Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pasidaryti oliziuką?

gida, thumbup.gif mintis, tikrai bus linksma vaikams smile.gif

kostina, ji reikia laistyti visa, as nusinesu i vonia ir po saltu dusu perlieju visa mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
kostina, ji reikia laistyti visa, as nusinesu i vonia ir po saltu dusu perlieju visa


Aišku , pakišiu po dušu. biggrin.gif Per naktį jau pats virš ausų sudrėko.
Atsakyti
Vat, o aš kol kas tik viršų laisčiau blush2.gif Ainu maudyt matyt ..arba pamerkt
Atsakyti
4u.gif galetu buti paciu pagamintu oliziuku konkursas,butu laaabai smagu....
Atsakyti
Che, mūsiškiai tai ne pačios gaminti tongue.gif tik aš varna sudaigint nemoku blush2.gif Bet sudaiginsiu tongue.gif
Atsakyti
Pamenu ir as toki turejau, tik pirktini smile.gif Labai buvo faina, bet gal jam saltoka buvo pas mus, nes apipelijo sad.gif
Atsakyti
Labutes. Gal kas galit ikelti Oliziuko nuotraukyciu..Reikia padaryti studijoms, o man dar nera teke...
Atsakyti
http://images.google...oliziukas&hl=lt va čia yra foto. O aš ką tik nudžiovinau oliziuką doh.gif doh.gif
Atsakyti
Aš noriu oziliuko doh.gif doh.gif doh.gif Rytoj pat nupirksiu žolės sėklų ir su vaikais darysiu, darysiu, darysiu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tokia zolyte uzsiauginau Velykoms ir papuosiau namus mirksiukas.gif
Tik paveluotai foto rodau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 21 balandžio 2006 - 08:50
Neryte, labai sauniai atrodo thumbup.gif
norisi kuo anksciau pavasari pajust savo namuose. vakar vaziavau troleibuse ir nugirdau, kaip mergyte mamai sake: "kai išlys žolyte, aš jai sakysiu: žolyte, žolyte, kur tu taip ilgai buvai pasislepusi" taip idomiai pasijutau, pagalvojau, kad labai pasiilgau žaliuojančių laukų, medžių...ech auginkime oliziukus, ar žolytes namie ir manau lengviau išgyvensime tą pilkąjį pavasarį! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(slibe @ 2006 04 21, 14:07)
Neryte, labai sauniai atrodo  thumbup.gif
norisi kuo anksciau  pavasari pajust savo namuose. vakar vaziavau troleibuse ir nugirdau, kaip mergyte mamai sake: "kai išlys žolyte, aš jai sakysiu: žolyte, žolyte, kur tu taip ilgai buvai pasislepusi" taip idomiai pasijutau, pagalvojau, kad labai pasiilgau žaliuojančių laukų, medžių...ech auginkime oliziukus, ar žolytes namie ir manau lengviau išgyvensime tą pilkąjį pavasarį! smile.gif


Cia vidurio Lenkijoj, jau viskas zaliuoja wub.gif taip miela sirdizia ta zalia zalia zolyte ir sprogstanciai medzia rolleyes.gif
Atsakyti