Įkraunama...
Įkraunama...

Turto deklaravimas

Merginos pajamuojant turta - kur reikia irasyti savo darboviete, ka rasyti - jei ataskaitiniais metais buvau vaiko prieziuros atostogose? rasyti darboviete, kuri mane isleido i vaiko prieziuros atostogas ar nieko nerasyti? g.gif
Atsakyti
Sveikutes,

As cia su tokiu klausimu,matot pildziau deklaracija uz praeitus metus,t.y uz 2008 2009 2010 metus,pildziau pries 2 savaites,kada galiu tiketis pinigeliu? g.gif jau uz 2011 metus gavau,o uz tuos tik gavusi sugalvojau,kad ir uz tuos senus metus susideklaruoti reikia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo titinaaaa: 19 balandžio 2012 - 18:23
Deklaruojant turtą jokių pinig niekas negrąžina. Yra tema "Pajamų deklaravimas"
Atsakyti

Turimą turtą deklaruoti privalo:
32. valstybės tarnautojai ir jų šeimos nariai;

Klausimas: vaikai taip pat privalo deklaruoti turimą savo turtą?
tėtis valstybės tarnautojas, visada pateikdavau mamos ir tėčio bendrą turto deklaraciją. 2012 metais įsigijau savo butą, tai dabar dar ir savo šeimos deklaraciją turiu teikti? 4u.gif

Atsakyti
O iki kokios sumos turintiems turto reikia jį deklaruoti? Aš čia apie paprastą fizinį asmenį.
Atsakyti
QUOTE(Mėlyna♥ @ 2013 07 07, 15:09)
O iki kokios sumos turintiems turto reikia jį deklaruoti? Aš čia apie paprastą fizinį asmenį.


tai ne visiems privaloma, ar jsu norite del save ji deklaruoti?
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2013 07 09, 10:40)
tai ne visiems privaloma, ar jsu norite del save ji deklaruoti?

Ne, ne, dėl savęs nenoriu, maniau, kad nuo kažkurios sumos privaloma visiems.
Atsakyti
QUOTE(Mėlyna♥ @ 2013 07 09, 15:05)
Ne, ne, dėl savęs nenoriu, maniau, kad nuo kažkurios sumos privaloma visiems.


negirdejau, kad nuo kazkokiso sumos privaloma;
o geriausia pasiskambinkit i VMI - pasakys kaip yra istiesu, nes privaloma valstybes tarnautojams, politikams ir pan.,
Atsakyti
Padėkit prašau, paaiškinkit kaip papildant deklaraciją pridėti papildomą tam tikros formos lapą.
Atsakyti