Įkraunama...
Įkraunama...

Turto deklaravimas

Oh, mes irgi nedeklaravom. Butas tai buvo iregistruotas, tai kaip suprantu jo ir deklaruot nereikejo. Nepamenu, kaip su zeme buvo, itariu, kad dar buvo neiregistruota (nes iregistravom po poros metu po pirkimo). Paskola paimta 2002, nedeklaruota.

Dabar ruosiames buta pardavineti, kazin neuzleksim ant kokiu baudu ar dar kokiu nesamoniu g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Muse @ 2006 04 01, 10:32)
Oh, mes irgi nedeklaravom. Butas tai buvo iregistruotas, tai kaip suprantu jo ir deklaruot nereikejo. Nepamenu, kaip su zeme buvo, itariu, kad dar buvo neiregistruota (nes iregistravom po poros metu po pirkimo). Paskola paimta 2002, nedeklaruota.

Dabar ruosiames buta pardavineti, kazin neuzleksim ant kokiu baudu ar dar kokiu nesamoniu g.gif  g.gif


turta kurio nebuvo atlikta teisine registracija reikejo deklaruoti. O Buto kaip suprantu teisine regsitracija buvo atlikta, todel ji parduodant keblumu nebus. Nebent tai, kad jai turtas nebus isturetas 3m tai gali teks moketi nuo skirtumo 15% gyventoju pajamu mokesti. Paskolas deklaravo bankas, todel cia irgi keblumu nebus.
Atsakyti
Lasele, aciu.
pasiziurejau, zeme iregistruota 2003 birzeli, tai kaip suprantu jos irgi deklaruot nereikejo, tai kad kaip ir viskas ok su tuo turtu, ar ne g.gif

Laukiam kol 3 metai sueis, kad nereiktu tu 15 % moketi, sita zinom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Muse @ 2006 04 01, 15:22)
Lasele, aciu.
pasiziurejau, zeme iregistruota 2003 birzeli, tai kaip suprantu jos irgi deklaruot nereikejo, tai kad kaip ir viskas ok su tuo turtu, ar ne g.gif

Laukiam kol 3 metai sueis, kad nereiktu tu 15 % moketi, sita zinom biggrin.gif

Prasau mirksiukas.gif
Ne.
Atsakyti
laba,
norėčiau pagalbos ax.gif
jei turiu vertybinių popierių pirktų per banką, tai užtenka, kad bankas perduoda duomenis VMI, ar ir man reik užpildyt deklaraciją?
aš nedirbu, todėl man nesisekė pildyt FR0001 formą (reikia nurodyti darbovietę), o vieno priedo juk nepriima, tai kaip dabar čia man g.gif
Atsakyti
QUOTE(airara* @ 2007 05 10, 08:27)
laba,
norėčiau pagalbos  ax.gif
jei turiu vertybinių popierių pirktų per banką, tai užtenka, kad bankas perduoda duomenis VMI, ar ir man reik užpildyt deklaraciją?
aš nedirbu, todėl man nesisekė pildyt FR0001 formą (reikia nurodyti darbovietę), o vieno priedo juk nepriima,  tai kaip dabar čia  man  g.gif


Šia deklaraciją privaloma pildyti šiems asmenims. Jeigu jums privaloma (dirbote pernai) tai nurodotę buvusią darbovietę.

Metinės gyventojo (šeimos) turto
deklaracijos užpildymo, teikimo ir
tikslinimo taisyklių
1 priedas

