Įkraunama...
Įkraunama...

Mozilla Firefox

Sveiki.Netyčia kažką nuspaudžiau(jei ką,pas mane penkta versija) ir užrašai viršuje ,,adresynas'' ,,įrankiai'' ir pan. ,,pasivertė'' vienu mygtuku. t.y. tų užrašų nėra,o viskas viename mygtuke kairiame kampe,toks oranžinis.Kaip man viską atstatyti atgal?

Papildyta:

Jau susitvarkiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nežinoma...: 03 gruodžio 2011 - 20:58
Gal kas atsakys man 4u.gif
Iki šiol, rašant žinutes, visada braukdavo žodžius raudonai, kurie būdavo parašyti su klaida, o liovėsi prieš porą dienų. Gal kas gali paaiškinti, kodėl? Gal pačiai galima pasireguliuoti, kad vėl matytųsi tas braukimas (per netyčią gal atjungiau pati kaip nors g.gif ). Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Qwertyio @ 2012 01 12, 11:32)
Gal kas atsakys man  4u.gif
Iki šiol, rašant žinutes, visada braukdavo žodžius raudonai, kurie būdavo parašyti su klaida, o liovėsi prieš porą dienų. Gal kas gali paaiškinti, kodėl? Gal pačiai galima pasireguliuoti, kad vėl matytųsi tas braukimas (per netyčią gal atjungiau pati kaip nors g.gif ). Ačiū  4u.gif

PAspauskite desini peles klavisa, matysite "tikrinti rasyba", uzdekite ten varnele.
Atsakyti
QUOTE(DuoDuo @ 2012 01 12, 11:32)
PAspauskite desini peles klavisa, matysite "tikrinti rasyba", uzdekite ten varnele.

Yra varnelė. Netikrina.
Atsakyti
Kaip mozyloje pakeisti kalba? pas mane viskas rusiskai..kaip padaryti kad viskas butu lietuviskai?
Atsakyti
QUOTE(Emanuel @ 2012 01 16, 21:26)
Kaip mozyloje pakeisti kalba? pas mane viskas rusiskai..kaip padaryti kad viskas butu lietuviskai?

visų pirma reik įdiegt lietuvišką versiją( iš čia: http://www.mozilla.o...irefox/all.html )
Papildyta:
QUOTE(Qwertyio @ 2012 01 12, 10:32)
Gal kas atsakys man  4u.gif
Iki šiol, rašant žinutes, visada braukdavo žodžius raudonai, kurie būdavo parašyti su klaida, o liovėsi prieš porą dienų. Gal kas gali paaiškinti, kodėl? Gal pačiai galima pasireguliuoti, kad vėl matytųsi tas braukimas (per netyčią gal atjungiau pati kaip nors g.gif ). Ačiū  4u.gif

1. Dešinė žiurkės koja->Kalbos->čia turi būt parinkta „lietuvių“
2. Dešinė žiurkės koja->Kalbos->Daugiau žodynų, įdiekit per naują, gal turima versija nesuderinama su naujausia firefox versija
Atsakyti
Ka tik įsiinstaliavau Mozila firefox 11, bet niekaip neiškrapštau,kur mano favoritai, kurie turėtų būti viršutiniame dešiniame kamputyje ant įrankų juostos ,pažymeti panašiu į žvaigždę ženklu?Jia vadinasi adresyno mygtukas... dabar įrankų juosta baigiasi ženklu home page (kur su namuku).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lamer: 19 balandžio 2012 - 12:40
QUOTE(Lamer @ 2012 04 19, 13:34)
Ka tik įsiinstaliavau Mozila firefox 11, bet niekaip neiškrapštau,kur mano favoritai, kurie turėtų būti viršutiniame dešiniame kamputyje ant įrankų juostos ,pažymeti panašiu į žvaigždę ženklu?Jia vadinasi adresyno mygtukas... dabar įrankų juosta baigiasi ženklu home page (kur su namuku).


Tai jūs įjunkite "Adresyno juostą", taip žymiai patogiau pasiekti favoritus nei per adresyno mygtuką.
Atsakyti
Sveiki, Mozilla neatidaro picasa nuotraukų talpyklės, rašo, kad nepalaiko svetainės slapukų. Picasa albumas buvo sukurtas seniau, dar naudojausi google chrome. Gal patartumėte? smile.gif
Atsakyti
gal kas zinot, uzkalbejo man cia vienas zinovas, bet nesutinku su juo o gal...

jei jungiuosi prie kazkurios svetaines per mozilla firefox, tai i ta svetaine siunciamas ne mano kompo IP, bet mozillos IP, atseit del to kad uzklausa vykdoma per mozilla, ar taip gali buti argi visdelto briedas cia?
Atsakyti
Sveiki, nusprendziau paklausti cia, nes lyg ir neradau tam skirtos temos ax.gif

Reikia atsisiusti vienos laidos flash video. Pries ta video eina minute reklamos, kaip ir Delfyje kad buna. Kiek bandziau visokius budus, man atsiuncia tik ta reklama. Padekite atsisiusti ta dali, kuri eina po reklamos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexa @ 2012 10 07, 22:01)
Sveiki, nusprendziau paklausti cia, nes lyg ir neradau tam skirtos temos  ax.gif

Reikia atsisiusti vienos laidos flash video. Pries ta video eina minute reklamos, kaip ir Delfyje kad buna. Kiek bandziau visokius budus, man atsiuncia tik ta reklama. Padekite atsisiusti ta dali, kuri eina po reklamos  ax.gif

Pamiršot vieną smulkmenėlę paminėti smile.gif Kokia laida ir iš kur siunčiate? smile.gif
Atsakyti