Įkraunama...
Įkraunama...

Mozilla Firefox

QUOTE(A... @ 2011 03 25, 19:12)
mano dievinamas farefox mane baigia užknisti ..ar man vienai ji taip stabdyt ir kabinti pradėjo? neįmanoma dirbti ...su opera taip nebūna... nors tikrai nei apkrautas kažkuom nei ką ... ar galima kažkaip jam palengvinti gyvenimą? tuo pačiu ir man?

Kaip tik vakar ieskojausi per google apie sia problema, nes jau irgi neapsikenciu. Reikalas tame, kad su narsykle kartu pasileidzia procesas "plugin-container.exe". Jis ir apkrauna proceriu ir daznai net pakimba, jei yra daug flash ar schokwave (video filmukai, reklamos, zaidimukai...).
Teks naudotis Opera, manau smile.gif
O gal ir yra koks nors sprendimas....reikia pasiskaityti..
Atsakyti
anonimiškai gavau patarimą instaliuoti 4 versija , pabandysiu mažu padės nes jau nebeįmanoma..
Atsakyti
QUOTE(Can @ 2011 03 25, 21:15)
anonimiškai gavau patarimą instaliuoti 4 versija , pabandysiu mažu padės nes jau nebeįmanoma..

o aš galvojau čia man vienai doh.gif

parsisiunčiau google chrome dirba thumbup.gif bet turiu elektroninį parašą tai turiu jungtis tik su mozzila kuri kartais išvis neatsidaro doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 06 03, 21:26)
o aš galvojau čia man vienai doh.gif

parsisiunčiau google chrome dirba  thumbup.gif bet turiu elektroninį parašą tai turiu jungtis tik su mozzila kuri kartais išvis neatsidaro  doh.gif

tai va ir man tas pats, galiu ir opera arba ta chrome naudot , bet ne viską man ten atidaro ką reikia tai vistiek reikia jungtis per mozilą , o ją vos įjungus man pakimba viskas ... nepadėjo niekas ..
Atsakyti
Firefox yra keistas žvėris, kartais veikia be jokių bėdų, o kai kurios versijos būna labai jau trapios ir nestabilios.

Jeigu dabartinė versija normaliai neveikia visada galima arba paieškoti naujesnės, arba kaip tik pabandyti senesnę. Dažnai padeda.

Dabartinė versiją galima pažiūrėti Help>About Firefox (nežinau kaip lietuviškoj versijoj, paskutinis menu dešinėj, pats apatinis pasirinkimas jį atidarius). Bus kažkas panašaus į 3.6.5 arba 4.0.1.

Senesnes galima nugriebti čia: http://oldversion.co...la Firefox.html
Naujausia visada jų puslapyje.
Atsakyti
QUOTE(lituanus vulgaris @ 2010 08 20, 23:19)

Beje, būtinai susiinstaliuokite AdBlock, susinervinsite, kad iki šiol kankinotės su Internet Explorer prišiukšlintame internete wink.gif


Jūs mano išgelbėtojai - visą SM perkapsčiau, kol radau šitą žinutę 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Bandau dėt. Pašalinių poveikių nėr?
Atsakyti
QUOTE(Momė @ 2011 06 13, 11:58)
Jūs mano išgelbėtojai - visą SM perkapsčiau, kol radau šitą žinutę  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Bandau dėt. Pašalinių poveikių nėr?


Nėra. Ir mano manymu, tai labai geras firefox naršyklės priedas - praktiškai jis yra būtinas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Momė @ 2011 06 13, 10:58)
Bandau dėt. Pašalinių poveikių nėr?


Nerodys jokių reklamų, kartais puslapiai atrodo pustuščiai dėl to smile.gif

Kai kas rekomenduoja įrašyti NoScript, bet su juo labai daug vargo. Blokuoja ir tai ko reikia dažnai, amžinai su juo terliokis kad leistų normaliai visiems video ir animacijoms pasirodyti. Su anuo tai vargas, o va AdBlock tik nuima bjaurias reklamas, galima naudoti be jokio rūpesčio.
Atsakyti
QUOTE(Devyni Bildukai @ 2011 06 13, 20:49)
Nerodys jokių reklamų, kartais puslapiai atrodo pustuščiai dėl to smile.gif


Bet koks rojus wub.gif

Atsakyti
Sveiki, labai reikia pagalbos - man kai kurie puslapiai atsidaro lyg užrašinės ir kol atsidaro puslapiai kartais ilgai laukti tenka doh.gif , kartais atsiuntus iš naujo , atsidaro normaliai, naršant toliau vėl tas pats.
Vakar prasėdėjau visą dieną bandydama surasti kodėl. Ir mozilą tryniau - iš naujo instaliavau ir antivirusinę kitą Avira parsisunčiau - tas pats. Ir sistemą atkūrinėjau.
Gal kokie nustatymai nustatyti - dukra mėgsta žaidimus pažaisti, tai gal ką nuspaudė doh.gif
Pagelbėkit prašau
Atsakyti
QUOTE(ina @ 2011 06 28, 11:03)
Sveiki, labai reikia pagalbos - man kai kurie puslapiai atsidaro lyg užrašinės ir kol atsidaro puslapiai kartais ilgai laukti tenka doh.gif , kartais atsiuntus iš naujo , atsidaro normaliai, naršant toliau vėl tas pats.
Vakar prasėdėjau visą dieną bandydama surasti kodėl. Ir mozilą tryniau - iš naujo instaliavau ir antivirusinę kitą Avira parsisunčiau - tas pats. Ir sistemą atkūrinėjau.
Gal kokie nustatymai nustatyti - dukra mėgsta žaidimus pažaisti, tai gal ką nuspaudė  doh.gif
Pagelbėkit prašau

aš gal porą kartų perinstaliavau mozillą. nepadėjo. dabar naudoju google chrome naršyklę ax.gif jokių bėdų
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 06 28, 10:08)
aš gal porą kartų perinstaliavau mozillą. nepadėjo. dabar naudoju google chrome naršyklę  ax.gif jokių bėdų

priedus tesiog reikia, kai kuriuos isjungti ir pades wink.gif
Atsakyti