Įkraunama...
Įkraunama...

Turto deklaravimas

QUOTE(nmante @ 2011 03 22, 19:58)
Klausiau vmi,geklaruoti reik tik tada,kai Jus arba jusu sutuoktinis yra valstybes tarnautojai, arba politikai.



deklaruot reikai turta ir jei esi pasiemes paskola, apdraudes turat ir nori susigarzinti kazkiek pinigeliu.
Atsakyti
QUOTE(nmante @ 2011 03 22, 17:58)
Klausiau vmi,geklaruoti reik tik tada,kai Jus arba jusu sutuoktinis yra valstybes tarnautojai, arba politikai.


Kas privalo deklruoti turtą

QUOTE(Fragille @ 2011 03 22, 20:20)
Laba. Norėjau paklausti ar turėtų gražinti pinigėlius už 2010 m. paimtą būsto paskolą? Pleminarioje deklaracijoje jokių duomenų apie tai nėra, o naujienose rašė, kad galima susigrąžinti už 2009 m. Tai nuo 2010 m. nebegalima ar kažko nesuprantu?  g.gif

nepainiokit Pajamų ir Turto deklaracijų..
Deklaruojant TURTĄ niekas nieko negrąžina, visai kita forma FR0001
Deklaruojant PAJAMAS, grąžina už draudimus, paskolas ir t.t.t Forma GPM308

Tema čia
Atsakyti
Skambinausi i VMI, tai sake, kad nieko deklaruoti (jokiu sutaupytu pinigeliu) nereikia, tik tam tikriems tarnautojams, pries tai buvo ideta nuoroda KAS TURI DEKLARUOTI TURTA. Tai va, o apie jokius 50 000 nieko neminejo, na bet dar ryt jiems paskambinsiu g.gif
Atsakyti
kas deklaruojat turta.... kaip daryt su nebaiktom statybom? jei praitais metasi (uz 2009) mes deklaravome kiekvienas sau po 15000Lt (viso 30 000), ir siemet idejom 34 000 tuks, tai kaip rayst, pridet prie tu buvusiu 30 tuks tuos 34 tukst - viso rasyt 64 tuskt? ar rasyt tik tiek kiek praitais metais idejom? (tik tuos 34 t.)?
Papildyta:
QUOTE(*Bagirute* @ 2011 03 30, 19:57)
Skambinausi i VMI, tai sake, kad nieko deklaruoti (jokiu sutaupytu pinigeliu) nereikia, tik tam tikriems tarnautojams, pries tai buvo ideta nuoroda KAS TURI DEKLARUOTI TURTA. Tai va, o apie jokius 50 000 nieko neminejo, na bet dar ryt jiems paskambinsiu g.gif


o tai tad akaip suprast si straispni?

http://kauno.diena.l...laracija-263030
Atsakyti
pernai aš rašiau šioje temoje, kad kas 2004 metais sulaukė 18 metų ir jaunesni turi kasmet deklaruot savo turtą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leblon: 06 balandžio 2011 - 20:46
QUOTE(astulka1 @ 2011 04 06, 20:48)
kas deklaruojat turta.... kaip daryt su nebaiktom statybom? jei praitais metasi (uz 2009) mes deklaravome kiekvienas sau po 15000Lt (viso 30 000), ir siemet idejom 34 000 tuks, tai kaip rayst, pridet prie tu buvusiu 30 tuks tuos 34 tukst - viso rasyt 64 tuskt? ar rasyt tik tiek kiek praitais metais idejom? (tik tuos 34 t.)?
Papildyta:
o tai tad akaip suprast si straispni?

http://kauno.diena.l...laracija-263030


is tikro net nezinau kaip suprasti si straipsni... Nes dar karta uzklausiau mokesciu inspekcijos del to deklaravimo -jau oficialiai laiska buvauparasius, tai jie man atskambino ir dar karta patikino - kad jokios deklaracijos NEREIKIA. Tik tiems, kurie turi prievole deklaruoti turta
Atsakyti
QUOTE(*Bagirute* @ 2011 04 07, 20:18)
is tikro net nezinau kaip suprasti si straipsni... Nes dar karta uzklausiau mokesciu inspekcijos del to deklaravimo -jau oficialiai laiska buvauparasius, tai jie man atskambino ir dar karta patikino - kad jokios deklaracijos NEREIKIA. Tik tiems, kurie turi prievole deklaruoti turta



tai va, raso, ir patys sau priestarauja, bezobrazija kazkokia smile.gif
na bet man privaloma, vyras - pareigunas, tad ir man reik deklaruot, taip sakant seimos turto deklaracija daryt.
Atsakyti
Nerandu SeB`o banke pažymos deklaravimui doh.gif:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovana: 15 kovo 2012 - 13:57
QUOTE(jovana @ 2012 03 15, 15:57)
Nerandu SeB`o banke pažymos deklaravimui doh.gif:


gal dar nesuformuota?
turetu ateti zinute (ten kur banko pranesimai), kad jau suformuota pazayma.
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2012 03 15, 20:42)
gal dar nesuformuota?
turetu ateti zinute (ten kur banko pranesimai), kad jau suformuota pazayma.

Radau..

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Turiu klausimuka g.gif vyro direktorius liepia eiti ivmi ir pasidometi,kaip galima susitvarkyti,kad jis ir kiti darbininkai galetu skirti 2proc nuo pajamu mano neigaliam vaikui?ar esat kas susidure?as galima atidaryt saskaita vaiko vardu ir kad butu pervedami pinigeliai g.gif ?? g.gif g.gif
Aciu
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2012 04 12, 10:35)
Labas rytas 4u.gif
Turiu klausimuka g.gif vyro direktorius liepia eiti ivmi ir pasidometi,kaip galima susitvarkyti,kad jis ir kiti darbininkai galetu skirti 2proc nuo pajamu mano neigaliam vaikui?ar esat kas susidure?as galima atidaryt saskaita vaiko vardu ir kad butu pervedami pinigeliai g.gif ?? g.gif  g.gif
Aciu


vargu... kiek zinau fiziniam asmeniui 2 proc neskiriami. geriausias variantas butu tuos 2 proc skirti tai imonei, kur dirba jusu vyras (jei ji yra sarase, kuri gali gauti tuos 2 proc.), o tada kai imone gaus tuos pinigus - tiesiog skirs kaip labdara jusu vaikui.
bet zinoma, geriau pasitarkit su VMI.
Atsakyti