Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

Negaliu niekaip pasitiketi tamponais. O jeigu persigers. Ka jus ziurit, laika kas kiek keisti. As isidedu ir tampona ir iklota ir jauciuosi labai saugiai. O i baseina ar pirti dar nebanziau eiti, kazkaip bijau o jeigu persigers.
Atsakyti
man tai tas pats,svarbu,kad neskaudetu biggrin.gif
Atsakyti
Anksciau naudodavau tik iklotus, bet pries kelis metus pajutau, kad ipatingai nakti man ten niesti, karsta ir t.t. tai dabar pradejau naudoti ob arba tampaxs tamponus...dievuleliau kaip ten gerai ir svariai jauciuosi biggrin.gif Dabar mastau gal ten tie alwaisai man netinkami buvo g.gif o kokiu firmu iklotus jus vartojat?
Atsakyti
As iklotus tai tik always. Jie man geriausi. thumbup.gif Kitu net nebandyti nenoriu, nes bijau, kad neprasidetu visokie niezejimai ir perstejimai. O tamponus tai o.b. Kitokiu irgi nebandziau...
Atsakyti
diena tik tamponai ir butinai su aplikatorium, nes be aplikatoriaus sudetinga ten blush2.gif patalpint ax.gif O nakciai iklota naudoju, nes kiek zinau, negerai nuolat tamponus "devet" 4u.gif
Atsakyti
Tai ka visos iklotus tik always naudojat g.gif O mano apacia ju nebepriima del kazkokiu tai priezasciu sad.gif Gal gamindami nauja sudetine medziaga idejo kuri man netinka g.gif
Atsakyti
Itka, kai praejusi karta buvau pas ginekologe, tai truputi kalbejom apie iklotus. Tai ji sake, kad daugeliui buna alergija, pavvyzdziui, nuo always paketuose esancio gelio. Taip, kad tu ne viena tokia. mirksiukas.gif
O jei tik radai iklotus nuo kuriu nejauti nemaloniu pojuciu, tai juos gali sau laisvai ir naudoti. thumbup.gif
Atsakyti
As anksciau naudojau tik iklotus, nes su tamponais vaiksciot buvo labai nemalonu. Bet po biski pripratau ir dabar diena naudoju tamponus, o nakti iklotus. Taip patogiausia smile.gif
Atsakyti
Tamponai ir tik tamponai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Jau nebeatsimenu, pries kiek metu iklotus naudojau... g.gif Kai tik ismokau tamponus naudoti, tai be ju niekur schmoll.gif Beto, as stringus nesioju, tai jau ten nelabai kokius iklotus ir pritaikysi, tinka tik tie kasdieniniai, stringiniai tongue.gif Ir siaip patogumas nerealus, nereikia su pampersais tarp koju vaikscioti, gali aptemptas kelnes nesioti ir siaip beveik nesijaucia tu mmm.... thumbup.gif O kas del teisingo isikisimo, tai tiesiog reikia savo anatomija zinoti tada ir nekils problemu, kur ir kaip ten kisti biggrin.gif
Atsakyti
As tai irgi ti uz tamponus.

Bet vienakart ziurejau labai baisu filma per Discovery apie tamponu sukelta toksini soka, kuris yra netgi mirtinas.

Ar ne viena neesate jautusi nuo ju kokio pasalinio poveikio???
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2005 03 05, 12:28)
As tai irgi ti uz tamponus.

Bet vienakart ziurejau labai baisu filma per Discovery apie tamponu sukelta toksini soka, kuris yra netgi mirtinas.

Ar ne viena neesate jautusi nuo ju kokio pasalinio poveikio???



Vienakart kai turejau naudoti tik tamponus,nes nebuvo kitokios iseities,tai atrode,kad jau pro gerkle jie islys laugh.gif biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
aš už įklotus ir kuo natūralesnius. visokiais ekstra atvejais tamponai l.gerai, nieko nesijaučia, patogu, bet po naudojimo kažkur pilvo apačią nemaloniai maudžia sad.gif Šiaip su libress geriausiai jaučiuos.
Atsakyti