Įkraunama...
Įkraunama...

Turto deklaravimas

greiciausiai parametruose parinkta telefono atmintis , todel ir nematot nes isaugota sim atmintyje, pasirinkit sim arba ir sim ir tel
Atsakyti
pildau turto deklaracija turiu tokius klausimus:
1. pagal ka nustatinejama turto verte? ar nurodyti +/- vidurki, kiek jis gali kainuoti, ar pagal koki principa?
2. iki keliu metu vaikai yra itraukiami i deklaracija?
Atsakyti
o man klausimas kilo-gyvenam name,o šalia statomės naują(tam pačiam sklype).kaip tai parodyti deklaracijoj??šiuo metu dar tik pamatai,bet jau norėtųsi įtraukti juos,projektą,gal dar koks su tuo susijęs stambus pirkinys jei bus.kaip tai padaryt?juk kasmet tie rodmenys keisis.gal kas susidūrėt?
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2010 10 27, 21:56)
pildau turto deklaracija turiu tokius klausimus:
1. pagal ka nustatinejama turto verte? ar nurodyti +/- vidurki, kiek jis gali kainuoti, ar pagal koki principa?
2. iki keliu metu vaikai yra itraukiami i deklaracija?

vidurki nurodyt. ziurint koks turtas. jei masina prikot pries 5 m uz 10000 lt, numeskit drasiai kad ir 6000...
i turto deklaracija siaip seimos nariai itraukiami. jei vaikai iki 24m ir mokos dieniniam - itraukiami turi but...

QUOTE(Marmaledas @ 2010 11 04, 18:37)
o man klausimas kilo-gyvenam name,o šalia statomės naują(tam pačiam sklype).kaip tai parodyti deklaracijoj??šiuo metu dar tik pamatai,bet jau norėtųsi įtraukti juos,projektą,gal dar koks su tuo susijęs stambus pirkinys jei bus.kaip tai padaryt?juk kasmet tie rodmenys keisis.gal kas susidūrėt?

kol neiregistruotas naujas namas, jis ne namas siaip...
Atsakyti
Turiu ir as klausima.Tokia situacija: 2008metais mamos buta pardavem (buvo parasius igaliojima) ir nupirkom jai mazesni, bet kadangi jos tuo metu nebuvo LT ta buta uzrase man. As jo niekur nedeklaravau ir nieko nedariau.Ar man reikia kokius dokumentus tvarkyti, esu girdejusi kad reikia daryti kaip dovanojima? bet jei mamos lietuvoje nera? ar as ateiti nesulauksiu kokiu nors baudu?
Atsakyti
Sakykite,kas susidūrėte,nuo kokios sumos šiais laikais reikia ,perkant nekilnojamąjį turtą,deklaruoti sumą. Ir,jei negali deklaruoti,koks būtų procentas,kurį reikia sumokėti,kad pajamos pataptų legalios?

Ačiū už atsakymąsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nmante: 09 vasario 2011 - 08:49
O kam deklaruoti? Aš irgi šiemet pirkau butą ir deklaruoti visiškai nieko nesiruošiu, o jei mokesčiai prisiknis iš kur gavau finansų šiam pirkiniui manau užteks nuėjus pas juos įrodyti (gal kokiomis pažymomis) kad pinigai legalūs. Na bent jau aš elgsiuosi taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Perkune @ 2011 02 09, 14:56)
O kam deklaruoti? Aš irgi šiemet pirkau butą ir deklaruoti visiškai nieko nesiruošiu, o jei mokesčiai prisiknis iš kur gavau finansų šiam pirkiniui manau užteks nuėjus pas juos įrodyti (gal kokiomis pažymomis) kad pinigai legalūs. Na bent jau aš elgsiuosi taip  4u.gif


Na taip,deklaruoti gal nereikia,susimaisiau,bet nuo kokios sumos jau gali VMI pareikalauti,jei uzkliutų,deklaruoti.
Atsakyti
QUOTE(Perkune @ 2011 02 09, 14:56)
O kam deklaruoti? Aš irgi šiemet pirkau butą ir deklaruoti visiškai nieko nesiruošiu, o jei mokesčiai prisiknis iš kur gavau finansų šiam pirkiniui manau užteks nuėjus pas juos įrodyti (gal kokiomis pažymomis) kad pinigai legalūs. Na bent jau aš elgsiuosi taip  4u.gif

o kokias pazymas turite galvoje? Kaip irodyti mokesciams, jei uzkliutu, kad pinigai yra sutaupyti, jei niekada nebuvo deklaruotas turtas (pinigai). Pas mane taip pat iskilo toks klausimas, ruosiuosi pirkti buta, taciau visai susipainiojau su tais deklaravimais. Idomu nuo kokios sumos reikia deklaruoti turimus pinigus (turiu galvoje sutaupytus), ar galima taip paprastai juos istraukti " is kojines" ? rolleyes.gif
Atsakyti
Klausiau vmi,geklaruoti reik tik tada,kai Jus arba jusu sutuoktinis yra valstybes tarnautojai, arba politikai.
Atsakyti
QUOTE(*Bagirute* @ 2011 03 22, 17:03)
o kokias pazymas turite galvoje? Kaip irodyti mokesciams, jei uzkliutu, kad pinigai yra sutaupyti, jei niekada nebuvo deklaruotas turtas (pinigai). Pas mane taip pat iskilo toks klausimas, ruosiuosi pirkti buta, taciau visai susipainiojau su tais deklaravimais. Idomu nuo kokios sumos reikia deklaruoti turimus pinigus (turiu galvoje sutaupytus), ar galima taip paprastai juos istraukti " is kojines" ? rolleyes.gif

bijau pameluot, bet zinau kad nekilnojamas turtas pirktas uz didesne nei 50.000lt suma- informacija yra perduodama atitinkancioms instancijoms.
o popieriukai galioja visi, tiesiog artimo giminaicio parduotas turtas ir gauti pinigeliai, visokie skolos lapeliai tvirtinti pas notara ir t.t. nebutinai turi buti visi litai is uzdarbio... gal but giminaitis pasieme paskola ir paskolino jums (jus su juo pasirasot pas notara sutartele)..
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2011 03 22, 19:16)
bijau pameluot, bet zinau kad nekilnojamas turtas pirktas uz didesne nei 50.000lt suma- informacija yra perduodama atitinkancioms instancijoms.
o popieriukai galioja visi, tiesiog artimo giminaicio parduotas turtas ir gauti pinigeliai, visokie skolos lapeliai tvirtinti pas notara ir t.t. nebutinai turi buti visi litai is uzdarbio... gal but giminaitis pasieme paskola ir paskolino jums (jus su juo pasirasot pas notara sutartele)..

Sakot... g.gif niu man taip vmi nieko nesakė...
Atsakyti