Įkraunama...
Įkraunama...

Turto deklaravimas

QUOTE(Askorke @ 2009 01 30, 19:48)
Sveiki. Nuo kada galima pildyti deklaracija uz 2008 metus?

Jau galima pildyti...

Uzejau i tema, galvojau naudingos info rasiu, bet matau, kad didzioji dalis neskiria PAJAMU nuo TURTO deklaravimo..


Auges, tikriausiai niekas nesikeite su TURTO deklaracijomis? Dar nesigilinau angel_sadangel.gif:
Atsakyti
Gal kas nors zinote? Pildant turto deklaracija, kokia reikia irasyti turto verte (butent buto, pirkto pries keturis metus) - ar rasyti suma, nurodyta pirkimo-pardavimo sutartyje, ar vidutine rinkos verte?
Atsakyti
QUOTE(satrix @ 2009 04 02, 10:11)
Gal kas nors zinote? Pildant turto deklaracija, kokia reikia irasyti turto verte (butent buto, pirkto pries keturis metus) - ar rasyti suma, nurodyta pirkimo-pardavimo sutartyje, ar vidutine rinkos verte?

aš rinkos vertę rašau, nors nuo pirkimo nelabai skyrėsi
Atsakyti
Jei atsiras optimistu, norinciu pildyti deklaracija online, galite nevargti... Deklaracijos nepriimdavo, nes pagrindine "klaida" - nenurodydavau gautu pajamu uzsienyje ir ten sumoketu mokesciu... Dvi dienas "sedejau ant telefono" ir bandziau irodyti, kad uz kardono nedirbau. Ir tik 24-tas!!!!!!! SKAMBUTIS DAVE REZULTATA. Atsakymas -"... online sistema neveikia..."!!! biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas zinote kada vmi pateiks deklaracijas uz 2009m?Keista kad dar nera g.gif
Atsakyti
QUOTE(onute33 @ 2010 03 08, 11:14)
Gal kas zinote kada vmi pateiks deklaracijas uz 2009m?Keista kad dar nera g.gif

šiandien sakė, kad "savaite vėluos" tik neaišku ar nuo kovo 8 savaite ar nuo kada doh.gif
Atsakyti
QUOTE(onute33 @ 2010 03 08, 11:14)
Gal kas zinote kada vmi pateiks deklaracijas uz 2009m?Keista kad dar nera g.gif


aha, as irgi siandien pasiziurejau, kad nera vis dar pateikta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lelellyte @ 2010 03 08, 15:42)
aha, as irgi siandien pasiziurejau, kad nera vis dar pateikta  verysad.gif



delfi rašo, kad "Preliminariosios pajamų deklaracijos – kovo 23 d."
Atsakyti
Ikele tas deklaracijas, kaip ir sake, 23 d. Mamos jau yra, o mano kazkodel neikele verysad.gif I VMI prisiskambinti neimanoma sad.gif
Atsakyti
Yra tema PAJAMŲ deklaravimas
http://www.supermama...;#entry35906496
Atsakyti
Norejau paklausti geriau nusimananciu. Zodziu pagal ta nauja nutarima pakliunu i deklaruoti turta privalanciu pilnameciu sarasus. o klausimas toks, teikiant turto deklaracija privaloma teikti ir pajamu deklaracija? Esu bedarbe, toliau studijuoju, stipendija gaunu, tai tokios tos mano ir pajamos. tik tiek, kad pinigu neismetau, tai va tuos ir privers deklaruot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tanite: 23 kovo 2010 - 22:39
QUOTE(Tanite @ 2010 03 23, 23:38)
Norejau paklausti geriau nusimananciu. Zodziu pagal ta nauja nutarima pakliunu i deklaruoti turta privalanciu pilnameciu sarasus. o klausimas toks, teikiant turto deklaracija privaloma teikti ir pajamu deklaracija? Esu bedarbe, toliau studijuoju, stipendija gaunu, tai tokios tos mano ir pajamos. tik tiek, kad pinigu neismetau, tai va tuos ir privers deklaruot.



kiek suprantu, jei tas turtas neregistruotas, tik tada reikia deklaruoti. Arba jei, tarkim, meno kuriniai, juvelyrika virsija 5000 Lt. O siaip ne, nereikia pajamu deklaracijos teikti, jei pagal istatyma nepriklauso.
Atsakyti