Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

QUOTE(hobo @ 2005 02 18, 14:00)
nu tie tampax su aplikatorium, tai šlamštas, nesugebu normaliai įsidėt. o o.b., tai labai geri. o išėmimo procedūra, ta nemaloni. bet paketai, tai košmaras kažkoks ir beto man uztenka vieną kartą paketą ar įklotą panaudot, kad peinligė atsinaujintu.


HOBO,o nuo tamponu neatsiranda?Man tamponai siaip labiau patiktu,bet turiu beda,kad po sirgimo beveik visada atsiranda uzdegimas. verysad.gif Tai gal tikrai cia nuo iklotu? g.gif Vis galvodavau,kad su tamponais dar didesne bacilu tikimybe g.gif
Atsakyti
aš tamponais be aplikatoriu iš viso nemoku naudotis, neįkišu tiek, kiek reikia blush2.gif
ir šiaip man įklotai labiau prie širdies, tampnų išsiėmimas nepatinka kažkodėl, fui ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 18 vasario 2005 - 20:46
Man tai labiau patinka tamponai 4u.gif , as su jeis zymei saugiau jauciuosi mirksiukas.gif
Atsakyti
niu as irgi geriau jauciuos su tamponais bet namie labiau megstu iklotus kazkaip iprotis blush2.gif
Atsakyti
Perskaiciau cia viska ir noriu pasisakyti uz tamponus. Man su jais daug patogiau.Iklotus naudoju tik nakti.
Naudokite su aplikatorium ir tikrai isidesit taip kad nejausite ju.
O del bakteriju... manau reikia daznai keisti tiek iklotus, tiek tamponus.
Tiesa yra mananciu, kad naudojant tamponus ne viskas issivalo, pasisalina menesiniu metu. Bet logiskai pagalvojus kazin ar taip gali buti g.gif Juk pastoviai su jais nevaikstai.
Atsakyti
Nu jei nebutu tamponu - nzn nzn.. ax.gif

Naudoju ob jau gal 5 metus, aisku visada isidedu ir alwaysa, kad avarija neivyktu.
Net baisu prisimint tuos laikus, kai vien alwaysus naudojau. jau vien del to, kaip nemalonu, kai po sedejimo atsistoji ir kliurkt. o su tamponais niekada nejauciu kada tas kraujas bega, na aisku jauciasi, kai prisipildo;)

nakti vien su alwaysu jauciu uzmigt negaleciau, nes megstu ant sono miegot, o su alwaysu per sona prabegdavo.. geriausia - isikisi tampona, dar alwaysa isidedi ir miegi sau ramiai biggrin.gif
Atsakyti
nu kaip idomiai blink.gif g.gif as tai kaip tik suprantu, kad tamponai naudojami tam, kad nereiktu alwayzu... o jeigu jau naudojamas iklotas, tai kad tada tamponas??? vien tam ,kad nekliukteletu tongue.gif ?
Atsakyti
Prisiskaiciau cia visokiu nuomoniu rolleyes.gif
Bet as visdelto manau ,kad tamponai patogiau kaip ten bebutu.Niekas "nekliuksi", niekas netrugdo ir nereikia galvoti apie tai,o labiausiai mane nervindavo kad "ten" shusdavo ir nuo to man prasidedavo nemalonumai ir ligos.
blush2.gif
Atsakyti
tamponai thumbup.gif man patinka o.b. as jau ir gal kokius 5 metus naudoju ir jokiu ligu ir nieko man neatsitiko. jautiesi saugiai, nieks nelimpa prie uzpakaliuko, ir siaip man tai nuo iklotu paranoja atrodo,kad jie matosi per kelnes, niu suprantat ka norejau pasakyt. doh.gif tie iklotai.o ir siaip jei sugalvoja vyras pasiglaustyt tai kazkaip nepatogu butu su iklotu, o tampono tai taip greit nepastebes. biggrin.gif
ziuriu nusineku jau cia turbut,ar cia tik man taip atrodo. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(guce @ 2005 02 23, 16:04)
tamponai  thumbup.gif  man patinka o.b. as jau ir gal kokius 5 metus naudoju ir jokiu ligu ir nieko man neatsitiko. jautiesi saugiai, nieks nelimpa prie uzpakaliuko, ir siaip man tai nuo iklotu paranoja atrodo,kad jie matosi per kelnes, niu suprantat ka norejau pasakyt.  doh.gif  tie iklotai.o ir siaip jei sugalvoja vyras pasiglaustyt tai kazkaip nepatogu butu su iklotu, o tampono tai taip greit nepastebes.  biggrin.gif
ziuriu nusineku jau cia turbut,ar cia tik man taip atrodo. blush2.gif


Visiškai pritariu drinks_cheers.gif
tamponai geriau thumbup.gif nei įklotai, su pastaraisiais daug nepatogumų schmoll.gif
Kai įklotas nakčiai - suprantu, bet dieną - tik tamponai thumbup.gif .

dėl neišsivalymų, išsivalo viskas kas reikia (o kur gi dėsis ar pasiliks, juk viskas vyksta per kaklelį, makštį tikrai neužsilaikys), galbūt per ilgesnį laiką (gal papildomai 1 diena). cool.gif
Atsakyti
aš už tamponus, bet ir kartais įklotais pasinaudoju. smile.gif
Atsakyti
man kažkaip labiau įklotai patinka, tamponai tik ekstra atveju
Atsakyti