TURTĄ DEKLARUOTI PRIVALANČIŲ ASMENŲ SĄRAŠAS


1. Europos Parlamento nariai, išrinkti nuo Lietuvos Respublikos (toliau - EP nariai), ir jų šeimų nariai;
2. Kandidatai į EP narius, renkamus nuo Lietuvos Respublikos (toliau - kandidatai į EP narius), ir jų šeimų nariai;
3. Kandidatai į valstybės politikus ir jų šeimų nariai;
4. Krašto apsaugos sistemos profesinės karo tarnybos kariai, kurių veiklą reglamentuoja Operatyvinės veiklos įstatymas, profesinės karo tarnybos karininkai ir jų šeimų nariai;
5. Lietuvos banko valdybos nariai ir jų šeimų nariai;
6. Lietuvos kariuomenės vadas, kariuomenės vado pavaduotojai ir jų šeimų nariai;
7. Lietuvos Respublikos teismų pirmininkai, teismų pirmininkų pavaduotojai, teismų skyrių pirmininkai, teisėjai ir jų šeimų nariai;
8. Moterų ir vyrų lygių galimybių kontrolierius ir jo šeimos nariai;
9. Nacionalinės teismų administracijos direktorius ir jo šeimos nariai;
10. Prokurorai ir jų šeimų nariai;
11. Seimo kontrolieriai ir jų šeimų nariai;
12. Seimo, Respublikos prezidento, Vyriausybės, kitų pagal specialius įstatymus paskirtų valstybinių (nuolatinių) komisijų ir tarybų pirmininkai, jų pavaduotojai bei nariai ir jų šeimų nariai;
13. Seimo, Seimo pirmininko, Respublikos prezidento ir ministro pirmininko paskirti institucijų ir įstaigų, finansuojamų iš valstybės biudžeto, vadovai bei pareigūnai ir jų šeimų nariai;
14. Vaiko teisių apsaugos kontrolierius ir jo šeimos nariai;
15. Valstybės kontrolierius, valstybės kontrolieriaus pavaduotojai ir jų šeimų nariai;
16. Valstybės politikai ir jų šeimų nariai;
17. Valstybės tarnautojai ir jų šeimų nariai;
18. Valstybinių aukštųjų mokyklų vadovai ir jų šeimų nariai;
19. Žurnalistų etikos inspektorius ir jo šeimos nariai.
Atsakyti
ačiū 4u.gif
aš nepriklausau šiam sąrašui, vadinasi banke bereikalo man paniką sukelė ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airara*: 10 gegužės 2007 - 19:10
QUOTE(airara* @ 2007 05 10, 20:09)
ačiū  4u.gif
aš nepriklausau šiam sąrašui, vadinasi banke bereikalo man paniką sukelė ax.gif


O tai ką jums banke sakė, jeigu nepriklausote šioms kategorijoms, tai turto deklaracijos pildyti nereikia.
Atsakyti
man pasakė, kad jei vertybinių popierių suma viršija 2000 Lt reikia deklaruot, nors jie VMI perduoda visus duomenis, aš supanikavau, kad jau pavėlavau ir galvojau, kad nereik, tai paršė kokias formas turiu pildyt ir dar dėl visa ko tel. nr. užrasė, kad pasitikslinčiau - išmušė iš vėžių ax.gif
tai va
Atsakyti
QUOTE(airara* @ 2007 05 12, 12:58)
man pasakė, kad jei vertybinių popierių suma viršija 2000 Lt reikia deklaruot,


Kaip minėjau, reikia deklaruoti, jeigu yra prievolė deklaruoti, bet jums jos nėra, tai nereikia.
Atsakyti
Reikėjo pateikti vienkartinę turto deklaraciją už 2003 m. gruodžio 31 d. Buvo būtina teikti deklaraciją, jei tą dieną turėjai bent vieną iš šitų:
1) pinigų banke ar ne banke daugiau nei 50 000 Lt
2) pasiskolinusi pinigų, jei bendra suma viršija 2000 Lt
3) paskolinusi pinigų, jei bendra suma viršija 2000 Lt
4) vertybinių popierių, jei jų vertė viršija 2000 Lt
5) nebaigtus statyti statinius
6) meno kūrinius, brangakmenius, juvelyrinius dirbinius, tauriuosius metalus, kurių vieneto vertė viršija 10 000 litų;
7) kitą, nuolatinio Lietuvos gyventojo nuomone, vertingą turtą.

Kiek suprantu, jei po to VP įsigyti, tai nereikia.
Atsakyti
už 2003m. esu pateikus
Atsakyti