Įkraunama...
Įkraunama...

Mozilla Firefox

QUOTE(insi @ 2007 11 16, 20:54)
priemones --> nuostatos --> irasai norima puslapi prie 'pradzios tinklapis' --> gerai

Ačiū aciuks.gif
Atsakyti
gal zinote kas gali buti blogai jeigu negaliu issisugoti jokiu paveiksleliu is interneto i savo kompa g.gif pasibandziau su exploreriu tai viskas normaliai, bet siaip pastoviai naudojuosi mozilla, o cia nebesigauna unsure.gif
Atsakyti
Padekite, nieko nesigaudau .. schmoll.gif .Kazkaip buvau padariusi pelytes rodykle drugeliu(buvo visokiu variantu.. ax.gif ), bet atejo kaimynas, kazka man cia ziurejo ir dabar nerandu Mozillos pirmame puslapije irankiu juostoje, kur tai dariau g.gif doh.gif .Dar ten ir i smailiukus galima buvo ieiti ax.gif . Kur dingo?Nu tikrai buvo irankiu juostoje.. doh.gif Ar tai versija kokia kita? Atsibodo man tas drugelis, noriu standartines rodykle matyti ekrane.. g.gif unsure.gif
Atsakyti
Padekite, nieko nesigaudau .. ax.gif doh.gif .Kazkaip buvau padariusi pelytes rodykle drugeliu(buvo visokiu variantu. ax.gif ), bet atejo kaimynas, kazka man cia ziurejo ir dabar nerandu Mozillos pirmame puslapije irankiu juostoje, kur tai dariau g.gif doh.gif .Dar ten ir i smailiukus galima buvo ieiti g.gif ax.gif . Kur dingo?Nu tikrai buvo irankiu juostoje.. unsure.gif Ar tai versija kokia kita? Atsibodo man tas drugelis, noriu standartines rodykle matyti ekrane.. doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 11 gruodžio 2007 - 01:42
QUOTE(/ Lisa / @ 2007 12 11, 01:41)
Padekite, nieko nesigaudau .. ax.gif  doh.gif  .Kazkaip buvau padariusi pelytes rodykle drugeliu(buvo visokiu variantu. ax.gif ), bet atejo kaimynas, kazka man cia ziurejo ir dabar nerandu Mozillos pirmame puslapije irankiu juostoje, kur tai dariau g.gif doh.gif .Dar ten ir i smailiukus galima buvo ieiti  g.gif  ax.gif  . Kur dingo?Nu tikrai buvo irankiu juostoje..  unsure.gif Ar tai versija kokia kita? Atsibodo man tas drugelis, noriu standartines rodykle matyti ekrane..  doh.gif  unsure.gif

Jei problema ta apie kurią aš galvoju,tai Moziloj atsidaryk View->Toolbars(mežinau tik kaip lietuviškai doh.gif ).Ir ten rasi sudėtas varneles ant esamų įrankių juostų.Padėk ant savo smailikų,kursorių juostos varnelę ir ją vėl rodys.... mirksiukas.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2007 12 11, 02:41)
... bet atejo kaimynas, kazka man cia ziurejo ir dabar nerandu Mozillos pirmame puslapije irankiu juostoje, kur tai dariau g.gif doh.gif .Dar ten ir i smailiukus galima buvo ieiti  g.gif  ax.gif  . Kur dingo?Nu tikrai buvo irankiu juostoje..  unsure.gif Ar tai versija kokia kita? Atsibodo man tas drugelis, noriu standartines rodykle matyti ekrane..  doh.gif  unsure.gif

1. Imi kaimyną už kalnieriaus, atitempi prie savo kompo ir neišleidi kol nesutvarkys kaip buvo anksčiau.

2. Su juo daugiau nebedraugauji.
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2007 12 11, 01:39)
Padekite, nieko nesigaudau .. schmoll.gif .Kazkaip buvau padariusi pelytes rodykle drugeliu(buvo visokiu variantu.. ax.gif ), bet atejo kaimynas, kazka man cia ziurejo ir dabar nerandu Mozillos pirmame puslapije irankiu juostoje, kur tai dariau g.gif  doh.gif .Dar ten ir i smailiukus galima buvo ieiti ax.gif . Kur dingo?Nu tikrai buvo irankiu juostoje.. doh.gif  Ar tai versija kokia kita? Atsibodo man tas drugelis, noriu standartines rodykle matyti ekrane.. g.gif  unsure.gif

Atsakiau čia
Atsakyti
kas galėtu padėti,kai pasileidziu Mozilla išmeta man tokia lentele visad g.gif
"TWS atsakymo klaida.Prašome informuoti serverio administratorių>"
Atsakyti
QUOTE(Giedrike X @ 2007 12 12, 19:14)
kas galėtu padėti,kai pasileidziu Mozilla išmeta man tokia lentele visad g.gif
"TWS atsakymo klaida.Prašome informuoti serverio administratorių>"

kokį saitą atidarinėji ?
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 12 12, 18:20)
kokį saitą atidarinėji ?


su google atsidaro
Atsakyti
Merginos, man nieko neiseina. Gal yra daug versiju Moziilos? Pvz , kur ikele iride, tai mano Mozila -visia kitoks vaizdas irankiu juostos g.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 12 gruodžio 2007 - 18:46
QUOTE(/ Lisa / @ 2007 12 12, 19:45)
Merginos, man nieko neiseina.  Gal yra daug versiju Moziilos? Pvz , kur ikele iride, tai mano Mozila -visia kitoks vaizdas irankiu juostos g.gif .

galima parsisūsti įvairius papildinius mozilai pagal savo skonį.
Atsakyti