Įkraunama...
Įkraunama...

Mozilla Firefox

sveiki
padėkit man verysad.gif
gal kaledos visgi bus stebuklu metas 4u.gif
man visi internetiniai puslapiai ir Moziloj ir IE rodo be paveiksleliu,fono ir liniju doh.gif verysad.gif nezinau kame reikalas,gal padesite verysad.gif
ir mozila buvau instaliavusi lietuviu kalba,o kai perinstaliavo pc man jis anglu kalba pasidare ir nerandu kur pakeisti doh.gif
cia taip atrodo pvz SM puslapiai cia
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 12 13, 10:09)
Nu aš ne mergina, ale įkišiu trigrašį:
  ....  o ten jau pasižiūrėsi pavyzdžius ir išsirinksi kas gražiau.

Enjoy  biggrin.gif

Palemonai, o kaip taviškis vadinasi skinas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 12 26, 01:31)
Palemonai, o kaip taviškis vadinasi skinas?  smile.gif

RedShift V2 lyg ir g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 12 26, 15:03)
RedShift V2 lyg ir  g.gif .

Ačiū. Nusistatysiu ir aš tokį skiną, mažu smagiau bus lakstyt po internetą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2007 12 20, 21:56)
Na nežinau,man tai nepasidaro.Palaikau ant norimo kursoriaus ir nieko,tik rašo,kad reik kopijuot jį ir kažkur įdėt. blink.gif

O tai man niekas neatsakys? g.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2007 12 26, 21:55)
O tai man niekas neatsakys? g.gif

ir as laukiu pagalbos blush2.gif
Palemonai,gal padesi wub.gif arba tu Makaliau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2007 12 27, 00:01)
ir as laukiu pagalbos  blush2.gif
Palemonai,gal padesi  wub.gif arba tu Makaliau  wub.gif


Ir kam jums tie por dabar išmėginau, viskas veikia.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2007 12 27, 19:03)
Ir kam jums tie por dabar išmėginau, viskas veikia.

nesupratau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2007 12 27, 20:03)
Ir kam jums tie por dabar išmėginau, viskas veikia.

Kas yra por? g.gif Man neveikia.Gal kažkokius nustatymus reikia pakeisti,kad veiktų?Seniau ir man veikė,po to pasidariau default ir dabar po šiai dienai negaliu pasikeisti kursoriaus iš cursor mania.
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2007 12 27, 22:27)
Kas yra por? g.gif Man neveikia.Gal kažkokius nustatymus reikia pakeisti,kad veiktų?Seniau ir man veikė,po to pasidariau default ir dabar po šiai dienai negaliu pasikeisti kursoriaus iš cursor mania.

O... kokia žinutę išsiunčiau. Vis per tą rašymą iš loptopo.
Kursoriaus keitimo programėlę išmėginau, ji veikia be problemų. O kursoriu atstatyti galima per control panel, mause ir pasirenki windovs default arba none.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2007 12 27, 21:37)
O... kokia žinutę išsiunčiau. Vis per tą rašymą iš loptopo.
Kursoriaus keitimo programėlę išmėginau, ji veikia be problemų. O kursoriu atstatyti galima per control panel, mause ir pasirenki windovs default arba none.

Tai default aš irgi moku pasidaryt,bet noriu tarkim kokio šuniuko,žvaigždutės,širdutės ar pan.,bet man nekeičia,rašo,kad reik kopijuoti kažkokius kodus.
Atsakyti
QUOTE(gelyter @ 2007 12 23, 01:30)
Kaip reikia ištrinti adresą iš adresų juostos? ??  ax.gif



QUOTE(Gegytė @ 2007 12 25, 01:15)
Paspaudi dešinį pelės mygtuką ir "Pašalinti" arba "Iškirpti"  biggrin.gif


Šiaip kaip užrašytą adresą adresų juostoje ištrint aš ir be pagalbos moku. Tikriausiai ne aiškiai paklausiau: kaip reikia ištrinti adresą, kuris yra išsisaugojęs adresų juostoje. Na pvz. Kaj paspaudi ant adresų juostos išmeta daug adresų, kuriuos ankščiau vedei ir jie išsisaugojo tai kaip bent vieną iš jų reik ištrinti??????
Atsakyti