Įkraunama...
Įkraunama...

Mozilla Firefox

QUOTE(Nicitta @ 2010 11 17, 17:08)
Atrodo, bėdos mane vien puola biggrin.gif bandydama ištaisyti jau minėtą klaidą, pridirbau taip, kad vietoj mozillos, atsirado kita naršyklė - kažkokia softonic.. Tiksliau, ji vietoj pagrindinio paieškos puslapio, kur anksčiau buvo Mozilla..  doh.gif  Padėkit verysad.gif  ax.gif


tools->options->general
gali spausti restore to default
arba pvz pasirintki show a blank page
Atsakyti
Sveiki, gal kas patars kaip padaryt Mozilloi, kad neissokinetu langai su XXX turiniu??? doh.gif
Atsakyti
Uzduok googleje paieska " malcius adblock", ir rasi bloga su paaiskinimu kaip blokuoti lietuviskas (ir ne tik) reklamas smile.gif As tais patarimais naudojuosi - liuks veikia smile.gif
Atsakyti
Jau viska pasidariau, aciu - man patinka!!!!!!!!! thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki!
Turiu problema:

Is pradziu atsidarius firefoksa ir pabandzius nueiti i bet kokia svetaine ja uzkrauna bet langas tampa neaktyvus tada turi numinimaizinti ir vel isdidinti kad veiktu, ir taip bet koki korteliu/ langu uzkrovimo veiksma padarius. schmoll.gif

Taigi nusprendziau gal cia nauja firefox versija kalta ar siaip kas ir nutariau persiinstaliuoti firefox is naujo. blush2.gif

Beda ta kad persiinstaliavus pradejo mesti uzrasa
firefox uzduotis vykdoma bet neatsako...


Taigi kazkur pasiskaicius paziurejau ar Task Mangeri nera firefox proceso...
Deja ten jo nebuvo...

Dar kazkur skaiciau kad kartais taip buna jei ten vienam aplanke yra parentlog failas. Tame aplanke jo nebuvo...

Taigi mano firefox nuluzias ir as nezinau ka daryti.

Todel labai laukiu pagalbos:mirksiukas: mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(heart_its_ice @ 2011 01 18, 21:39)
Sveiki!
Turiu problema:

Is pradziu atsidarius firefoksa ir pabandzius nueiti i bet kokia svetaine ja uzkrauna bet langas tampa neaktyvus tada turi numinimaizinti ir vel isdidinti kad veiktu, ir taip bet koki korteliu/ langu uzkrovimo veiksma padarius. schmoll.gif

Taigi nusprendziau gal cia nauja firefox versija kalta ar siaip kas ir nutariau persiinstaliuoti firefox is naujo. blush2.gif

Beda ta kad persiinstaliavus pradejo mesti uzrasa
firefox uzduotis vykdoma bet neatsako...


Taigi kazkur pasiskaicius paziurejau ar Task Mangeri nera firefox proceso...
Deja ten jo nebuvo...

Dar kazkur skaiciau kad kartais taip buna jei ten vienam aplanke yra parentlog failas. Tame aplanke jo nebuvo...

Taigi mano firefox nuluzias ir as nezinau ka daryti.

Todel labai laukiu pagalbos:mirksiukas:  mirksiukas.gif

1. Išinstaliuoji Firefox arba tiesiog ištrini jo aplanką iš Program files
2. Susirandi application data aplanką. Spaudi win+R, atsidaro langas, įvedi
%APPDATA%\Mozilla
Ten rasi Firefox aplanką, jį ištrini. Perkrauni kompiuterį.
3. Atsisiunti naujausią Firefox versiją ir suinstaliuoji.
3.1. Jei kas nors spyriojasi per google atsisiunti „Wise registry cleaner“, išvalai registrus ir bandai iš naujo.

Jei vis tiek nieko nesigauna, per google atsisiunti Firefox Portable ir ją naudoji.
Atsakyti
Sveiki,
ka galejau pridaryt, kad per mozila niekur nebegaliu prisijungt, prisiregistruot? Suvedu duomenis, spaudziu prisijungti ir vel atsiranda tuscias pirminis puslapis. Va noriu uzpildyt esurasyma- negaliu. Ar gali buti, kad del to kalta ABP blokavimu programa? Gal ten ka ne taip prispaudziau???
Atsakyti
http://tec-i.com/gEw...tAndCookies.htm

pasidaryk testa, bet ta atidaryk ir testuok su mozila !!!!!!!!
Atsakyti
nu jo mozila turi savo daug triuku, bet ir labai daug resursu reikalauja, tas siandien atsisiunciau mini programele kuri pagreitina mozila ta prasme po jos daug sparciau ir greiciau mozila veikia wink.gif


user posted image

user posted image

programele atsisiusti galita cia-> speedfox ( ji nemokama)
Atsakyti
Arba iš čia -->speedyfox
Nereikia laukti ir raidžių suvedinėti. rolleyes.gif
Atsakyti
Eilinis „preload“ įrankis, kuris neva kažką pagreitina. O iš tikrųjų tik įkrauna lapės komponentus kraunantis kompiuteriui, taigi šis kraunasi ilgiau.
Atsakyti
mano dievinamas farefox mane baigia užknisti ..ar man vienai ji taip stabdyt ir kabinti pradėjo? neįmanoma dirbti ...su opera taip nebūna... nors tikrai nei apkrautas kažkuom nei ką ... ar galima kažkaip jam palengvinti gyvenimą? tuo pačiu ir man?
Atsakyti