Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pasidaryti oliziuką?

Niu va,nupirkau seklu parduotuvej "velykine zolyte".(pokeliuose,kainuoja apie 1lt)Pardaveja rekomendavo sitam visam reikalui.Sake,turi sudygti per pora savaiciu thumbup.gif taigi lekiu i spinta kojines ir prie darbo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2005 02 16, 22:41)
Noa, panašus į tavo nuotrauką avatare, tik vietoj plaukų žolė auga  biggrin.gif Tai negi negražus?


Nm, nu labai tada grazus turetu but biggrin.gif O kur ten pedkelne? Is ko snukis? Dantys? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 02 17, 19:50)
Nm, nu labai tada grazus turetu but biggrin.gif O kur ten pedkelne? Is ko snukis? Dantys? g.gif

Is tos pedkelnes pripiltos pjuvenu sonuose padaryti ausis pvz. apristi kokiu siulu, na gausis du guziukai, o per viduri isgauti taip pat oliziuko nosiuke smile.gif Surasti kokias grazias sagas ar siaip kas sauna i galva prisiuti akis, o burnai galima prisiuti koki kaspineli raudona ar taip pat sagiuke smile.gif fantazijos reikalas.
Siandien su vyru juokemes prisimine, kad buna taip kad seklos isdygsta ir is ausu.. smile.gif na bet cia jau sekmes reikalas ar igudimo kaip seksis padaryti smile.gif
Noa, daugiau fantazijos arba kantrybes, kai padarysim tikrai as bent prisizadu i kelti fotkes oliziuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gida @ 2005 02 17, 17:47)
Niu va,nupirkau seklu parduotuvej "velykine zolyte".(pokeliuose,kainuoja apie 1lt)Pardaveja rekomendavo sitam visam reikalui.Sake,turi sudygti per pora savaiciu thumbup.gif  taigi lekiu i spinta kojines ir prie darbo wink.gif

NA Tu ir greita. As tai uzsiprasiau, kad is kaimo man atsiustu pjuvenu, nes kauna nelabai zinau is kur gauti, tai teks man laukti sekmadienio, kol gausiu. Siandien su vyru ilgai kvatojomes. As jo klausiu is kokios reiktu daryti pedkelnes oliziuka ar is baltos, ar is juodos? O jis man sako: darom viena negra oliziuka, o kita baltaji smile.gif Tai koki Tu darysi oliziuka? biggrin.gif
Atsakyti
Kaip iš kokios spalvos pėdkelnės, iš rudos, aišku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2005 02 17, 21:58)
Kaip iš kokios spalvos pėdkelnės, iš rudos, aišku smile.gif


Galima is geltonos butu kitaicas smile.gif
o jeigu is raudonos tai butu indenas smile.gif
Atsakyti
Musu su dukriuku menas ax.gif
tik labai nesijuokit...
Atsakyti
QUOTE(gida @ 2005 02 18, 09:17)
Musu su dukriuku menas  ax.gif
tik labai nesijuokit...

Labai grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir meniska thumbup.gif
O isduok paslapti, kur Tu ten ji idejus esi su tokiom rankenom g.gif
Atsakyti
QUOTE(slibe @ 2005 02 18, 07:41)
Labai grazu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif ir meniska thumbup.gif
O isduok paslapti, kur Tu ten ji idejus esi su tokiom rankenom g.gif


Isodinom i vaikiska puodeli smile.gif.mes jo jau seniai nebenaudojam,ir beveik nenaudojom,tai bent siam reikalui praverte biggrin.gif
Atsakyti
Galima Oliziukui uždėti akinukus iš vielos.O mūsiškiui ant nosiuko išdygo žolytė,tai joukiemės sakėm toks pasenias ir plaukai nosį auga ir akinių jam reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2005 02 18, 17:38)
Galima Oliziukui uždėti akinukus iš vielos.O mūsiškiui ant nosiuko išdygo žolytė,tai joukiemės sakėm toks pasenias ir plaukai nosį auga ir akinių jam reikia biggrin.gif

thumbup.gif mintis, manau reiks pabandyti islankstyti smile.gif
gida, panasiai ir spejau, kad turbut puodeli is vaiko atemet smile.gif

na, as taip pat nusipirkau Velykines zolytes, nes kitokios neradau smile.gif
Atsakyti
Aš tai prisimenu darydavau iš pjuvenų. Surišdavau nosį ir ausis. Akis ir burną nupiešdavau ir priklijuodavau iš popieriaus. Akinius lankstydavau iš aliuminio minkštos vielos. Vietoj plaukų pripildavau paprasčiausių grūdų. Tik aliziukas pas mane būdavo apvalus, o ne pailgas, kad tilptų į puodelį. biggrin.gif Pastatydavau ant lėkstutės. thumbup.gif
Atsakyti