Įkraunama...
Įkraunama...

Mozilla Firefox

QUOTE(Makalius @ 2007 12 26, 19:07)
Ačiū. Nusistatysiu ir aš tokį skiną, mažu smagiau bus lakstyt po internetą biggrin.gif


o kaip toki ar kitoki skina galima pasidaryti moziloje g.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2007 12 31, 22:14)
o kaip toki ar kitoki skina galima pasidaryti moziloje  g.gif

Jeigu būtum perskaičiusi ankstesnius puslapius, tikrai būtum radusi mano žinutę su paveiksliukais.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 01 02, 10:02)
Jeigu būtum perskaičiusi ankstesnius puslapius, tikrai būtum radusi mano žinutę su paveiksliukais.


Nu kad viska perskaiciau g.gif matyt pagalvojau,kad ten kita problema tvarkoma.Beto pas mane nelietuviskai mozila,o english blush2.gif
Atsakyti
stai kaip atrodo asapaudus tool

user posted image

o cia atrodo taip paspaudus options

user posted image

o tai ka spausti kad tie skinu pakeitimai pasirodytu???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snaige: 02 sausio 2008 - 11:35
QUOTE(snaige @ 2008 01 02, 12:29)
stai kaip atrodo asapaudus tool

user posted image

o cia atrodo taip paspaudus options

user posted image

o tai ka spausti kad tie skinu pakeitimai pasirodytu???

Add-ons spausk, kur po Downloads yra. O tai kodėl Lietuviškai savo mozillos neišmokini šnekėti ?
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 01 02, 11:48)
Add-ons spausk, kur po Downloads yra. O tai kodėl Lietuviškai savo mozillos neišmokini šnekėti ?


todel kad mano seimoje ne visi leituviai rolleyes.gif sau vienai pasidaryt negaliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2008 01 02, 12:57)
todel kad mano seimoje ne visi leituviai  rolleyes.gif sau vienai pasidaryt negaliu ax.gif

Account'ą atskirą pasidaryk kompe ir turėsi, pas mane 4 žmogai šeimoje ir visi savo mozillas pagal savo skonį pasidarę. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 01 02, 12:04)
Account'ą atskirą pasidaryk kompe ir turėsi, pas mane 4 žmogai šeimoje ir visi savo mozillas pagal savo skonį pasidarę.  cool.gif

Tai del musu dvieiju uzteks ir vienos mozilos tongue.gif su tais accountais paskui nemokes persijungt vyras kai vienas buna namie doh.gif nelabai amatnus prie kompo,tai viska as turiu moket.
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2008 01 02, 13:13)
Tai del musu dvieiju uzteks ir vienos mozilos  tongue.gif su tais accountais paskui nemokes persijungt vyras kai vienas buna namie doh.gif nelabai amatnus prie kompo,tai viska as turiu moket.

Bėda su tokiais vyrais lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 01 02, 12:33)
Bėda su tokiais vyrais  lotuliukas.gif .

siuo klausimu tai jo lotuliukas.gif

neduoda man instaliuot kazko skino g.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2008 01 02, 13:50)
...
neduoda man instaliuot kazko skino  g.gif
Kas darosi ?
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 01 02, 13:34)
Kas darosi ?


Turiu naujausia versija mozillos,bet kai kuriu skinu negali patempt naujausia versija blink.gif g.gif kodel cia taip.Va kad ir tavo skinui reikia senos mozillos versijos.Siai naujai versijai vos trejeta skinu tinka. g.gif
Atsakyti