Įkraunama...
Įkraunama...

Mozilla Firefox

Manau, kad imanoma, bet nekiekvieno nosiai.. Tikrai mintinai nepasakysiu, reiks prie progos pasinagrineti, nes pagavo azartas bigsmile.gif Buna visokie log failai..

P.S. truputi keistai nuskambejo arba per silpnai isigilinau kaip ta "uzuomina" buvo pateikta..
Jis pats atkartojo, ka pries puse metu su juo paciu jus susirasinejote? Ar teisingai supratau?
Jei taip, tai gal tiesiog tikrina kaip reaguosit, nezinia ar jis "zalias" vartotojas taip lengvai galetu rasti tokius dalykus.
Be to, apie kokia programa eina kalba? Skype, email per interneto narsykle...? g.gif
Atsakyti
Viskas prasidėjo nuo to, kad namie buvo dukrytę palikę su aukle, pasirodo ji nesugebėjo net vaistukų suduoti, tada kažkaip patikrino, ką ji veikė, tai sakė visą dieną presedėjo internete, išvardino žmonai kokius puslapius auklė žiūrėjo, su kuo susirašinėju okiu laiku ir tt.

O čia anksčiau jis paėmė žmonos nešiojamą kompiuterį ir patikrino, su kuo ji susirašinėjo ir tt. Žodžių kelių mėnesių istoriją. Sake galima pusę metų pažiūrėti.

kalba eina tikriausiai apie internetą, tiksliai nežinau g.gif FB, gmail, o skype nežinau ar tikrino (gali patkrinti) g.gif
Atsakyti
QUOTE(justeva @ 2012 11 07, 09:41)
Viskas prasidėjo nuo to, kad namie buvo dukrytę palikę su aukle, pasirodo ji nesugebėjo net vaistukų suduoti, tada kažkaip patikrino, ką ji veikė, tai sakė visą dieną presedėjo internete, išvardino žmonai kokius puslapius auklė žiūrėjo, su kuo susirašinėju okiu laiku ir tt.

O čia anksčiau jis paėmė žmonos nešiojamą  kompiuterį ir patikrino, su kuo ji susirašinėjo ir tt. Žodžių kelių mėnesių istoriją. Sake galima pusę metų pažiūrėti.

kalba eina tikriausiai apie internetą, tiksliai nežinau g.gif  FB, gmail, o skype nežinau ar tikrino (gali patkrinti) g.gif

Man tai čia vistiek panašiausia į šnipinėjimo programėlę...
Instaliuojasi be didelių pastangų greitai ir paslėpti galima taip, kad nežinodamas ko ieškai net nerasi jos kompiuteryje smile.gif
Kažkada seniai, iš smalsumo, buvau sau susiinstaliavusi vieną iš programėlių. Puikiai atlieka savo "darbą": kokiame puslapyje, kurią valandą, kas buvo rašyta(įvesti slaptažodžiai, tekstai, laiškai, nuorodų paspaudimai), Skype pokalbiai...žodžiu, visi klavišų paspaudimai kaip ant delno smile.gif) Galima nusistatyti, kad kas tam tikrą laiką darytų ekrano nuotraukas ir visą šitą gėrį siųstų į nurodytą el.paštą, arba suspaudus tam tikrą klavišų kombinaciją, kai prisėdi prie to kompiuterio, atsidaro programėlė ir pasižiūri kas, ką ir kada veikė smile.gif O po tiek metų, manau, tos programėlės dar labiau patobulėję smile.gif
Bet jau čia ne šioje temoje reikėtų diskutuoti...
Atsakyti
DuoDuo, gal gaima placiau i AZ kokia programele ir kaip ten kas blush2.gif
Arba nukreipkite i kita tema lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(justeva @ 2012 11 07, 13:52)
DuoDuo, gal gaima placiau i AZ kokia programele ir kaip ten kas  blush2.gif
Arba nukreipkite i kita tema  lotuliukas.gif

Jei atkasiu kaip ji vadinasi, duosiu žinot smile.gif Daugiau nei prieš 5 metus bandyta, tai žinot.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DuoDuo @ 2012 11 07, 14:15)
Jei atkasiu kaip ji vadinasi, duosiu žinot smile.gif Daugiau nei prieš 5 metus bandyta, tai žinot....  doh.gif

g.gif Labai panašu į "family keylogger". Pagooglinkit.
Jei naudosit įsigilinkit į nustatymus (kaip paslepti programą, kaip ją atsidaryti ir ką norėsit matyti).
Aš jos neturiu, tai smulkiau nepapasakosiu, kur ir ką nusistatyti.

schmoll.gif o šiaip, aš prieš šnipinėjimą...
Atsakyti
Nesuprantu kodėl pradėjus naudoti mozilla naršyklę dažnai meta va tokią lentelę:
user posted image
Būna, kad perkelia į norimą puslapį, tačiau po kelių min ima mesti šitą lentelę ir į jokį puslapį nebeperkelia.
Atsakyti
Sos, pagelbėkite.
Kas čia galėjo man nutikti...
Naudoju Mozilla. Kai pasijungiu google.lt man dingo viršuje "įrankių juosta" (Paieška, Vaizdai, Žemėlapiai, Gmail, Diskas, Kalendorius, Vertėjas, Tinklaraščiai, Daugiau)

Ji atsiranda tik tuomet kai prisijungiu prie gmail paskyros....



Atsakyti
QUOTE(Namuera @ 2013 03 02, 16:11)
Sos, pagelbėkite.
Kas čia galėjo man nutikti...
Naudoju Mozilla. Kai pasijungiu google.lt man dingo viršuje "įrankių juosta" (Paieška, Vaizdai, Žemėlapiai, Gmail, Diskas, Kalendorius, Vertėjas, Tinklaraščiai, Daugiau)

Ji atsiranda tik tuomet kai prisijungiu prie gmail paskyros....



UZEIKITE ANT VIRSUTINES JUSOTOS, PASPAUSKITE DESINI PELES KLAVISA IR UZDEKITE VARNELE ANT "MENIU JUOSTOS"
Atsakyti
Kas žinot, kaip vadinsasi tas papildynys, kuris amazon'e parodo mažiausias prekes kainas?
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elle_: 09 vasario 2014 - 15:38
QUOTE(Lefrais @ 2013 11 16, 13:43)
Kas žinot, kaip vadinsasi tas papildynys, kuris amazon'e parodo mažiausias prekes kainas?

Gal Chintzee Amazon ax.gif
Atsakyti