QUOTE(Dukra @ 2007 09 19, 21:16)
O as galvoju, jei reikia, paravi, na ir kas, tegul pasimaiso tas mulcas su zeme, skaiciau kad vis tiek kas keli metai reikia papildyti, arba tegul jis sau sutrunyja.
Kazkaip gal lengviau paraveti toki smulku mulcia, nei zieves, nes jos juk kietos, ir jeigu uzpilsiu netycia ant kokiu kroku tai jie gal net neprasikals. Ar as neteisi?
Dėl kietumo galiu ginčytis.Tas mulčias iš skaldytos ir dažytos medienos specialiai supurkštas, kad netrūnytų. O iš pušies žievės piktžolės labai lengvai išsiravi.
Papildyta:
QUOTE(kasiopeja @ 2007 09 20, 09:11)
Sveikos, ar priimsit naujokę nemokšą?
Nuspirkom namą su nemažu sklypeliu ir jau paaugusiu sodu, tai dabar daug klausimų kyla
Gal labiau patyrusios patarsit...
Pirmiausia tai labai smalsu visokie KAS, KUR, KAIP ir
KODĖL Tarkim, kodėl negalima į buvusios obels duobę (išpjovus seną medį) vėl sodinti obels. Senelis mums griežtai uždraudė
Sakė, kriaušę, slyvą galit sodinti, bet obels ni-ni
Arba pvz. braškes turbūt dabar reikia sodinti, o ne pavasarį?
Ir dar, ar realu gauti didelių, mėsingu svarainių sodinukų? Baisiai mano šeimyna mėgsta, o pas mamą svarainiai nedidukus vaisius veda, daug krapštymosi su tokiais... Va, atrodo, elementarūs klausimai, o atsakymų nežinau
Svarainiai geriausi latviški. Būna labai dideli vaisiai ir be spyglių
( mačiau tokių tik Vokietijoj,bet jie atsivežė iš Latvijos latviškas veisles kažkokias, Lietuvoj nežinau kur tokius pirkti)
O dėl obelų, tai tikriausiai daug metų augusios obelys toj vietoj išnaudojo joms reikalingas maisto medžiagas, todėl geriau sodinti kitokį vaismedį.