Įkraunama...
Įkraunama...

Mozilla Firefox

QUOTE(terminatorius @ 2011 06 28, 22:50)
priedus tesiog reikia, kai kuriuos isjungti ir pades wink.gif

kokius pvz?
Atsakyti
QUOTE(terminatorius @ 2011 06 28, 23:50)
priedus tesiog reikia, kai kuriuos isjungti ir pades wink.gif

išjungiau visus, greičiau krauna, bet visvien kai kurie puslapiai kaip užrašinės atsiveria - atsisiuntus iš naujo kartais normaliai parodo, bet kartais ir neužsikrauna. g.gif

5c520

<script>big_pipe.onPageletArrive({"phase":1,"id":"pagelet_requests","page_cache":true,"css":["iyj2m","2qJC5","63t9v"],"js":["6toYh","hutAB"],"content":{"pagelet_requests":"\u003cdiv class=\"mts mbm\">\u003cdiv



va tokių "vėjų" prirašo visam puslapy doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ina: 30 birželio 2011 - 11:46
QUOTE(ina @ 2011 06 30, 12:42)
išjungiau priedus visus, greičiau krauna, bet visvien kai kurie puslapiai kaip užrašinės atsiveria - atsisiuntus iš naujo kartais normaliai parodo, bet kartais ir neužsikrauna.  g.gif

5c520

<script>big_pipe.onPageletArrive({"phase":1,"id":"pagelet_requests","page_cache":true,"css":["iyj2m","2qJC5","63t9v"],"js":["6toYh","hutAB"],"content":{"pagelet_requests":"\u003cdiv class=\"mts mbm\">\u003cdiv
va tokių "vėjų" prirašo visam puslapy  doh.gif

padėkit prašu, kas nusimanot notworthy.gif

nebežinau ką daryti - dažniausiai tai torentų puslapiai, fotki.com ir facebook taip neatsidaro ( o kartais atsidaro normaliai, kitą dieną vėl neatsidaro - heroglifus rodo), visi kiti dažniausiai atsidaro. Kas galėtų dar būti g.gif
Atsakyti
Kazkodel pradejo nebeveikti kai kurie puslapiai naudojant firefox, bandziau perinstaliuoti, bet nepadejo. Kitose narsyklese viskas gerai, tik sioje. Gal kam yra teke susidurti su sia problema?
Cia ikeliau kaip atrodo pvz linkomanijos tinklapis per mano firefox. user posted image
Atsakyti
QUOTE(mergytea90 @ 2011 07 25, 16:24)
Kazkodel pradejo nebeveikti kai kurie puslapiai naudojant firefox, bandziau perinstaliuoti, bet nepadejo. Kitose narsyklese viskas gerai, tik sioje. Gal kam yra teke susidurti su sia problema?
Cia ikeliau kaip atrodo pvz linkomanijos tinklapis per mano firefox. user posted image

Rodymas -> Puslapio stilius -> Pagrindinis tinklapio stilius
Atsakyti
Turiu įsidiegus priedą media converter (su juo galima iš youutube parasiusti video).Iš pradžių viskas buvo ok,bet po kurio laiko,jei atsisiunti,viską rodo ,,kvadratukais''.Iš pradžių galvojau,jog dėl video kokybės,dėl dar ko,bet atsisiuntus per kitą programą nesikvadratuoja.Kame čia bėda?
Atsakyti
nebesuprantu kas darosi .isijungi puslapi ir ilgai krauna paskui rodo kad mozilla neatsako ir uztringa visai idomu kas galetu buti g.gif ir taip gana daznai pradejo darytis,gal zinote kas?
Atsakyti
ir man siandiena kazkas nutiko su mozilla verysad.gif , is pradziu jos nebepaliedo normaliai, rase ten kazka, paskui prekroviau kompa ir dinog visi mano adresyno adresai, o ten tiek inofrmacijos buvau issisaugojus,,,,,,, naudoingos.... ka daryt.... doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2011 10 20, 21:45)
ir man siandiena kazkas nutiko su mozilla  verysad.gif , is pradziu jos nebepaliedo normaliai, rase ten kazka, paskui prekroviau kompa ir dinog visi mano adresyno adresai, o ten tiek inofrmacijos buvau issisaugojus,,,,,,, naudoingos.... ka daryt.... doh.gif  verysad.gif

parsisiųsti kitą naršyklę

man seniai ji užlūžo. naudoju google chrome
Atsakyti
Reikalinga pagalba.
Nuo šiandien FF blokuoja supermamų forumą.
"Tinklalapis laikomas kenkėjišku!
Yra pranešta, jog šis tinklalapis (www.supermama.lt) yra kenkėjiškas, tad jis užblokuotas, remiantis naršyklės saugumo nuostatomis.
Kenkėjiškais tinklalapiais siekiama įdiegti programas, vagiančias asmeninius duomenis, naudojančias kompiuterį kitų atakoms ir kenkiančias pačiai sistemai.Kai kuriuose tinklalapiuose tai daroma tyčia, tačiau dažniausiai tai – nesankcionuoto įsikišimo į tinklalapį be jo savininkų žinios pasėkmė."

Bandžiau įtraukti www.supermama.lt į Leistinų svetainių sąrašą, bet nepadėjo.
Įtariu, kad problema tame, kad svetainė nepateikia informacijos apie svetainės šeimininkus.
Kai išjungiu saugumo nuostatose "Kenkėjiškų tinklalapių blokavimą", tai galiu naršyti supermamas.

KLAUSIMAI:
1. Ar labai svarbus kenkėjiškų tinklalapių blokavimas? Gal be jo apsieinate n metų?
2. Ar yra koks būdas FF šį forumą padaryti patikimu (t. y. ne kenkėjišku)?
Atsakyti
Panašu, kad čia ne mozilos problema, o supermamos vis tik. Gaila, kad apie tai perspėjimų nėra čia matomų.

nežinau kas čia, bet norisi perspėt

http://www.supermama...0#entry51130198

pas mane ne Mozilla
Atsakyti
QUOTE(Juozelija @ 2011 11 12, 23:01)
KLAUSIMAI:
1. Ar labai svarbus kenkėjiškų tinklalapių blokavimas? Gal be jo apsieinate n metų?
2. Ar yra koks būdas FF šį forumą padaryti patikimu (t. y. ne kenkėjišku)?



1. Taip. Taip.
2. Nera (cia googlas sprendzia), ten gi galima paskaitit kodel S.M. uzblakota

NoScript+FlashBlock thumbup.gif ir galima ignoroti sita perspeima.
Atsakyti