Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pasidaryti oliziuką?

Pati daryti niekada nebandžiau,kažkaip nebuvo kilusi mintis,bet idėja nebloga thumbup.gif Tačiau aš apie oliziuka"iš parduotuvės" norėčiau paklaust:dukrytė su antru gimtadieniu prieš 3 savaites gavo dovanų 2 oliziukus,laistom laistom juos na gal kas antrą dieną(namuose šilta,23C ir gan sausas oras)bet žolytė kaip nesirodo,taip nesirodo sad.gif Gal galėtumėt,mielos augalų mylėtojos,patart,ką daryt,kad ta žolytė greičiau prasikaltų? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruciuke @ 2008 02 21, 17:31)
Pati daryti niekada nebandžiau,kažkaip nebuvo kilusi mintis,bet idėja nebloga thumbup.gif  Tačiau  aš apie oliziuka"iš parduotuvės" norėčiau paklaust:dukrytė su antru gimtadieniu prieš 3 savaites gavo dovanų 2 oliziukus,laistom laistom juos na gal kas antrą dieną(namuose šilta,23C ir gan sausas oras)bet žolytė kaip nesirodo,taip nesirodo sad.gif Gal galėtumėt,mielos augalų mylėtojos,patart,ką daryt,kad ta žolytė greičiau prasikaltų? rolleyes.gif



Na galiu tik paguosti kad galbut jis isleis savo plaukucius, nes parduotuvese jau manau pasene ilgai pastoveje jie, o zole irgi ne is jaunuju turbut tai del to sunkiai ir dygsta.laukit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruciuke @ 2008 02 21, 16:31)
Pati daryti niekada nebandžiau,kažkaip nebuvo kilusi mintis,bet idėja nebloga thumbup.gif  Tačiau  aš apie oliziuka"iš parduotuvės" norėčiau paklaust:dukrytė su antru gimtadieniu prieš 3 savaites gavo dovanų 2 oliziukus,laistom laistom juos na gal kas antrą dieną(namuose šilta,23C ir gan sausas oras)bet žolytė kaip nesirodo,taip nesirodo sad.gif Gal galėtumėt,mielos augalų mylėtojos,patart,ką daryt,kad ta žolytė greičiau prasikaltų? rolleyes.gif

Reiktų gausiai prilieti kelias dienas kad sėklos subrinktų, gali būti kad mažai laistote.
man per savaitelę jau pradėjo dygti. Is pradžių tik purškiau ant jo vandens, bet nebuvo jokių gyvybės ženklų, po to nusprendžiau gerai ji sušlapinti tiesiog priliejau vandens gerokai ir taip porą dienų, dar ant saulytės ir jau ausyse dygsta lotuliukas.gif
Atsakyti
norisi atgaivinti jau uzsilikusia teme, gal galime pasigaminti oliziuku ir pasidziaugti, butu taip smagu 4u.gif
Atsakyti
ojojojojokaip sugundet, noriu vaikams padaryti velykoms.... sakykit o is kur reiktu gaut pjuvenu dabar? ju yra gal pikrt??
Atsakyti
labai fainas ir mielas dalykelis wub.gif kazkada esu vaikystej ir as gavus toki dovanu bet daryt nedarius bet reikes isbandyt thumbup.gif nes ir labai easy pasidaro sis grozis thumbup.gif
Atsakyti
LABUKAS,GAL TINKA ORCHIDĖJŲ ŽEMĖ. g.gif
Atsakyti
QUOTE(alvydas @ 2010 03 16, 20:44)
LABUKAS,GAL TINKA ORCHIDĖJŲ ŽEMĖ. g.gif

nee, turi buti dregna terpe, orchideju zieviu gabaliukai stipriai per stambus schmoll.gif pjuvenu yra kaciukams, suniukams, grauzikams pakreikimui, arba is kaimo prasykit pas ka nors biggrin.gif
Atsakyti