodami tik vaistinėse. Geltonas įpakavimas. Yra ir nakčiai, ir plonesnių vidutiniam kraujavimui, tap pat kasdieninių įklotų, tamponų. Viskas vien tik iš medvilnės- geriau nebūna thumbup.gif
Atsakyti
Čika, o kaip kainelės tų įklotų - ar labai nesikandžioja?
Atsakyti
Tiksliai nepamenu, bet tikrai brangesni nei Always, Libress ar Descreet... Na, sintetika pigu, o už natūralumą reikia mokėti biggrin.gif Turėjau vieną iš žurnalo pabandymui, tai labai patiko, minkšti tokie. thumbup.gif
Atsakyti
Man su tamponais patogiau. Naodoju OB Comfot. Vasara su iklotu nezinau, kur detis, nes viskas suprakaituoja, tiesiog kosmaras kazkoks... Gal ne tuos naudoju? g.gif Dazniausiai buna Allways ir Libresse (tie plonesni, nes storesniu negaliu pakesti, as pati labai smulki esu, tai atrodau ir jauciuosi kaip su pampersu).
Bet tamponus reikia daznai keisti (max po 4val, kitaip tie "nemalonus pojuciai ir prasideda"), tad jei zinau, kad reikes su juo ilgai isbuti, tai tada renkuosi iklotus ax.gif
O nakciai tai tik iklotus (dazniausiai Libresse Night).
Atsakyti