Įkraunama...
Įkraunama...

Turto deklaravimas

QUOTE(astulka1 @ 2010 04 15, 11:45)
taip, yra pareigybiu sarasas, kurie privalo kas met deklaruoti turta, kaip pvz., politikai, valstybes tarnautojai, pareigunai - ir jei jusu seimos narys (vyras ar zmona) ieina i siu pareigybiu sarasa - jus deklaruojat kartu (toje pacioje) deklaracijoje ir savo turta (kas neieina i bendra nuosavybe, o kas ieina, deklarauojama taip pat);



Ai, mes paprasti zmogeliai, vadinasi mums nebutina thumbup.gif Aciu
Atsakyti
QUOTE(blondynka @ 2010 04 19, 09:01)
Ai, mes paprasti zmogeliai, vadinasi mums nebutina  thumbup.gif  Aciu


bet gi yra įstatymo pakeitimas
http://www.vmi.lt/lt/?itemId=10815456

ir pasirodo, kad gimę 1986 ir jaunesni turi deklaruoti savo turtą,
t.y. nuolatiniai Lietuvos gyventojai 18 metų sulaukę nuo 2004-01-01 iki 2009-12-31.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leblon: 25 balandžio 2010 - 19:50
Ar kas deklaruoja sutaupytus pinigelius "kojneje", ar neapmokestins ju g.gif O jei taupyta kelis metus, bet tik dabar privaloma deklaruoti g.gif Ar neprisikabins mokesciai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2010 04 25, 22:49)
Ar kas deklaruoja sutaupytus pinigelius "kojneje", ar neapmokestins ju  g.gif  O jei taupyta kelis metus, bet tik dabar privaloma deklaruoti  g.gif  Ar neprisikabins mokesciai  g.gif


jei tai legalūs pinigai, tai neprisikabins.
na pvz kaip aš suprantu,
aš per savo visą gyvenimą tik dirbau, niekas man turto nedovanojo, nieko nepaveldėjau.
dirbu tik 4 metus per savo gyvenimą ir pvz per tuos 4 metus uždirbau 10 000 Lt,
tai jei mano sąskaitoje bus 9000 Lt tai nieks neprisikabins,
o jei 20 000, tai prašys pateikti paaiškinimą, iš kur atsirado dar 10 000.
Atsakyti
QUOTE(Leblon @ 2010 04 25, 22:56)
jei tai legalūs pinigai, tai neprisikabins.
na pvz kaip aš suprantu,
aš per savo visą gyvenimą tik dirbau, niekas man turto nedovanojo, nieko nepaveldėjau.
dirbu tik 4 metus per savo gyvenimą ir pvz per tuos 4 metus uždirbau 10 000 Lt,
tai jei mano sąskaitoje bus 9000 Lt tai nieks neprisikabins,
o jei 20 000, tai prašys pateikti paaiškinimą,  iš kur atsirado dar 10 000.

Zinoma legalus. Tik jei uzdirbta kad ir jusu pvz 10 000lt, o sutaupyta 9000lt, tai kaip ir pragyvenimui ne kas lieka. Ar cia nekreipiama demesio i tai g.gif Nors pas mane visai ne tokios proporcijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2010 04 25, 23:52)
Zinoma legalus. Tik jei uzdirbta kad ir jusu pvz 10 000lt, o sutaupyta 9000lt, tai kaip ir pragyvenimui ne kas lieka. Ar cia nekreipiama demesio i tai  g.gif  Nors pas mane visai ne tokios proporcijos smile.gif


čia aš kaip pavyzdį lengvus skaičius paėmiau, tiek neuždirbau ir nesutaupiau smile.gif

aš manau, kad į pragyvenimą nekreipia dėmesio.
nes kažkaip būtų gal painu, nešti įrodymą, kad kažkiek metų tėvai mane maitino? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leblon: 25 balandžio 2010 - 23:38
QUOTE(Leblon @ 2010 04 26, 00:37)
čia aš kaip pavyzdį lengvus skaičius paėmiau, tiek neuždirbau ir nesutaupiau smile.gif

aš manau, kad į pragyvenimą nekreipia dėmesio.
nes kažkaip būtų gal painu, nešti įrodymą, kad kažkiek metų tėvai mane maitino?  lotuliukas.gif

Dar pasiskaiciau ta istatyma, ir toks neaiskumas, kad kaip ir turta turi deklaruoti tik 2004 sualauke 18 emtu, jei man sukako anksciau 18, tai turbut nereikia. Nes vyras aiskina, kad musu neliecia g.gif

"Įstatyme nustatyta, kad nuolatiniai Lietuvos gyventojai, nuo 2004 ir vėlesnių metų sulaukę 18 metų, taip pat 18 metų sulaukę ir vyresni asmenys nuo 2004 ir vėlesnių metų įgiję teisę nuolat gyventi Lietuvoje turės deklaruoti įstatyme nurodytą turtą.

Gyventojai, sulaukę 18 metų ar įgiję teisę nuolat gyventi Lietuvoje privalės pateikti turto deklaracijas vieną kartą ir tik tuo atveju, jeigu jie turės įstatymo 3 str. 2 dalyje nurodyto deklaruotino turto tų metų, kai jiems sukanka 18 metų arba kai jie įgyja teisę nuolat gyventi Lietuvoje, gruodžio 31 dieną. Turto deklaracijas tokie gyventojai turės pateikti iki kalendorinių metų, einančių po tų kalendorinių metų, kuriais jie sulaukė 18 metų ar įgijo teisę nuolat gyventi Lietuvoje (t.y. už kuriuos turi būti deklaruojamas turtas), gegužės 1 dienos.

"
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2010 04 26, 20:09)
Dar pasiskaiciau ta istatyma, ir toks neaiskumas, kad kaip ir turta turi deklaruoti tik 2004 sualauke 18 emtu, jei man sukako anksciau 18, tai turbut nereikia. Nes vyras aiskina, kad musu neliecia  g.gif


Turto deklaracijas tokie gyventojai turės pateikti iki kalendorinių metų, einančių po tų kalendorinių metų, kuriais jie sulaukė 18 metų ar įgijo teisę nuolat gyventi Lietuvoje (t.y. už kuriuos turi būti deklaruojamas turtas), gegužės 1 dienos.

"


jei jums sukako anksciau nei 2004, tai neliecia;

pagal paskutine pastraipa , pagal mane jus turetumete deklaruoti savo turima turta tai dienai kai jusm sukanak 18 metu, o deklaruojat kitais metais, t.y. kaip mes pvz., deklaruojam 2010 metais uz 2009 metus;

bet visada geriausia yra pasiskambinti i VMI cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2010 04 26, 19:09)
Dar pasiskaiciau ta istatyma, ir toks neaiskumas, kad kaip ir turta turi deklaruoti tik 2004 sualauke 18 emtu, jei man sukako anksciau 18, tai turbut nereikia. Nes vyras aiskina, kad musu neliecia  g.gif


normalia kalba sakant,
tai deklaruoti turi tie, kurie gimė 1986 ir jaunesni.
Jei Jūs 1985 metų gimimo ar vyresnė, tai jūsų neliečia.
Atsakyti
per kiek laiko turi grazinti pinigus?

Kiek kam jau veluoja?
Atsakyti
QUOTE(DIDIeuforija @ 2010 04 29, 13:50)
per kiek laiko turi grazinti pinigus?

Kiek kam jau veluoja?

teikdama turto deklaraciją niekaip pinigų nesusigrąžinsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DIDIeuforija @ 2010 04 29, 12:50)
per kiek laiko turi grazinti pinigus?

Kiek kam jau veluoja?

čia pinigai negrąžinami. Eik į "Pajamų deklaravimo temą"
Atsakyti